18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Luis 2013-02-13, 13:52 3
co on pierdoli, po to wymyślono ruchome schody, żeby nie chodzić po nich. To po co wyjebane tyle pieniędzy? Z taką logiką mogli normalne schody, tańsze postawić i byłoby z głowy. A w Warszawie właśnie prawidłowo chodzi się po schodach: po prawej stoją, po lewej włażą ci co się spieszą. Jak byłeś w Warszawie tylko na wycieczce szkolnej to się nie udzielaj. Ktoś wyżej ( grzesiek_re) dobrze napisał o koszykach z kółkami Lubię Cejrowskiego, ale czasem jak coś pierdolnie bez sensu, na siłę to nie wiem czy się śmiać czy płakać z tych jego wypocin.
Zgłoś
Avatar
madej200 2013-02-13, 17:08 1
Mieszkam sobie w londynie juz jakis tam czas i tutaj to jest normalne ze na schodach ruchomych jak chcesz sobie stac z lenistwa to stoisz po prawej i polewej jest miejsce aby isc, ale oczywiscie to sie ma nijak kiedy polaczki opanowuja schody juz na lotnisku widac ktory to polak bo sie rozpierdoli na cale schody i chuj ze ktos chce przesjc on przeciez wladca swiata... Najgorzej jest jednak jak wracam do kraju 99% balwanow stoi jak jebane paniska na schodach ani sie przecisnac, a jak powiesz przepraszam to sie popatrzy jak na debila bo przeciez on moze sobie stac a co ja tam od niego w koncu moge chciec....
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-02-13, 17:57
Więcej cejrowskiego,więcej kurwa!! zróbcie temat zbiorczy na tego pedała a nie kurwa wszystkich katujecie tym gównem
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-02-13, 19:16
Tylko krawaciarze zapierdzielaja po ruchomych schodach. Polecam im wyprzedzanie w windzie, pociągu i na wyciągu krzesełkowym!! Każdy się może śpieszyć ale nie do przesady w "stolycy" każdy się spieszy bo to jest modne, tak jak czytanie w autobusach bądź tramwajach. Wsiada taki jegomość i wielce się naczyta jak wysiada na następnym przystanku. Oto nasza piękna stolica i jej "rodowici" mieszkańcy.
Zgłoś
Avatar
nazirus2411 2013-02-13, 21:00
innyczlowiek napisał/a:
dobrze gada, jak nie chce się ruszać d*py po schodach ruchomych to stawać po prawej stronie, żeby było przejście z lewej. najlepsi są 'przyjezdni warszawiacy' którzy sobie na środku staną i czasem nawet na 'przepraszam' spojrzą się jak na debila bo przecież po co chodzić schodami ruchomymi?! ch*j że mi się śpieszy, ch*j że są obrazki dla troglodytów, oni stoją i są w tym momencie panami i władcami świata.

Ja pie**ole

Rozpoznajesz przyjezdnych po tym, że nie chodzą po schodach ruchomych?

Na calym swiecie , w metrze , burakow poznaje sie po slomie w butach i po tym ze rozbijaja biwak na schodach ruchomych , blokujac przejscie . Bo sobie wyobraz ze w niektorych miastach z metra korzysta wiecej niz 10 osob na raz ...
Zgłoś
Avatar
wozniol 2013-02-13, 23:09
Po co mamy wprowadzać jakieś jeb*ne, zachodnie zasady, że po prawej się stoi, a po lewej idzie. Widać że w Polsce się to nie przyjęło i ch*j z tym. Jak się komuś spieszy to niech ku*wa se nastawi budzik o te 30 sekund wcześniej i wyjdzie na to że nie będziecie robić z siebie debila na schodach i bulwersować się jacy to polacy są "wiejscy" i "zacofani". Co kraj to obyczaj !
Zgłoś
Avatar
karolcba 2013-02-14, 0:21 2
Pan Cejrowski o likwidacji gotówki:
Zgłoś
Avatar
karolcba 2013-02-14, 0:26
Pan Cejrowski o jedzeniu w samolocie:
Ciekawiej zaczyna się od 1:38
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-02-14, 0:28
Jak się nie podoba to niech late Business Class.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2014-12-25, 13:00
Ja dzwonek rowerowy w ręku noszę bo na bezmyślne zawalidrogi nie ma innej rady. A co do Słowian to niech pan Cejrowski wybierze się do Moskwy pojeździć schodami w moskiewskim metrze i przekona się jaka tam jest niepisana dyscyplina w poruszaniu się po schodach ruchomych . Prawa strona stoi a lewy pas zapierdala. Niestety wkurwianie to nie dotyczy tylko schodów. Lubię chodzić szybko a ludzie się suwają w parach lub więcej osób na wąskich chodnikach mając totalnie w dupie to że blokują całe przejście.
Zgłoś