18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wojna Idei
DzidaZawodnik • 2019-06-13, 16:41
Celne jak ataki czerwonych we wszystko co zatrzymało plagę komunizmu w XXw.



Wiem, że troche (tfu!) kwejkowe, ale spełnia wszystkie warunki czarnego humoru. Zajebane z pejsbooka.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2019-06-14, 23:05
Nie wiem co jest bardziej pojebane.
Totalny bezsens tego mema czy fakt że... kurwa no nie mogę! No ja rozumiem jaki to ma mieć przekaz. Ale kurwa no nie! Żeby na mordzie Thora nordyckiego Boga piorunów jebnąć kato krzyżyk przedstawiając go jako alegorię chrześcijaństwa to jest po prostu ikonoklazm lvl 40000.
Wikingowie jakby żyli to by się w grobie przewrócili - cytując klasyka

Memiczny Thor zapomniał chyba też o tym że sam zostanie rozdeptany przez nową religię która nie będzie się pytać o ewentualne wątpliwości odnośnie przejścia na islam. Tylko te wątpliwości zdusi wraz z życiem naszego bohatera.

Jakaś mrzonka o ewentualnej unii między religiami to wymysł człowieka który całe życie spędził w cieplutkim bezpiecznym mieszkanku oglądając bezpiecznego fejsika i śledzącego topowych jutuberów dzięki którym wie co myśleć bo sam chyba ma pewne braki w tej materii.

To prawda być może islam zaora lgbtqwerty tylko co z tego? Na tym etapie już nikt nie będzie o to pytał.
Zgłoś
Avatar
Liton 2019-06-15, 23:43
MadDave napisał/a:

Nie wiem co jest bardziej pojebane.
Totalny bezsens tego mema czy fakt że... kurwa no nie mogę! No ja rozumiem jaki to ma mieć przekaz. Ale kurwa no nie! Żeby na mordzie Thora nordyckiego Boga piorunów jebnąć kato krzyżyk przedstawiając go jako alegorię chrześcijaństwa to jest po prostu ikonoklazm lvl 40000.
Wikingowie jakby żyli to by się w grobie przewrócili - cytując klasyka



Się nie zesraj. To tylko durny obrazek, na podstawie durnego filmu.
Zgłoś
Avatar
Prawodawca 2021-08-19, 3:11
Wszystkie religie to przyczyna zła na świecie.
Zgłoś