18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Wojna z cipatymi?
gawda • 2013-07-21, 14:55
Podczas dzisiejszego spacerku, zobaczyłem na Warszawskim Śródmieściu taki oto plakat. Zaciekawiony tym poszperałem w temacie i kurde nie wiem co powiedzieć

Francuzy chyba szykują się na konkretna wojnę z ciapatymi:
we francjin caly czas panuja zamieszki z muslinami a za granicami:
co jak co ale francuzom trzeba przyznac ze sporo z islamistami wojuja i to samodzielnie, przykłady:
w Mali samodzielna interwencja,
W Czadzie też cały czas tłuką się głównie z muzulmanska czescia kraju.
Afganistan- wiadomo
Wybrzeze kosci sloniowej- utrzymuja wojsko na wypadek rajdow islamskich grup z liberii
Kosowo- albance.... itd co jak co ale moze ktos mi powie co sie swieci...
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2013-07-21, 16:54 5
Student - z czystego życiowego doświadczenia, sporo naszych żołnierzy, przyszłych żołnierzy decyduje się na służbę tam ponieważ wyszkolony, doświadczony żołnierz nie jest tam traktowany jak kolokwialna "szmata" którą wyrzuca się po 12 latach służby, ponieważ jego miejsce w korpusie podoficerów zajął plecak z NSR'u. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-07-21, 16:55
no tak, bo po odbyciu kontraktu w legii wróciłbym do polski i pierwsze co bym zrobił, to napisał na siebie doniesienie do prokuratury.
Zgłoś
Avatar
dreamair 2013-07-21, 17:06
Legia Cudzoziemska... Serio? Idźcie jeżeli chcecie jak ktoś słusznie napisał "wrócić w workach". Przecież to pierwsze na świecie i najlepiej wyszkolone mięso armatnie jakie istnieje.
Zgłoś
Avatar
Crem0wy 2013-07-21, 17:11
herbalix, nie wiem czy wiesz ale takie coś jak "wywiad" to nie jest fikcja z Jamesa Bonda... No może laserowe zegarki to jednak fikcja, ale działania szpiegowskie już nie.
Polskie tajne służby, spadkobiercy UB po linii technik działania jak i samych pracowników których nigdy nie wywalono po "dekomunizacji", z chęcią zbierają każdy brud na swoich obywateli by w pewnym momencie go wykorzystać. Taki były legionista kiedy zostanie zastraszony w jakiś sposób albo przekupiony, może okazać się dobrym potencjalnym tak zwanym pożytecznym idiotom który można chlapnąć coś o stanie tamtego wojska do uszów naszych wojskowych lub wrócić tam i robić za agenta wpływu.

#temat
Jakim cudem Legia Cudzoziemska ma chronić przed Islamem kiedy należy do Francji? Państwa które najszerzej promuje Islam i chyba jasno mówi że chce łatać demografię ciapatymi. LegCudz przecież polega jak reszta wojska, cywilnemu zwierzchnictwu.
Zgłoś
Avatar
jasim 2013-07-21, 17:11 11
Napisze do tych FRAJERÓW co piszą żeby nie iść bo to bo tamto:

Po 1 BANDO LAMUSÓW płaczecie za każdym razem kiedy jest filmik z ciapatymi piszecie czego by to z nimi nie zrobić a jak jest jakaś okazja to od razu wymówka że niech ktoś inny to robi - jesteście bandą lamusów i frajerów do tego większymi tchórzami niż francuscy politycy w 39.

Po 2 BANDO LAMUSÓW jeśli teraz się nie zainterweniuję to zachowamy się tak samo jak nasi "sojusznicy" w 39, przez co i oni i my będziemy mieć problem, więc skoro mówimy że jesteśmy narodem wiernym i walecznym za który nas uważam to nie powinniśmy płakać że oni wtedy nie pomogli.... tylko pójść i po raz kolejny zrobić porządek jak wiele razy robiliśmy.

Po 3 ....... 1205 euro mało ci? w Polsce w NSR masz 750 zł beznadziejne szkolenie, brak ulg, zero adrenaliny, zero akcji. Zresztą o hajsie dyskutują tylko cioty co nie zrobią 5 pompek a po przebiegnięciu 50 metrów się duszą.

Na pochybel wam lamusy
Zgłoś
Avatar
Crem0wy 2013-07-21, 17:17 1
jasim, czytaj mój edytowany post wyżej. Legia należy do Francji a Francja nie ma zamiaru prowadzić wojny Islamem. No chyba że Le Pen cudem wygra wybory przewagą większościową co już dziś jest trudne z racji tylu ciapatych którzy mogą głosować. Więc właściwie Legia z czasem, o ile jej nikt nie zlikwiduje, stanie się oddziałem który będzie służył polityce ciapatych jako większości we Francji.
Zgłoś
Avatar
Suub 2013-07-21, 17:20 13
Co się święci? Się wojna święci. Spierdalam z Europy Panowie. Polska za jaką chciałbym walczyć została sprzedana za moimi plecami. Większość Polaków to obżarte świnie zapatrzone w TV. Nie mamy wodza, który mógłby nas poprowadzić, a nawet gdyby pojawiła się taka osoba to po tym co odjebały kolejne kadencje naszego 'rządu' nie jestem w stanie uwierzyć w choćby jedno słowo polityków. Nie mamy idei za którą można by walczyć, bo wszystkie zostały sprzedane i wykorzystane przez elitę rządzącą. Pewnie gdybym był młodszy chciałbym rozjebać to wszystko w drobny mak, ale wiem, że żadna rewolucja w Polsce nie jest w stanie zmienić czegoś co sięga daleko po za granice tego kraju. Na Europę nie można już liczyć. Islam był wrogiem Zachodu od zawsze. Gdy Polskę porastała puszcza, a nasi przodkowie czcili księżyc, Bizancjum już wtedy napierdalało szmatogłowych. I tak od wieków. Nigdy nie mieliśmy z nimi przymierza... a teraz sami zapraszamy ich do naszego domu i jesteśmy zdziwieni ich zachowaniem. Europa zapomniała o swojej historii i tradycji na rzecz 'multi-kulti'. Większość muzułman nie ma pojęcia o tych wydarzeniach, ale też nie muszą o tym pamiętać. Wystarczy, że pielęgnują w sobie nienawiść do nas. Ameryka wysyła do ich domów swoje wojska i wypowiada otwartą wojnę całemu arabskiemu światu, ale to Europa musi się liczyć z konsekwencjami. To u nas obcinają ludziom głowy na ulicy w biały dzień i gdyby mi ktoś o tym powiedział powiedzmy 10 lat temu to bym puknął się w czoło. Wojna proszę Państwa. I to u nas w ogródku.
Pozdrawiam.
Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
jasim 2013-07-21, 17:27 1
Crem0wy

Co jak co ale da się też jasno zauważyć że we Francuskich wojskach, policji, straży pożarnej 95 % to biali, nawet w Legi jest największy odsetek białych i mimo to że arabowie niby mogą wstępować to są bardzo niemile tam widziani.
Wydaje mi się że ma to czemuś służyć

Suub

Bardzo dobrze mówisz, dlatego mam nadzieję że znajdzie się wielu którzy będą mieli jaja się temu przeciwstawić choćby pod Francuską flagą. Szczerze? to wole chwycić flintę którą mi dają i się bronić niż jak baran czekać aż mnie zarżną.
Zgłoś
Avatar
Crem0wy 2013-07-21, 17:36
jasim, ten stan rzeczy nie ma szans się utrzymać. Polityka pro-islamska to nawet jeśli nie nowy wymysł to i tak od niedawna z niego korzystają ciapacie. Jest tyle nowy by nie pojawiło się jeszcze pokolenie dorosłych "rdzennie" francuskich muzułmanów urodzonych w już kraju franków. O ile większość starego pokolenia wie skąd przybyła i nie czują się związani z Francją na inny sposób jak pobieranie zasiłków. To nowe pokolenie już czuje się związane z krajem(bo przypominam że żadni z lewacy a tym bardziej internacjonalistyczni lewacy), którą chcą by był bardziej islamski, więc zaczną się zapisywać do służb porządkowych i militarnych oraz polityki.
Bez puczu militarnego się nie objedzie. A jeśli do tej pory anty-lewicowe pucze się nie zdarzyły we Francji to i się nie zdarzą w przyszłości.
Mimo że chuja wiem o świecie bo nie przekroczyłem jeszcze trzydziestki to osobiście stawiam że ten fakt przewagi białych dość szybko się zmieni w najbliższych dziesięciu latach.
Zgłoś
Avatar
SoliDeo 2013-07-21, 17:42 14
Może wypowie się ktoś kto był w Legii?
Branie informacji z internetu nie jest miarodajne. Nawet z samej strony LE.
Jakieś dwa lata temu poleciałem do Francji z kolegą, zaciągnąć się do Legii. Czemu?
Bo szare nudne życie, bo chęć przygody, bo do NSR-u starałem się dostać, jedyne co, to buliłem kasę na kolejne zaświadczenia o niekaralności, bo niestety nie było dla mnie miejsca. Jakieś 5 zadań w WKU i to dla samych kierowców.
Poleciałem Wizz airem do Paris Bouvais, potem autokarem do centrum, pokręciłem się z kolegą szukając jakichś informacji (niestety w prefekturze policji po angielsku ni cholery), aż w końcu trafiłem na białego citroena z namalowanym emblematem legii na masce. Nic tylko powiedzieć do podchodzącego legionisty w białym kepi "hello, we want to join to the legion".
Żołnierz zrozumiał tylko "legion", wpakował nas na pakę i do Fort de Nogent.
Tam dają ubranka, zabierają wszystko i się siedzi i czeka. Czasami robi się coś w kuchni, czasami się gdzieś sprząta, czasami siedzi się w foyer nic nie robiąc, oglądając tv. Potem pierwsze badania medyczne i jak jest ok, to do Augbane niedaleko Marsylii. Tam są testy sprawnościowe (luc leger i podciąganie tylko! bez lin, przysiadów, pompek itp), rozmowy z sierżantem czy innym oficerem, gestapo, psychotechnika czy jakieś tam na inteligencje, kolejne badania medyczne itp. Jak się wszystko przejdzie ok, to 1 na 10 osób dostaje się do Section Rouge, czyli dają mundur, butki i takie tam. Potem się znowu czeka. Przez ten czas codziennie assemblée, czyszczenie butów, pilnowanie tych w dresikach, co to przyjechali, czyszczenie korytarzy, sprawdzanie i prezentowanie prycz przed caporal chefem co noc, co środę biegi na 6km, uczenie się code de honneur na placu itp. Potem jak wyczytają, to idzie się po plecak, torbę wojskową, zapasowe ubrania itp, wczesniej do muzeum legii, popatrzeć na eksponaty, bla bla bla, podpisuje się krótką umowę, oraz przyjeżdża jakiś typek od ubezpieczeń czy coś. Trochę po polsku umie, bo miał żonę polkę, potem jakieś pierdoły i autokarem, tgv itd do Castelnaudary. Idzie się albo do czerwonych, albo do zółtych albo niebieskich jeśli dobrze pamiętam.
Tam robią egzamin sprawnościowy, choć jest to raczej sprawdzenie umiejętności: bieganie, pompki, przysiady, wspinanie się po linie, pływanie itp (nie radzę spuszczać się z liny na samej górze, bo skóra wywija się na dłoniach na drugą stronę) itd.
Śpi się mało, je się dobrze (przynajmniej na obiad, bo śniadanie to kawałek bagietki, masło/dżem/nutella i duży kubek kawy lub czekolady.), ale można zasnąć w kolejce. Ponad to jakieś miliard szczepionek o których nie miałem pojęcia itp.
W Paryżu, Augbane można rano na każdej zbiórce zrezygnować i wrócić. W Castelnaudary już nie puszczą, chyba, że po unitarce. Nie wiem co jest dalej, bo zwiałem z jednym Szwedem i wróciłem.
To co mi mówił jeden kapral w kuchni, który służył w 2REP, w Legii można sfiksować z dwóch powodów. Z nudy i wojny.
Dlatego jak ktoś jest napalony tak jak ja byłem, niech pomyśli, czy warto zostawiać rodzinę, sprawy w Polsce. Jak się nie ma nic do stracenia, to śmiało, ale w innych przypadkach, odradzam.
Zgłoś
Avatar
Xantrax 2013-07-21, 17:44
ktoś wie jakie zarobki ?
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2013-07-21, 17:46 2
jasim napisał/a:

Napisze do tych FRAJERÓW co piszą żeby nie iść bo to bo tamto:

Po 1 BANDO LAMUSÓW płaczecie za każdym razem kiedy jest filmik z ciapatymi piszecie czego by to z nimi nie zrobić a jak jest jakaś okazja to od razu wymówka że niech ktoś inny to robi - jesteście bandą lamusów i frajerów do tego większymi tchórzami niż francuscy politycy w 39.



To idź i walcz za francuskiego czerwonomordego komunistę, który ma Cię w dupie.

Nie mam nic przeciwko walce z muzułmańskim ścierwem - ale niech najpierw dojebią Zachodowi. Niech Zachód pozna smak tolerancji i oduczy się jej raz na zawsze. Bo inaczej ścierwo za 20 lat rozpleni się i trzeba będzie znowu dobrych ludzi wysyłać na śmierć...

jasim napisał/a:

Po 2 BANDO LAMUSÓW jeśli teraz się nie zainterweniuję to zachowamy się tak samo jak nasi "sojusznicy" w 39, przez co i oni i my będziemy mieć problem, więc skoro mówimy że jesteśmy narodem wiernym i walecznym za który nas uważam to nie powinniśmy płakać że oni wtedy nie pomogli.... tylko pójść i po raz kolejny zrobić porządek jak wiele razy robiliśmy.



Sam żeś kurwa lamus.

Tyle razy sprzątaliśmy gówno, które inni wysrali - i co z tego mamy? NIC! Jeszcze nam kurwa na każdym kroku noże w plecy wbijali. Aż płakali przy tym z wdzięczności, zapewniam Cię!

A niech kurwa zdychają od muzułmańskich noży. Niech poczują to, co nasi dziadkowie i przodkowie. Niech poznają do samego ostrego końca smak słowa 'tolerancja' i nauczą się je nienawidzić jak najgorszego wroga. Wtedy możemy iść i posprzątać - oraz podyktować swoje warunki.

jasim napisał/a:

Po 3 ....... 1205 euro mało ci? w Polsce w NSR masz 750 zł beznadziejne szkolenie, brak ulg, zero adrenaliny, zero akcji. Zresztą o hajsie dyskutują tylko cioty co nie zrobią 5 pompek a po przebiegnięciu 50 metrów się duszą.Na pochybel wam lamusy



Chce Ci się adrenaliny i akcji? Powinienem tu zacząć gimbusami rzucać...

1205 euro to dla nich NĘDZNE OCHŁAPY a te pierdolone sknery ośmielają się jeszcze prosić, żeby za te ochłapy życie narażać za obcy kraj. ZERO HONORU, ZERO POCZUCIA PRZYZWOITOŚCI. Chcesz - to idź dla nich walczyć, ale nie płacz, jeśli będą jak szmatę traktować.
Zgłoś
Avatar
D................x 2013-07-21, 17:56
SoliDeo napisał/a:

Może wypowie się ktoś kto był w Legii?



Interesujące i fajnie pokazałeś, jak to wygląda od środka. A jak z kolegą? Został czy wrócił po czasie?
Zgłoś
Avatar
Tajulek 2013-07-21, 17:57
Dam sobie rękę uciąć, że nie jest to inicjatywa francuzów, tylko jakichś idiotów (muzuł-fobów?)...
Zgłoś
Avatar
Jaform 2013-07-21, 18:15
SoliDeo masz odemnie PW, odpisz w wolnej chwili

A Wam wszystkim powiem szczerze: zastanawiam się nad wyjazdem, pojechałbym własnym samochodem tylko co na miejscu z nim zrobić? W krzaki? Zaparkować gdzieś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie