18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Witam serdecznie,
przedstawiam Wam pełną wersję filmu, który ukazał się wczoraj, nt. GROMu. ( sadistic.pl/grom-vt251298.htm )
Znajdziemy tutaj takie jednostki jak: Siły Powietrzne, SAR, Patrol Rozminowania, GROM, itd.



Enjoy!
Bądźmy z nich dumni, bo to właśnie dzięki nim możemy czuć się bezpieczniej w państwie.

ciapakom wielki penis w dupsko- dla zasady.
Zgłoś
Avatar
jazda123 2013-12-11, 12:50
Do wszystkich gimbusów wrzucających cytaty Einsteina

czajniczek-pana-russella.blogspot.com/2013/01/tam-gdzie-koncza-sie-aut...

Einstein był dobrym fizykiem ale tylko w tym był dobry.
Zgłoś
Avatar
Magnus 2013-12-11, 12:58
Zerwikaptur, czy gdziekolwiek zakwestionowałem to co napisałeś? Nie. Zwracam Ci uwagę, że można dostać pierdolca z powodu Twojej pisowni co do szczegółów polskiej obronności - nie wiem czy zauważyłeś - nie zabrałem głosu, bo się na tym nie znam. Wciąż pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Brumm22 2013-12-11, 15:17
jazda123 napisał/a:

Do wszystkich gimbusów wrzucających cytaty Einsteina

czajniczek-pana-russella.blogspot.com/2013/01/tam-gdzie-koncza-sie-aut...

Einstein był dobrym fizykiem ale tylko w tym był dobry.



Żaden gimbus tego nie udostępnił ! Einstein żył w innych czasach i inaczej to wszystko spostrzegał. Był Niemcem do tego Żydowskim Niemcem więc na ten czas co wypowiedział te słowa są jak najbardziej na tamte czasy. Nie dość, że szkopy rozpierdalały całą Europę to jeszcze gazowali żydów więc wcale się nie dziwię, że wypowiedział te słowa. Aaaa dlaczego wolał socjalizm, czy też komunizm, bo rozpierdalali faszystowskie Niemcy, których zapewne nienawidził. W każdym razie gość miał racje po chuja wojsko najważniejsze jest to żeby żyć w pokoju, a nie robić rozpierdolu w świecie.
Zgłoś
Avatar
p.kovalsky 2013-12-11, 17:56
Wszystko ładnie wszystko fajnie... ALE....
12 lat i Cywil... Bo od 2014r. miejsc na kaprali będzie tyle co palców na obu rękach...A plecaków i innych wytworów z wyższych sfer jeszcze więcej więc na 450 kandydatów jak 100 znajdzie etaty będzie to graniczyło z cudem...A po za tym JEBAĆ PSY SZTABOWE...
Dziękuję.
Pozdrawiam.
Miłego wieczoru.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2013-12-11, 21:37
bezpiecznie to ja bym się czuł gdybym miał prawo do noszenia broni
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-12-14, 21:17
Wkurwia mnie ta demagogia, jaki to współczesny polski żołnierz to bohater. Obecnie to zwykła praca i robią to ludzie tylko i wyłącznie dla kasy, w dodatku wielkiej kasy. Kiedyś żołnierz, to był żołnierz - służył Ojczyźnie przez 12 (na lądzie) lub 24 (na okręcie) miesięcy za symboliczny żołd, poświęcając jej wolny czas. Była unitarka, szkolenia i egzaminy, skoszarowanie i zapierdol. A dzisiaj to co? Panienki odbębnią 8h i spierdalają oglądać telewizję.
Zgłoś
Avatar
p.kovalsky 2013-12-28, 20:13
tranzystor napisał/a:

Wkurwia mnie ta demagogia, jaki to współczesny polski żołnierz to bohater. Obecnie to zwykła praca i robią to ludzie tylko i wyłącznie dla kasy, w dodatku wielkiej kasy. Kiedyś żołnierz, to był żołnierz - służył Ojczyźnie przez 12 (na lądzie) lub 24 (na okręcie) miesięcy za symboliczny żołd, poświęcając jej wolny czas. Była unitarka, szkolenia i egzaminy, skoszarowanie i zapierdol. A dzisiaj to co? Panienki odbębnią 8h i spierdalają oglądać telewizję.



I to dobrze jest powiedziane, chodź nie tak do końca, bo są Jednostki i je(b)nostki, które szanują służbę jako służbę a nie pracę 8 h. Wielki szacunek dla chłopaków z Sił Specjalnych itp. bo co niektórzy dzisiejsi NSR`owcy kotraktowcy 12 letni gnoje huja wiedzą i w piździe byli taka prawda o NSR (Nie Sraj Rżarem) cioty lub kobiety 42 letnie w MON wporwadzane. Sam jestem żołnierzem i wkurwia mnie fakt NSR`ów i plecaków w naszej armii, ale to odrębny temat. Ale to co kolega powiedział jest w 250% prawdą!
Armia Ci da: 12 lat i pa pa!
Zgłoś