18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mówimy o muslimach, a już dziś nie ma mowy o wolności religijnej. Jak widać nie-katolik musi dziś zostać w domu lub dołączyć do tej szopki...



Też planowałem gdzieś dzisiaj się wybrać, bo pogoda ładna, ale nie zamierzam stać w korkach, bo muszą całą ulicę zablokować i jak widać chodniki/ścieżki rowerowe też.
Zgłoś
Avatar
Plewin94 2013-05-30, 23:17
Że tak powiem, kurwa mać jakim problemem ty tempa dzido było to zwyczajnie ominąć, zsiąść dupą z roweru i ominąć, są jeszcze w tym kraju ludzie wierzący i to też trzeba uszanować, że jest takie święto, taka procesja i już. Z tej kurwa racji mamy dzisaij dzień wolny.
Ludzie ogarnijcie się z tym hejtowaniem religii i tej całej nagonki, i zluzujcie troszkę zwieracze, na pewno to wyjdzie wszystkim na lepsze. Pozdrawiam
PS. Tak jestem wierzący i też dzisaij byłem w kościele, hejtujcie, że katol, zabobon chuje muje dzikie węże
Zgłoś
Avatar
Macieju74 2013-05-30, 23:36 1
bogdanznosa napisał/a:

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego zablokowanego chodnika naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak chodnik .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z chodnika robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile chodnik zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle chodnika naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to chodnik jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był chodnik jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak chodnik swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo chodnik nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak chodnik święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .



Człowieku, czy Ty przeczytałeś to, co napisałeś? Taki z Ciebie rozwinięty umysłowo Polak patriota, a kilku zdań po polsku poprawnie sklecić nie potrafisz? Skoro pisać nie potrafisz, gramatyka i interpunkcja są Ci obce, to idź się pomodlić, żeby ludzie nie zamieniali w rzygowiny naszego pięknego języka.
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-05-30, 23:52 1
Liżcie sobie dupy dalej katole nawzajem. A co do "najlepszego komentarza" mam wrażanie, że twój zasrany kościół robił to samo i tylko dzięki ateistom się to zmieniło...
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-05-31, 0:36
Jebana pinda narzeka ze nie moze przejechac ze swoimi biednymi smarkami zamiast objechac do okola co by zajelo mniej niz pol minuty to nie lepiej jebnac fotke i odrazu na twittera wstawic jebana idiotka. A gdyby nie katolizm w Polsce było by zdecydowanie wiecej pedałów zwolenników pedalstwa i innych ras
Zgłoś
Avatar
jefff 2013-05-31, 0:54
ojeeeej! straaaszne! ja pie*dole, ludzie to mają problemy... Ołtarz na środku jej postawili!!! Kary godne! Głupia ci*a dwoje dzieci już ma a dalej zdziwiona i nie potrafi zrozumieć, że w jednym dniu w roku takie rzeczy to standard
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-05-31, 1:13
Kurwa, mają wolny dzień i jeszcze im źle. Niech sobie pojadą nad rzekę, do lasu, a nie wożą się po centrum gdzie wiadomo są kościoły, a w ich okolicy organizują procesję. Jak ja nie na widzę mniejszości. Zawsze im źle i chcą narzucać innym swoje widzimisię.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2013-05-31, 1:27
Kurwa co za pajac jest autorem tego rematu...
Święto to święto i japa. Też się wkurwiam, że sklepy zamknięte i nic załatwić nie można, ale ta religia ukształtowała moją kulturę. Będę jej bronił, ponieważ to najskuteczniejsza i najlepsza metoda walki z ciapatym gównem zalewającym Europę.
Dlatego milczeć i szanować, nawet jeśli się nie wierzy ! Prosty układ.
Zgłoś
Avatar
Els 2013-05-31, 2:46
Ścieżka zastawiona...no koniec świata. Totalitarny kraj!
Jakoś Boże Narodzenie i cała komercyjna otoczka z kupą prezentów pod choinką i kilometrowymi kolejkami w sklepach i na drogach nikomu nie przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-05-31, 3:39
i po co się spinac? lepiej cieszyć się, że dzięki katolickiemu bydłu wolne jest
Zgłoś
Avatar
A113 2013-05-31, 3:40 1
Jeśli ktoś chce uprawiać religię, gusła, wierzyć przesądom i wprowadzać swoje wierzenia w życie - niech robi to w jakimś zaciszu, bo "wolność jest ograniczona wolnością drugiego człowieka". Niestety, jesteśmy na tak prymitywnym stopniu rozwoju społecznego, że religia do teraz jest elementem mechanizmów kontroli tłumu (pokoleniowy wirus religii, lęk pierwotny, etc., etc.). Fanatyzmowi należy przeciwstawić fanatyzm. Z własnego doświadczenia wiem, że nawet na wsi wykrzyczeć można "wspomóż ewolucję, wykastruj wierzącego" (taka metafora). Kilkaset lat i to ścierwo odejdzie w niepamięć. Na razie zmagamy się z drugim średniowieczem. W akcji uświadamiającej powinno się ustawiać makietę Latającego Potwora Spagetti, najlepiej tarasując wejścia do świątyń innych bogów.
Zgłoś
Avatar
lolczyslaf 2013-05-31, 12:54 4
erythnul napisał/a:



Nie jestem pewien czy Cię dobrze zrozumiałem.. porównujesz zatarasowanie drogi rowerowej do dekapitacji w imię religii, mordów honorowych, terroryzmu, ubojów rytualnych, uprzedmiotowienia pozbawionych jakichkolwiek praw kobiet i sprowadzenia ich roli do chodzących plandek?

Pomijając to że gdyby nie to święto to zapierdalałbyś dziś w robocie i o rowerku mógłbyś sobie pomarzyć.



A może tak szerzej? Chrześcijaństwo czyli święta inkwyzicja, palenie na stosie pod byle pretekstem, zabijanie i mordowanie ludzi w imię szerzenia wiary i nawracanie ludzi, grabienie majątków, mienia i ziemi z tych samych pobudek, rozdawanie snikersów małym dzieciom za drobne "usługi", wprowadzanie celibatu wśród księży pod rzekomym pretekstem większej więzi z Bogiem, gdzie prawdziwym powodem jest zatrzymywanie majątku w kościele (jakby ksiądz miał żonę i dzieci to kto by w spadku dostał jego mienie? rodzina rzecz jasna a nie kościół), zakaz kobietom wykonywania wyższych czynności religijnych, czyli tak samo tu trochę wali szowinizmem i mógłbym tak dalej wymieniać, ale po co? Jak już gnoisz czyjąś wiarę to może wcześniej popatrz na założenia i podstawy swojej? Nie uważam, żeby jakakolwiek wiara była dobra, religia to zło i pochłonęła więcej ofiar wśród ludzi niż jakakolwiek wojna czy zaraza, ale hipokryzmu nade wszystko nienawidzę.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-05-31, 17:15
Ludzie to mają kurwa śmieszne problemy...
Zgłoś