18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mówimy o muslimach, a już dziś nie ma mowy o wolności religijnej. Jak widać nie-katolik musi dziś zostać w domu lub dołączyć do tej szopki...



Też planowałem gdzieś dzisiaj się wybrać, bo pogoda ładna, ale nie zamierzam stać w korkach, bo muszą całą ulicę zablokować i jak widać chodniki/ścieżki rowerowe też.
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2013-05-30, 19:20
i.sadistic.pl/pics/336623_db507bb116fb.png

Może pomoże
Zgłoś
Avatar
mak667 2013-05-30, 19:27 3
takie bydlaki co im wszystko przeszkadza z Warszawki, żyją se w apartamentach, uprawiają jogging, wpierd..... sushi a starzy na wsi krowy doją i modlą się za nich. Pozdrowienia z wolnego miasta Białystok.
Zgłoś
Avatar
A................2 2013-05-30, 19:52 3
O kurwa jaki ból dupy. Ja dzisiaj wstałem o 12 i w chuju mam czy ktoś sobie robi procesję czy nie. Wolę oglądnąć procesję raz do roku niż ulicę zablokowaną przez kozojebców walących głowami o asfalt. Tak to już się składa, że żyjemy w kulturze katolickiej i większość jest katolicka. Jest w końcu ta demokracja czy nie. Poza tym dziewczynki sypiące kwiaty, ludzie w strojach ludowych niosący figurki itd. to część naszej kultury. Czy naprawdę trzeba to zmarginalizować i wypierdolić z przestrzeni publicznej bo ścieżka rowerowa jest zablokowana przez jedną godzinę w święto? No kurwa... Popatrzcie co się dzieje w innych krajach, tam też od czasu do czasu wszystko jest zablokowane. A i jeszcze jedno. Czy parady pederastów nie blokują miasta?
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-30, 19:54
erythnul napisał/a:



Nie jestem pewien czy Cię dobrze zrozumiałem.. porównujesz zatarasowanie drogi rowerowej do dekapitacji w imię religii, mordów honorowych, terroryzmu, ubojów rytualnych, uprzedmiotowienia pozbawionych jakichkolwiek praw kobiet i sprowadzenia ich roli do chodzących plandek?

Pomijając to że gdyby nie to święto to zapierdalałbyś dziś w robocie i o rowerku mógłbyś sobie pomarzyć.



Zgłoś
Avatar
brojek_88 2013-05-30, 20:09
wole procesje niż ciapate kurestwo
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-05-30, 20:11
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego zablokowanego chodnika naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak chodnik .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z chodnika robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile chodnik zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle chodnika naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to chodnik jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był chodnik jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak chodnik swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo chodnik nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak chodnik święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .
Zgłoś
Avatar
daf098 2013-05-30, 20:15 6
Znajdź różnicę
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-30, 20:24 2
I tak to jest jak mniejszości włażą na głowę większości w kwestiach obyczajowych.
A) uznających się za Katolików w Polsce jest więcej niż ateistów
B) spora część o ile nie większość ateistów [w tym ja] patrzy na to tak, że nie ma o co się przypierdalać - jest jak jest i chuj nikt w więzieniu za nieobecność na procesji nie siedzi
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-05-30, 20:37 4
Wolę nasze procesje i babcie w beretach niż żeby ulicą popierdalały pedały i szmatogłowi.
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-05-30, 20:53 2
Jakiś chuj się wstydzi Polski i jej korzeni (z chrześcijaństwem włącznie) a Wy się podniecacie...
Po co?
Niech spierdala do Anglii na zmywak i niech stamtąd na "polaczków" napierdala - mało takiego robactwa ?
Luuuudzie, spokój!
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-30, 21:00 2
czemu mam wybierac miedzy rakiem watykanskim, a muzumanskim? wypierdalac i z jednym i z drugim, a skoro jedyna szansa na brak jednego jest drugie, to znaczy, ze panstwo przyjmuje niewlasciwa postawe.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-05-30, 21:30 2
Nie no, peewnie. Ale to już jest w porządku.



Pierdolę, jechałbym im po garbach jak testo.
Zgłoś
Avatar
koperfilc 2013-05-30, 21:39 5
Za rok Boże Ciało wypada 19 czerwca, więc już możecie się przygotować na utrudnienia, "ateiści". W przypadku tego święta zawsze wiadomo, kiedy się odbędzie. Ale jak feministki, pederaści i inne lewackie chwasty wylegają na ulice i manifestują swoje błędne poglądy kilka razy w roku, w różnych miastach, blokują ruch, to wszystko cacy. I wy, pseudoateiści (bo prawdziwy kiełbasę by na to wyłożył i nie zwrócił uwagę na jakieś obiekty związane z religią) macie czelność narzekać? Jesteście dyskryminowani? To ja, jako katolik, czuję się ostatnio dyskryminowany przez pseudoniewierzących, bo prawdziwi ateiści mają gdzieś wiarę i Boga, bo tego dla nich po prostu nie ma.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-30, 22:28
spalmy pare kosciolow, moze ciemnota sie nauczy szacunku dla innych ludzi niz tych tepych wierzacych....
Zgłoś
Avatar
Kapitan Zombek 2013-05-30, 22:48
Widzę, że wszyscy zapomnieli, co wyznawcy kościoła katolickiego wyprawiali kilka wieków temu. Muslimy są teraz na tym samym etapie co KK w średniowieczu.
Popieram Zarammoth bo dlaczego akurat kurwa szopka na drodze rowerowej a nie na jezdni?
Da się zauważyć, że każdy temat o KK to w komentach od razu inkwizycja ;]
Bez przesady, trzeba wzmacniać chrześcijaństwo w obawie przed plagą musllimów ale nie popadajmy w radykalizm!!

P.S. teksty o wolnym dniu w pracy to możecie sobie w dupe wsadzić bo to ku*wa żaden argument!! ;]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie