18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mówimy o muslimach, a już dziś nie ma mowy o wolności religijnej. Jak widać nie-katolik musi dziś zostać w domu lub dołączyć do tej szopki...



Też planowałem gdzieś dzisiaj się wybrać, bo pogoda ładna, ale nie zamierzam stać w korkach, bo muszą całą ulicę zablokować i jak widać chodniki/ścieżki rowerowe też.
Zgłoś
Avatar
erythnul 2013-05-30, 14:41 238
Cytat:

Mówimy o muslimach, a już dziś nie ma mowy o wolności religijnej.



Nie jestem pewien czy Cię dobrze zrozumiałem.. porównujesz zatarasowanie drogi rowerowej do dekapitacji w imię religii, mordów honorowych, terroryzmu, ubojów rytualnych, uprzedmiotowienia pozbawionych jakichkolwiek praw kobiet i sprowadzenia ich roli do chodzących plandek?

Pomijając to że gdyby nie to święto to zapierdalałbyś dziś w robocie i o rowerku mógłbyś sobie pomarzyć.
Zgłoś
Avatar
jyu 2013-05-30, 14:44 5
Oj biedny. Normalnie nie miałbyś wolnego o 7:30 wyjechałbyś do pracy(a wtedy nie ma jeszcze żadnych procesji) i wróciłbyś o np 15 (wtedy już po za bawię) albo jeszcze później (a wtedy tym bardziej po zabawie). Na dodatek się mścij, że Ty masz wolne akurat wtedy kiedy wszyscy inni mają ;O.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-05-30, 14:46 30
słuchaj autorze albo kurwa chrześcijanie albo kurwa muslimy. Wybieraj.
Ja wole chrzescijan bo nikt mnie nie obleje kwasem,odetnie leb, wysadzi sie w powietrze w imię Boga.
Oczywiście że ktos może mi to zrobić ale to raczej będzie psychol więc procent jest mały ale jak to będą muslimy to jakies 90% szans jest a to bo im tak nakazuje książeczka. Ja sie ciesze że jesteśmy katolickim krajem bo te kurwy przynajmniej muszą się wysilić aby zarazić Polske tym gównem. Amen
Zgłoś
Avatar
plArc 2013-05-30, 14:49 7
Muzułmanie nie przyjeżdżają do polski nie z powodu katolicyzmu tylko z powodu nietolerancji i biedy. Koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-05-30, 14:51 1
do piekła pójdziesz, diable rosochaty !
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-05-30, 14:51 5
no ktoś miał wyobraźnię - miejsce ustawiania takich "ołtarzy" powinny być kontrolowane w jakimś tam minimalnym stopniu. To tutaj podchodzi pod wykroczenie spowodowania zagrożenia/utrudnienia ruchu. Ołtarze ustawiają MIESZKAŃCY tak więc wiadomo komu można wlepić mandat. Wystarczy zgłoszenie na policję ale ...no zwariowaliście jeśli myślicie że ktoś się pofatyguje
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-05-30, 14:57 13
Nigdy nie mówiłem, że katolicy (w dzisiejszych czasach) są gorsi niż muslimy. Jednak ograniczanie swobód obywatelskich to też drzazga w tyłku.

jyu napisał/a:

Oj biedny. Normalnie nie miałbyś wolnego o 7:30 wyjechałbyś do pracy(a wtedy nie ma jeszcze żadnych procesji) i wróciłbyś o np 15 (wtedy już po za bawię) albo jeszcze później (a wtedy tym bardziej po zabawie). Na dodatek się mścij, że Ty masz wolne akurat wtedy kiedy wszyscy inni mają ;O.


Nie było by tego święta, wolne by było kiedy indziej. Myślisz, że w krajach nie-religijnych ludzie pracują 365 dni w roku, bo nie mają świąt, ani wolnych niedziel? W łeb się jebnij.

I oczywiście po raz 10000000 słyszę, że muszę coś wybierać: HIVa czy malarię. A jeśli nie chcę wybierać? Sądzę, że ludzie bardziej świadomi tego jakim syfem jest religia bardziej zdadzą sobie sprawę z zagrożenia islamem. Uważam, że prędzej katolik przejdzie na islam (są już polskie strony internetowe o islamie zrzeszających katolików - widocznie wolą bardziej radykalną religię), niż ateista. Trzeba ludzi uświadamiać.

Sami mówicie, że ateiści mają nie wtrącać się w sprawy kościoła, ale przecież powinno to działać w drugą stronę - czemu katolicy muszą utrudniać życie innym? Czy to nie hipokryzja? Czy nie bronicie tej hipokryzji, tylko dlatego że należycie do tej religii? I właśnie tak samo bronilibyście islamu gdybyście się urodzili muzułmanami, czy na islam przeszli. Pomyślcie o tym.
Zgłoś
Avatar
ladynaf 2013-05-30, 15:00 13
Ludzie po prostu nie myślą. Wystarczyło by ołtarz ustawić bokiem i były i przejazd i ołtarz. No ale widać dla niektórych myślenie o bliźnich to za dużo
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-30, 15:04 7
o kurwa co za tragedia zamach na wolności obywatelskie LOL
Zgłoś
Avatar
AX7IS 2013-05-30, 15:08 3
Zarammoth i tu właśnie pojawia się twoje prawdziwe "ja" czyli tzw. ateisty (jeszcze kilkadziesiąt lat temu świetnie byś sobie radził w pewnej partii), wiecznie tylko butthurt i psioczenie na wszystko już żygać mi się chce jak ktoś się z tym "czymś" obnosi w tych internetach... A tematu hipokryzji pozwolę sobie nie skomentować bo doba za krótka na to.
Zgłoś
Avatar
erythnul 2013-05-30, 15:17 21
Zarammoth napisał/a:

Nie było by tego święta, wolne by było kiedy indziej. Myślisz, że w krajach nie-religijnych ludzie pracują 365 dni w roku, bo nie mają świąt, ani wolnych niedziel? W łeb się jebnij.



Co to są kraje nie-religijne? Może chiodzi Ci o laickie? Mowimy tutaj od dniach wolnych od pracy z powodu świąt religijnych. W kraju prawdziwie laickim w taki dzień byś zapierdalał w robocie.

Zarammoth napisał/a:

Sami mówicie, że ateiści mają nie wtrącać się w sprawy kościoła, ale przecież powinno to działać w drugą stronę - czemu katolicy muszą utrudniać życie innym? Czy to nie hipokryzja? Czy nie bronicie tej hipokryzji, tylko dlatego że należycie do tej religii? I właśnie tak samo bronilibyście islamu gdybyście się urodzili muzułmanami, czy na islam przeszli. Pomyślcie o tym.



Ja jestem ateistą i nie czuję żeby katolicy uzurpowali sobie prawo do decydowania o wpólnej dla wszystkich przestrzenii publicznej. Kilka razy do roku są bardziej zauważalni niż zazwyczaj, a ktoś już ma o to ból dupy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-05-30, 15:19 13
Katoli jest większość więc ty jako mniejszośc dostosuj się pedale do większości. Jest (teraz to modnie tak mówić) demokracja w Polsce i jeśli większość chciałą kapliczke sobie jebnąć na chwile to jebnęła i chuj ci do tego.
Mówie ci to jako ateista ,który nie był nawet chrzczony i nie mam nic wspólnego z żadna religią.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-05-30, 15:36 4
Zrozumcie w końcu, że tu chodzi tylko o to żeby, jeśli już świętują to żeby to zrobili tak, żeby innym zbytnio nie przeszkadzać. Nie da się? Zauważyłem, że w ostatnich latach im mniej ludzie entuzjastycznie patrzą na KK to największe dewoty co raz bardziej starają się wkurzać innych. Myślą, że przez to ktoś stanie się katolikiem czy co?

A co do wolnego dnia. Wolałbym w ten dzień jednak pracować, jak i w inne święta, a później po prostu wziąć wolne kiedy chcę. Co mi po wolnym czwartku? W większości krajów jest podobna liczba dni wolnych, bez względu na to ile dziwnych świąt religijnych mają. Wybijcie sobie z głowy, że ateiści uważają, że wam katolikom coś zawdzięczają. Chyba jedynie uwstecznienie nauki.

edit: W tym obrazku najbardziej chciałbym wyróżnić odpowiedź, jednej z osób, że jak ktoś nie może przejechać "to musi się pomodlić razem z katolikami". To nie jest narzucanie?
Zgłoś
Avatar
jyu 2013-05-30, 16:01 2
Tak k**** mamy ich znaleźliśmy na nich haka!. Ustawimy szafę na drodze rowerowej i powiemy, że cały KK stawia kapliczki tak żeby zrobić jak największą rozpierduchę !!!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie