18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
baltor2004 2015-02-09, 11:50
Macionso napisał/a:



Muszę Cie zasmucić, ale jeśli chodzi o profil wyborcy to najbardziej wykształceni ludzie głosują akurat na PO, więc bardzo mi przykro ale jesteś w błędzie.



No proszę, to dziwne, bo według sondażu IPSOS po ostatnich wyborach podali informacje, że najwięcej osób z wykształceniem podstawowym głosowało na po, natomiast z wyzszym na pis. Teraz widze portale typu natemat ( lis ) , tvn24, wyborcza podają informację, że było na odwrót.. To ciekawe, zresztą chyba tylko idioci wierzą w to co te media podają do informacji. Ludzie przestają nawet wierzyć w rzetelność wyborów i wcale się nie dziwie.. kurwa upadnie ten babilon prędzej czy później ! PS TVP blokuje wszystkie filmiki z tego zdarzenia, nawet te z usuniętym logo.


Proszę, za chwile znowu pewnie usuną, ale dobrzy ludzie uploaduja cały czas na nowo. Przecież to telewizja publiczna, wiec nie dla obywateli !
Zgłoś
Avatar
M................o 2015-02-09, 12:23 1
@up

Cytat:

Osoby z najniższym wykształceniem najczęściej głosowały na Prawo i Sprawiedliwość. Ci z najwyższym - na Platformę Obywatelską - wynika z sondażu late poll IPSOS dla TVN24.

Z badania wynika, że wyborcy z wykształceniem podstawowym oraz zasadniczym zawodowym najczęściej wybierali PiS - kolejno 47,9 oraz 41,3 proc.

Korwin-Mikke porwał młodych. Najczęściej wybierali jego partię
Młodzi... czytaj dalej »
Kolejnym ich wyborem była Platforma Obywatelska - 19,5 oraz 25,5 proc. PSL w tych grupach otrzymało 9,3 i 10,1 proc., SLD - 5,5 i 8,8 proc., a Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego 6,7 i 3,8 proc.

Wśród osób z wykształceniem średnim i pomaturalnym głosy dla PiS i PO rozłożyły się niemal równo. Odpowiednio po: 31,5 i 31,4 proc. SLD w tej grupie uzyskał wynik 9,7 proc., Nowa Prawica 8,6 proc., a PSL 6,8 proc.

Najbardziej wykształceni najrzadziej wybierali PSL
Również wyborcy z wykształceniem wyższym najczęściej wybierali PO - 38,5 proc. PiS w tej grupie wybrało 24,3 proc., SLD - 10,1 proc., 8,4 proc. z nich poparło Nową Prawicę, a PSL - 5,5 proc.



źródło: tvn24.pl/wybory-do-europarlamentu,97,m/najmniej-wyksztalceni-glosowali...

Cytat:

Według sondażu na wsi najwięcej wyborców głosowało na PiS; drugie było PSL. W miastach wygrała PO przed PiS. Prawo i Sprawiedliwość zwyciężyło w niemal wszystkich grupach wiekowych, PO - tylko wśród trzydziestolatków. Na PO głosowała większość przedsiębiorców, urzędników oraz kierowników i specjalistów, a na PiS - robotników, uczniów, studentów, bezrobotnych, emerytów i rencistów. Rolnicy w większości byli za PSL. Większość wyborców z wykształceniem podstawowym i gimnazjalnym oddała głos na PiS; osoby z wykształceniem wyższym poparły PO



źródło: polskieradio.pl/5/3/Artykul/1289924,Wybory-samorzadowe-2014-sondaz-daj...

Cytat:

"Wykształciuchy" wybrały PO. Wyborcy z wykształceniem średnim, zasadniczym zawodowym i podstawowym postawili na PiS.



źródło: niezalezna.pl/61472-wybory-samorzadowe-2014-wyniki-glosowania-frekwenc...

Coś ci się pokiełabasiło. Pokaż mi swoje źródła. Wiem, że źródło tvn24 jest dla ciebie nic nie warte, mimo, że to na ich zlecenie IPSOS robił sondaż, więc wrzuciłem jeszcze informację z niezależna.pl No chyba że polskie radio, tvn24, niezależna.pl i IPSOS wspólnie spiskują przeciwko prawdziwym polakom.
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-02-09, 14:07 2
Wrzucam całe na serwer. Tego cwaniaczki z TVP nie zgłoszą do usunięcia.

Zgłoś