18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
Socjocinus 2013-08-14, 15:55
Jakie cycki brudasie zakłamany....
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-08-14, 15:56
potwierdzam są cycki

męskie
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2013-08-14, 15:59 15
WonsatyDrwal napisał/a:

Rzygać mi się chce jak patrze na ten pierdolony bród.



To na chuj się patrzysz ? Wyjdź z domu no chyba że ci zamknęli klapę od kontenera i nie możesz jej podnieść.
Zgłoś
Avatar
Nexus69 2013-08-14, 15:59 8
Bardzo sie cieszę ze jest Łudstok ... Jeszcze bardziej sie ciesze ze termin tej imprezy pokrywa sie z paroma innymi festiwalami, wiec całe to ujebane brudem towarzystwo nie szwęda sie tam gdzie dzieją sie mądrzejsze rzeczy. Pozdrawiam i licze oczywiscie na jpga z maścią na dolegliwość
Zgłoś
Avatar
Ghostface 2013-08-14, 16:00 10
mare30ks napisał/a:

zaraz sie zleca prawak i milosnicy ojczyzny i stwierdza ze to brudasy, sodomia i gomoria. poczym poleca w piatek na dyske do remizy gdzie bawi sie przyszla elita kraju w cywilizowany sposob, siadaja na krzeselkach i sluchaja spokojnej muzyki. nie pierdola sie po kiblach czy krzakach i nie obijaja sobie ryja bo ktos krzywo spojrzy na jego dziunie


Po chuj w ogóle zaczynasz ten temat? Sam zaczynasz prowokować jakimiś durnymi wpisami o remizach czy innych chujstwach. Podoba Ci się Woodstock, bierzesz w tym udział to napisz, że Ci się on zajebiście podoba i tyle. Idealny temat, żeby zaczepić resztę, a później się mądrzyć na prawo i lewo, że ludzie są nietolerancyjni i obrażają bez powodu ten świetny festiwal. Mi się np. on w chuj nie podoba, ale nie leje nigdzie podobnych syfów do Twoich. Mam swoje festiwale i je lubię oraz szanuje te drugie.
Zgłoś
Avatar
deritv 2013-08-14, 16:01 7
Jak dla mnie każdy jeden woodstockowicz jest bardziej uśmiechnięty niż wszyscy mieszkańcy jakiegoś smutnego jak pizda miasta. Np. Sosnowca.
Zgłoś
Avatar
deluxe 2013-08-14, 16:02 6
Po tej imprezie powinno się ich trzymać w kwarantannie, zanim rozjadą sie po Polsce...
Zgłoś
Avatar
SVcius 2013-08-14, 16:03 8
Kurwa wolę takich ludzi niż pierdolonych ćpunów na dyskotekach...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-14, 16:04 5
Ghostface napisał/a:


Po chuj w ogóle zaczynasz ten temat? Sam zaczynasz prowokować jakimiś durnymi wpisami o remizach czy innych chujstwach. Podoba Ci się Woodstock, bierzesz w tym udział to napisz, że Ci się on zajebiście podoba i tyle. Idealny temat, żeby zaczepić resztę, a później się mądrzyć na prawo i lewo, że ludzie są nietolerancyjni i obrażają bez powodu ten świetny festiwal. Mi się np. on w chuj nie podoba, ale nie leje nigdzie podobnych syfów do Twoich. Mam swoje festiwale i je lubię oraz szanuje te drugie.



skoro inni moga wyskakiwac z brudasami cpunami, lewakami czy chuj wie czym jeszcze to ja moge pierdolnac tekst o dyskach
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2013-08-14, 16:10
japierdole brod, smrod, niby to chujowe, ale jak bym sie napierdolil, to z checia bym wpadl, jeszcze cycki za free... nie ma chuja, w nast roku jade!
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-08-14, 16:15
dziwny to spór, obrońcy tak zawzięcie bronią idei woodstocku, zaczepiając i prowokując przy tym jego przeciwników,że wygląda to groteskowo. Co was obchodzi jak ktoś wam zupełnie obcy określi ten festiwal? Przeciwnicy zresztą też całkiem fajni. " od tego syfu,brudu zbiera mnie na rzyganie" To po co oglądasz? Wyłącz ten filmik. A tak, zapomniałem że jesteśmy w internecie, pomniku ludzkiej głupoty, dalej, niech każdy dorzuci własną cegiełkę.
Zgłoś
Avatar
pejpo 2013-08-14, 16:15 4
Zastanawiam się, dlaczego ludzie dobrowolnie zniżają się do poziomu świni?
Zgłoś
Avatar
skysky 2013-08-14, 16:15 9
Założę się że połowa osób co hejtuje woodstock to żołnierze ortalionu. Ludzie potrafią się dobrze bawić, pierdolić przy tym podziały rasowe, wyznaniowe i inne. Nie byłem nigdy na woodstocku ale z tego co widzę i co opowiadali mi ludzie którzy byli jest to mega impreza na której nie ma wrogości. Dość mam tego wiecznego bólu dupy na sadisticu na temat woodstocku, murzynów i lewaków. Jebać umysłowo upośledzonych narodowców, a dla ludzi którzy potrafią się cieszyć z życia zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Karx 2013-08-14, 16:19 1
Max Kolonk powiedział jak jest z Woodstockiem, a on zawsze mówi jak jest.
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2013-08-14, 16:22
Cycki są w 2:15 i w 4 :15 reszta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie