18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
danis008 2012-01-06, 14:37
Burszczas1993 napisał/a:

danis008 prosze cię idź sobie na dyskotekę i nie denerwuj więcej ludzi bo to co piszesz jest żałosne. Wiesz ze nie masz racji więc próbujesz pojechać po rodzinie? Troszkę to moim zdaniem żałosne. Ile ty masz w ogóle latek 13?14? W realu Cie gnoją wiec próbujesz to do internetu przerzucić? szkoda że z marnym skutkiem Pozdrawiam wszystkich fanów cięższych brzmień i woodstokowiczów.
Do zobaczenia w tym roku. Bo wszyscy wiemy że Woodstock jest boski!!



żałosny to jesteś ty brudasie mongolski , denerwować będę kogo mi się będzie chciało i gówno ci odbycie do tego. w realu to robi twoja matka na kasie i gówno zarabia a w wolnym czasie wywija striptiz w dziale mięsnym , pozdrawiam wszystkich gimbusów , brudasów mongolskim tańcem i kopem w dupsko ze zjebanego woodstoku

ps . skąd się takie mongolskie bydło jak ty wzięło nwm ale nie marnuj powietrza na rozmowy bo jesteś tak jak poprzedni mongoł zwykłym śmieciem i pomiotem
Zgłoś
Avatar
Burszczas1993 2012-01-06, 14:38 1
Skończ waść wstydu oszczędź...
Tyle mam Ci do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-01-06, 14:41
Burszczas1993 napisał/a:

Skończ waść wstydu oszczędź...
Tyle mam Ci do powiedzenia



ja nie jestem pisarz aby kończyć co najwyżej mogę zacząć swoją balladę
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-01-06, 14:52
@ up

Chuj Ci w ryj frajerze ;] Mój ojciec zmarł dwa dni temu, więc jeśli masz jaja to na PW napisz mi swój adres a wpadnę i Ci tak mordę obiję, że starzy z wycieraczki będą Cię zeskrobywać. Pierdolony napinacz, szkoda, że w realu taki kozak nie jesteś. Pierdolony syf. Szkoda gadki.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-06, 14:53
Ryuk, jejku, spokojnie.
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-01-06, 15:10
Ryuk napisał/a:

@ up

Chuj Ci w ryj frajerze ;] Mój ojciec zmarł dwa dni temu, więc jeśli masz jaja to na PW napisz mi swój adres a wpadnę i Ci tak mordę obiję, że starzy z wycieraczki będą Cię zeskrobywać. Pierdolony napinacz, szkoda, że w realu taki kozak nie jesteś. Pierdolony syf. Szkoda gadki.



ze starym to fajne bajeczki mongole wymyślasz

adresu ci nie podam bo nie jestem "dziwką" ale jak wolisz "metalówą" czyli transwestytą bo ty takich lubisz

mordą to co najwyżej możesz ty mi podłogę wymyć jak się nudzisz napinaczem nie jestem po prostu głośno myślę

w realu nie jestem kozakiem bo nie robię zakupów w tak durnym sklepie i z tego co sobie przypominam to kozaków nie noszę jak twoi koledzy

skoro szkoda ci gadki to idź matki o nawet mi się zrymowało

tak na przyszłość mongole ty ciśniesz innych to ja mogę sobie pisać do ciebie co mi się żywnie podoba

pozdrawiam śpiewem mongolskim i kopem w 4 litery
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-06, 16:35
czemu danis008 nie dostał nawet warna? Przecież bezczelnie pojeżdża drugiego użytkownika, obraża go i prowokuje do flame'u.

regulamin napisał/a:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.



danis008 napisał/a:


ty byś paluszka ssał i przytulał się do misia kutafonie

mama wie że "twoja " "dziewczyna" to transwestyta ? miło było pocisnąć takiemu gimbusowi i brudasowi jak ty

twój stary to transwestyta to nie ma co się dziwić

proponuje ci się iść umyć o ile stać ciebie na wodę brudasie

tak mam uraz dogłębnie wielki i noszę żałobę z twoją matką bo masz nie wyleczalnego downa

a i tak na przyszłość jak do mnie mówisz to umyj zęby bo jebie jak z mongolskiego teatru ale widać to rodzinne co by tu jeszcze a właśnie pozdrów matkę z peurtoriko że ma syna tranwestito

żałosny to jesteś ty brudasie mongolski

w realu to robi twoja matka na kasie i gówno zarabia a w wolnym czasie wywija striptiz w dziale mięsnym

skąd się takie mongolskie bydło jak ty wzięło nwm ale nie marnuj powietrza na rozmowy bo jesteś tak jak poprzedni mongoł zwykłym śmieciem i pomiotem

Zgłoś
Avatar
quarenas 2012-01-06, 17:30 1
czytając te wszystkie komentarze które mają zgnoić tą imprezę nawet nie chcę mi się na nie odpowiadać
jeszcze rok temu zanim pojechałem na wood miałem podobne zdanie...byłem przekonałem się i wracam w tym roku z nadzieją że będzie równie zajebiście jak ostatnio !!
P.S. nie byliście = pojedźcie bo warto PEACE & LOVE
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-01-06, 18:22
JohnyDeeRe napisał/a:



zaciekawilo mnie to wypowiedzenie to i nawet sie zaraejestrowalem zeby dodac wypowiedz...

jezdze tam juz kilka lat... mam ich 23 dokladnie bylem na ostatnich 4 woodach... impreza w pociagu niezapomniana... do tej pory pamietam jak 100m od stacji cytując slowa "zawsze chcialem to zrobic" pociagnelem za hamulec bezpieczenstwa:)
do tego powiem szczerze ze nienawidze tego typu muzyki... moj pierwszy wood wygladal tak... bylem w krotkich spodenkach mialem bluze na sobie portfel z pieniedzmi fajki i telefon... wpadlem na genialny pomysl na wyskoczenie gdzies bez zadnych konsekwencji i wsiadlem z kolesiem do pociagu...
jezdze tam tylko i wylacznie ze wzgledu na klimat i na ludzi... w miejscu gdzie sie rozbijamy jest bardzo duzo znajomych ktorych poznalismy na woodzie i co roku sa w tym samym miejscu dokladnie jak nasza ekipa... byl prodigy co jako jedyne mnie ucieszylo bo reszty nie trawie... chociaz jestem w stanie normalnie pojsc ze znajomymi pod sceny i sie bawic bo zabawa to podstawa... moze i jest troche smieci... ja tam co roku biore paczke workow na smieci to co mamy przy namiotach jest segregowane i co wieczor wynoszone do jakiegos punktu... najczesciej podrzucamy pod punkt patrolowy i niemaja nic przeciwko gdy mamy posegregowane i zawiniete w worki...

a dla tych co nie byli... mozecie zalowac... przybywam w tym roku napewno... pozdro dla ekipy z gryfina



No własnie.... jak widać na powyższym przykładzie nie trzeba być sklasyfikowanym i ometkowanym punkiem, metalem, brudasem, hipisem itd żeby dobrze się bawić. Ogólnie, to takie podziały na "punków" i "skinów" czy "brudasów" i "technobojów" były dobre jak sie miało 14-15 lat... ale nie martwcie się, c czasem części was sie polepszy (mam nadzieję )
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-01-06, 19:08
Z perspektywy ławki pod blokiem (czyt. cały świat dla przeciętnego ... idioty (nie chce tu szufladkować dresów czy innych)) wszystko jest spędem brudasów... grunt to czysta ławeczka, sztuka białego i chętna tępa suka. Inne objawy imprezy niż HARD BASS lub inne gówno = spęd brudasów. Jakże to społeczeństwo bywa ograniczone... bywa a czasami nie bywa... nie słyszałem żeby w Polsce jakis Kalvi & Remi dostał 5 fryderyków (z całą nienawiscią do tej żenującej nagrody) .... a z tego co wiem dostało Acid Drinkers... żal dupe ściska amatorom muzyki ze wsi... jak impreza nie w remizie to impreza zkreślona.... jak sie powiat nie zjedzie to nie impreza...

Ryuk: z tym "realem" pojechałeś trochę.... wiedz że istnieje szansa że da Ci adres i się mocno kurwa zdziwisz - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dojebał.... waż słowa bo to akurat z Ciebie napinacz wychodzi trochę.

P.S

Bez tej kłótni - to nie był by sadistic to była by jakas jebana samosia więc panowie nie gniewać się na siebie tylko jebać ile wlezie:DDDD
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-01-07, 12:54
Devilyn napisał/a:

Z perspektywy ławki pod blokiem (czyt. cały świat dla przeciętnego ... idioty (nie chce tu szufladkować dresów czy innych)) wszystko jest spędem brudasów... grunt to czysta ławeczka, sztuka białego i chętna tępa suka. Inne objawy imprezy niż HARD BASS lub inne gówno = spęd brudasów. Jakże to społeczeństwo bywa ograniczone... bywa a czasami nie bywa... nie słyszałem żeby w Polsce jakis Kalvi & Remi dostał 5 fryderyków (z całą nienawiscią do tej żenującej nagrody) .... a z tego co wiem dostało Acid Drinkers... żal dupe ściska amatorom muzyki ze wsi... jak impreza nie w remizie to impreza zkreślona.... jak sie powiat nie zjedzie to nie impreza...

Ryuk: z tym "realem" pojechałeś trochę.... wiedz że istnieje szansa że da Ci adres i się mocno kurwa zdziwisz - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dojebał.... waż słowa bo to akurat z Ciebie napinacz wychodzi trochę.

P.S

Bez tej kłótni - to nie był by sadistic to była by jakas jebana samosia więc panowie nie gniewać się na siebie tylko jebać ile wlezie:DDDD



no i dzięki bardzo za poprawienie humoru

gnojek się rzucał do wszystkich to teraz nawet nie odpisał
Zgłoś