18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dth 2012-01-05, 20:52 1
dback napisał/a:

Ja pierdole tam "laski" normalnie są zabójcze. śliczne jak te błoto wokoło.



zaskocze Cie, jak ja bylem, to bylo na serio duzo zajebistych lasek, i wiekszosc byla czysta : P A przynajmniej na takie wygladaly ; P
Zgłoś
Avatar
tarek_kubusio 2012-01-05, 21:11
popatrzcie - jak w tym kraju ma byc dobrze. przeciez tu maja wszyscy SWOJA racje !! a swoja racja jest najswojsza a moja racja jest najmojsza !!!!!! - telerancja .......
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-05, 23:24
tolerancja jest dla slabych.

@down

Nikt Ci nie broni. Co się spinasz?
Zgłoś
Avatar
Cerny 2012-01-05, 23:33 2
Kuuurwa i wolę być takim gościem, który po prostu się dobrze bawi na woodstoku, niż nadętym szczypiorem z blokowiska, którego wychowała ulica.!
Zgłoś
Avatar
aopia 2012-01-06, 0:11 2
Blade ziele napisał/a:

kultura punkowa czy metalowa jest zajebista. koncerty takie jak właśnie woodstock pokazują jak dobrze potrafimy się bawić a nie jak dziwki słuchać dźwięków z syntezatora i spedalonych wokali puszczonych tylko w efekt echa. wszyscy ci którzy piszą źle o takich imprezach jak i ludziach chuja całego wiedzą jak tam jest. woodstock rulez i mnie tam znów nie zabraknie.
A co do metali że brudni czy coś.. to nie jest prawda akurat.. ale my, znawcy metalu mamy jaja i wyobraźnie bo wy żelmisie potraficie ssać sobie na jebanych piana party. chuj w dupę technoboyom


Jesteś ignorantem nie gorszym, a właściwie to gorszym od "dziwek słuchających dźwięków z syntezatora". Scena muzyczna w Polsce to dno, scena eventowa to dno. Słucham muzyki elektronicznej i niestety dla mnie nie ma dobrych eventów w Polsce. A jeśli już są, to zjeżdża się całe bydło: dresy, idioci, lanserzy itp.
Oczywiście nie znaczy to, że muzyka elektroniczna to jedyna grupa muzycznych gatunków jaką lubię. Po prostu ją najczęściej słucham.
Najbardziej mnie śmieszy takie równanie: hejter Woodstocku = technozjeb. Zauważcie jednak, że gatunek techno jest monotonny i raczej nieatrakcyjny dla "technozjebów". Technozjeb słucha bardzo komercyjnego electro house zazwyczaj z jakimś pretensjonalnym wokalem.
Czy wy ludzie na prawdę nie widzicie tego, że mimo całej zajebistości tego festiwalu, zajebistych ludzi, świetnego klimatu i całodobowych libacji jest to po prostu festiwal dla bydlaka? Współczuję wam, że poprzez przywyknięcie do takich standardów nie widzicie tego z obiektywnej perspektywy.
Zgłoś
Avatar
JohnyDeeRe 2012-01-06, 4:14 1
tofur napisał/a:

a chuj, wypowiem się: bylem wiele razy, jeszcze w żarach i później 2 razy w kostrzynie... zajebali mi w sumie buty, 2 telefony, jedzenie (konserwy:)) plecak i browary zakopane pod namiotem (prowizoryczna lodówka:) - działa ). mimo to wspominam zajebiście: zajebistych ludzi się poznało, robiło się popierdolone rzeczy, na koncertach pod sceną to w zasadzie byłem chyba 5... jest co wspominać i o to chodzi!!! chuj, że brudno i kradną. chociaż te kible to już przegięcie lekkie... mimo wszystko, chociaż trochę się zmieniłem, dawne ideały poszły się pierdolić w zderzeniu z rzeczywistością, to co roku zbieram się w sobie, żeby jeszcze raz pojechać. później nie jadę i żałuję, że nie pojechałem:) Faktycznie, byłem na kilku innych, muzycznie może i lepszych, komercyjnych festiwalach, ale nigdzie nie było takiego klimatu. Bo dla klimatu się tam jeździ. Dla taplania w błocie, żulenia na tanie wino, picia w pociągu z obcymi ludźmi i ogólnie mega, mega pozytywnej atmosfery.

A te wszystkie "czyścioszki" wypowiadające się powyżej zwyczajnie nie wiedzą o czym mówią, bo nigdy tego nie doswiadczyły.. PEACE!



zaciekawilo mnie to wypowiedzenie to i nawet sie zaraejestrowalem zeby dodac wypowiedz...

jezdze tam juz kilka lat... mam ich 23 dokladnie bylem na ostatnich 4 woodach... impreza w pociagu niezapomniana... do tej pory pamietam jak 100m od stacji cytując slowa "zawsze chcialem to zrobic" pociagnelem za hamulec bezpieczenstwa:)
do tego powiem szczerze ze nienawidze tego typu muzyki... moj pierwszy wood wygladal tak... bylem w krotkich spodenkach mialem bluze na sobie portfel z pieniedzmi fajki i telefon... wpadlem na genialny pomysl na wyskoczenie gdzies bez zadnych konsekwencji i wsiadlem z kolesiem do pociagu...
jezdze tam tylko i wylacznie ze wzgledu na klimat i na ludzi... w miejscu gdzie sie rozbijamy jest bardzo duzo znajomych ktorych poznalismy na woodzie i co roku sa w tym samym miejscu dokladnie jak nasza ekipa... byl prodigy co jako jedyne mnie ucieszylo bo reszty nie trawie... chociaz jestem w stanie normalnie pojsc ze znajomymi pod sceny i sie bawic bo zabawa to podstawa... moze i jest troche smieci... ja tam co roku biore paczke workow na smieci to co mamy przy namiotach jest segregowane i co wieczor wynoszone do jakiegos punktu... najczesciej podrzucamy pod punkt patrolowy i niemaja nic przeciwko gdy mamy posegregowane i zawiniete w worki...

a dla tych co nie byli... mozecie zalowac... przybywam w tym roku napewno... pozdro dla ekipy z gryfina
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-01-06, 4:24
Ryuk napisał/a:

Nygusy, brudasem swojego pitola możesz nazwać Pojedź = przekonaj się jak jest, wówczas możesz rzucać epitetami Swoją drogą, brudas, nie brudas, chociaż umie się świetnie bawić i nikomu przy tym mordy nie obija (ani nikt jemu). Także wypierdalać na woodstock !

BTW. Jacy Wy kurwa jesteście czyściutcy, schludni i kurwa pedantyczni ;] Szkoda, że gaci codziennie nie zmieniacie. Brudasy

I jeszcze na koniec. Laseczki - a jest ich tam zatrzęsienie (zwłaszcza tych ładnych "metalówek") - mają większe jaja od tych tutaj komentujących nygusów, którzy płakali by za mamusią po pierwszym dniu takiego survivalu.



ty byś paluszka ssał i przytulał się do misia kutafonie

dobrze wiedzieć że te twoje "kobiety metalówy" to są transwestyci i zapewne co noc są u ciebie

z tego co widzę po filmiku to zjebana impreza gdzie gimbusy z całego świata przyjeżdżają by "po imprezować " bez opieki rodziców brudasy zjebane . a tak nawiasem mówiąc to mama wie że tam byłeś ? na ile szlaban dostałeś ? zabrała misia ? mama wie że "twoja " "dziewczyna" to transwestyta ? miło było pocisnąć takiemu gimbusowi i brudasowi jak ty pozdrawiam mongolskim śpiewem i kopem spermowego lampionu w 4 litery
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-01-06, 9:52
@ Up

Już się dowartościowałeś? Wyobraź sobie, że te Twoje farmazony, wyssane właśnie z paluszka, nie zrobiły na mnie wrażenia, "gimbusie". Szkoda mi na Ciebie riposty, bo debil pozostanie debilem i tyle.
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-01-06, 10:42
aopia napisał/a:

Kurwa, ciągle próbuję ale no nie mogę się powstrzymać przed określeniem tych ludzi brudasami.



Idz kurwa w Tomb Raidera grać dalej ... brudasie to Ci stary co wieczór pod kołdrą mówi.

Punków nie lubię... ale jak słysze hasło "brudasie" to mi się nóż w kieszeni otwiera... pierdolone PiSowskie pokolenie JK2
Zgłoś
Avatar
elvese1 2012-01-06, 10:43
jedyne co mi sie podobalo w tym filmiku to ta ruda kobietka w 1:50
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-01-06, 11:00
Ryuk napisał/a:

@ Up

Już się dowartościowałeś? Wyobraź sobie, że te Twoje farmazony, wyssane właśnie z paluszka, nie zrobiły na mnie wrażenia, "gimbusie". Szkoda mi na Ciebie riposty, bo debil pozostanie debilem i tyle.



no dokończ bez radna sieroto spłoń wywłoko bo tylko powietrze marnujesz

pozdrów te swoje "metalówy" a sry transwestytów
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-01-06, 11:07 1
@up

Naprawdę jesteś kurewsko żałosny. Spływa po mnie to co piszesz, dziwie się tylko, że matka pod dachem Cię trzymała, bądź dalej trzyma "bez radna sieroto" ;] (btw. słownik j. polskiego się kłania). Chyba masz jakiś "uraz" z dzieciństwa do tych tranwestytów, skoro ciągle o nich wspominasz. Może któryś dogłębnie Ci przeczyścił zawory? Nie wnikam, jebie mnie Twój smutek.
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-01-06, 12:04
Ryuk napisał/a:

@up

Naprawdę jesteś kurewsko żałosny. Spływa po mnie to co piszesz, dziwie się tylko, że matka pod dachem Cię trzymała, bądź dalej trzyma "bez radna sieroto" ;] (btw. słownik j. polskiego się kłania). Chyba masz jakiś "uraz" z dzieciństwa do tych tranwestytów, skoro ciągle o nich wspominasz. Może któryś dogłębnie Ci przeczyścił zawory? Nie wnikam, jebie mnie Twój smutek.



tak ciebie wpienia słowo transwestyta bo masz uraz porodowy twój stary to transwestyta to nie ma co się dziwić

proponuje ci się iść umyć o ile stać ciebie na wodę brudasie

tak mam uraz dogłębnie wielki i noszę żałobę z twoją matką bo masz nie wyleczalnego downa

na przeczyszczenie to proponuje ci balladę mongolską z twoimi "metalówami" jak ja lubię pisać z takimi mongołami co ledwo wysrali papier a już gadają że woda gazowana a i tak na przyszłość jak do mnie mówisz to umyj zęby bo jebie jak z mongolskiego teatru ale widać to rodzinne co by tu jeszcze a właśnie pozdrów matkę z peurtoriko że ma syna tranwestito nara bo z reguły z brudasami nie gadam
Zgłoś
Avatar
Breakcore 2012-01-06, 13:21
Po co z takim debilem wogle w dyskusje sie wdajesz?
Zgłoś
Avatar
Burszczas1993 2012-01-06, 14:15
danis008 prosze cię idź sobie na dyskotekę i nie denerwuj więcej ludzi bo to co piszesz jest żałosne. Wiesz ze nie masz racji więc próbujesz pojechać po rodzinie? Troszkę to moim zdaniem żałosne. Ile ty masz w ogóle latek 13?14? W realu Cie gnoją wiec próbujesz to do internetu przerzucić? szkoda że z marnym skutkiem Pozdrawiam wszystkich fanów cięższych brzmień i woodstokowiczów.
Do zobaczenia w tym roku. Bo wszyscy wiemy że Woodstock jest boski!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie