18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Macary 2013-08-05, 16:48
kamilek69 napisał/a:



a masz podobnie na chacie?



Nie.
Za pomocą glana wsadzę ci te wszystkie granaty w dupsko.
Zgłoś
Avatar
W................k 2013-08-05, 19:29
@mare30ks

myślę ze po 20 typa nie chciałbyś wchodzić. Małolata kręci się gdzieś po Poznaniu - park Mickiewicza ksywa Paszcza
Zgłoś
Avatar
imbryg 2013-08-06, 1:49
mare30ks napisał/a:


co do wodstoku to miedzy nim a dyskotekami itp zabawami dla "kulturnej" mlodziezy brzydzacej sie "brudasow" roznica jest taka ze oile na wodstoku mozesz stracic buty, telefon czy inne rzeczy to na sztachotekach, dyskach itp ryzyko utraty czesci lub calego uzebienia, albo zaaplikowania dodatkowej porcji stali pod postacia ostrza noza jest diametralnie wieksze. z dwojga zlego wole stracic telefon niz byc oklepanym przez kilku odwazniakow w grupie ktora kazdego kogo napotka w ciemniejszym zaulku pyta sie "czy masz jakis problem?"



tu nie masz racji, tzn masz, ale nie do konca. prawda to jest, że na umcyk pumcyk możesz dostać łatwy wpierdol.
prawdą nie jest, że na brudstoocku, nie możesz dostać oklepu, miałem przyjemność, wyjebać sztuke typowi, który uderzył panne. całe to pedalstwo, w tym chłopak tej lasi, nie zareagowali, krzyczałem, że typ laske uderzył... nikt kurwa nie zareagował.

a drugim razem, jakiś najebany typ, przechodził obok naszego "lęgowiska" i zaczął się rzucać. pewnie gdybym był mniejszy, i nie zaczął podchodzic do typa, dostalibyśmy oklep.

chodzi mi dokładnie o to, że w obu miejscach, szanse wpierdolu są wysokie.
Zgłoś