18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
World View
Goral311 • 2013-12-23, 14:53
Projekt World View zakłada komercyjne loty kapsuły wyposażonej w balon wypełniony helem na wysokość 30-40 km. Wznoszenie trwałoby od 1,5 do 2 godzin, natomiast opadanie 20-40 minut. Na pokład mogłoby wejść do 8 osób, aby oglądać Ziemię z niedostępnej zwykłym śmiertelnikom perspektywy. Warto dodać, że Felix Baumgartner skoczył z balonu znajdującego się na wysokości 39 kilometrów.




Ciekaw ile taka zabawa mogła by kosztować

jak było to, to było.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-23, 15:51 6
Jakoś byłoby mi ciężko uwierzyć, że to chujstewko się nie urwie albo nie pęknie. Toż to przecież kilka sznurków i kawałek szmaty
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-12-23, 16:59 85
BongMan napisał/a:

Jakoś byłoby mi ciężko uwierzyć, że to chujstewko się nie urwie albo nie pęknie. Toż to przecież kilka sznurków i kawałek szmaty



Kurwa, BongMan, gdzie ty żyjesz. Takie balony latają z różnego rodzaju w chuj drogim sprzętem od ponad pół wieku.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-12-23, 23:33
To wiadomo ze bongmana nie będzie tam, zbieram kase wy wypierdalam na prawie 3 godziny bez nie go.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-12-24, 13:33 45
avalanch napisał/a:

To wiadomo ze bongmana nie będzie tam, zbieram kase wy wypierdalam na prawie 3 godziny bez nie go.



Mam coś dla Ciebie:
Zgłoś
Avatar
jpdl 2013-12-25, 3:11 5
Tylko co tam można zobaczyć ciekawego... Na ziemi jest tyle niesamowitych miejsc, że gdyby zacząć wszystkie je zwiedzać to można robić to całe życie, ale nie, ja będę snobem i kupie sobie taką wycieczkę, żeby pooglądać chmurki.
Zgłoś
Avatar
Woolfer 2013-12-25, 23:42
Ludzie będą tym latać i widzieć jak wygląda Ziemia, ale i tak znajdą się debile, którzy dalej będą mówić ze Ziemia jest wklęsła/płaska/chujwiecojeszcze .
Zgłoś
Avatar
salv 2013-12-25, 23:44 1
@jpdl
Cytat:

ja będę snobem i kupie sobie taką wycieczkę, żeby pooglądać chmurki.


I tak Cię nie stać na takie oglądanie chmurek, mnie zresztą też...
Pewnie koszt takiego lotu (wznoszenia?) pokryłby tydzień luksusowych wakacji, więc takie "bajery" nie są przeznaczone dla przeciętnego Kowalskiego. Taniej wyjdzie wykupić przelotsamolotem nad Alpami, też zajebiste widoki, a cena niższa
Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-12-26, 0:37
@Roszp
W końcu mnie ktoś zauważył
i nie żebym wybrzydzał ale nie lubię czerwonego nie mieli w innym kolorze ??
Zgłoś
Avatar
htr83 2013-12-26, 0:42 3
Cytat:

Ciekawe ile taka zabawa mogła by kosztować



pewnie przeciętny polak musiałby położyć z 100m2 glazury
albo wyszpachlować kilkanaście domów
Zgłoś
Avatar
Ozzfalt 2013-12-26, 0:55
@Roszp
BongMan projektował te balony.
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2013-12-26, 1:12 1
Bongman@

Czy wiesz co to tworzywo stuczne?

Zresztą, zwykła lina do wspinaczki jest w stanie utrzymać tonę, a co dopiero takie cacka w które się ładuje setki tysięcy dolarów.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-12-26, 1:15
się sracie do Bongiego że pierdoli farmazony i że to wszystko takie zajebiste, a on się nie zna. On to wie, z takim bogatym doświadczeniem pewnie wymyślił te kapsuły i właśnie je oblatuje
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-26, 1:15
Roszp napisał/a:



Kurwa, BongMan, gdzie ty żyjesz. Takie balony latają z różnego rodzaju w chuj drogim sprzętem od ponad pół wieku.


Zgłoś
Avatar
greyeah 2013-12-26, 1:17 3
Jestem zaskoczony, że BongMan nie był jeszcze monterem takich balonów :F
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie