18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
ukryta treść
World of Warcraft może i traci graczy, ale to nadal najpopularniejsze MMORPG na świecie. No a dziś poznaliśmy wreszcie datę premiery nadchodzącego dodatku, o podtytule Warlords of Draenor. Zagramy w niego już 13 listopada, czyli całkiem niedługo. Nie obyło się tez bez nowego zwiastuna, który jak to zazwyczaj bywa przy trailerach tworzonych przez Blizzard, zachwyca jakością animacji.

Warlords of Draenor to piąty już dodatek do World of Warcraft, który…przeniesie nas w przeszłość. Po raz kolejny zwiedzimy znane już krainy, takie jak Nagrand i Shadowmoon Valley, ale będą one wyglądać zupełnie inaczej. Oprócz nowych terenów do zwiedzenia, planowane nowości obejmują też szeregi usprawnień klas i PvP oraz tworzenie garnizonów. Nie można też zapomnieć o odświeżeniu modeli postaci, które uzyskają nowy wygląd. Ta ostatnia zmiana wydaję się być kluczową, bowiem gra po 10 latach na rynku zdecydowanie straciła część swojego uroku…

Zwiastun i data premiery to jeszcze nie koniec niespodzianek. Zapowiedziano także animowaną serię opowiadającą o Władcach Draenoru. Pierwszy epizod już zadebiutował i możecie obejrzeć go poniżej


Osobiście nie gram w WoWa, ale zwiastun jak najbardziej dobry.

Zgłoś
Avatar
Werewolv 2014-08-15, 23:36
Na pewno nie grasz w Wowa lamusie.
Zgłoś
Avatar
Blademaster95 2014-08-15, 23:47
Wow się skończył na Wotlku, Cataclism nie ma nic wspólnego z fabułą i nadszarpnął popularność tej gry... O MoP-ie już nawet nie wspomne, bo to już bezczeszczenie tej gry. Nie wiem co ma do zaoferowania Warlords of Draenor, ale chyba rewolucji nie będzie
Zgłoś
Avatar
Sounoxx 2014-08-15, 23:47 2
Jako, że cinematic LoLa wywołał wielki ból dupy, w ramach równouprawnienia stwierdzę: wypierdalać mi z tym z sadistica. "To nie jest portal o grach, sadistic schodzi na psy, bla bla bla, <więcej pierdolenia>"
Zgłoś
Avatar
Aberracja 2014-08-15, 23:51 3
World of Warcraft - gra polegająca na płaceniu za możliwość wbicia w miesiąc maksymalnego poziomu i ciągłego chodzenia na te same instancje, gdzie mimo największych obrażeń w drużynie i tak najlepsze rzeczy dostają jakieś leszcze stojące przez całą instancję z tyłu. Do tego te innowacyjne aktualizacje, dodające nowe lokalizacje, których i tak nikt nie odwiedza bo wszyscy robią w kółko te same instancje.

MMO skończyło się na Lineage 2 Interlude..
Zgłoś
Avatar
proXe 2014-08-15, 23:55 7
Sadole grają na Sunwell-u
Zgłoś
Avatar
Kluposz 2014-08-16, 0:33 5
Masuka pamiętasz jak mnie zbanowałeś ? W sumie dzięki, zacząłem wychodzić na dwór :_:
Zgłoś
Avatar
dyylu 2014-08-16, 0:38 3
jebac sunwell tylko ToD XD
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-08-16, 0:41 1
Blizzard to powinien się zająć wyłącznie filmami, bo każdy jest co najmniej niezły. Kiedyś wydawali też dobre gry, ale to było z 10 lat temu - teraz same gnioty...
Zgłoś
Avatar
pEndu 2014-08-16, 0:44
Olbrzymek krul!
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2014-08-16, 1:16 2
Sunwell jest dla pedałów i gimby a radachuj to ciota i zyd. Tylko ToD.
Zgłoś
Avatar
kuczaj 2014-08-16, 2:23 2
zoorax napisał/a:

Blizz ostatnio same dobre cinematici ma.


A miał kiedyś słabe cinematiki?
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-08-16, 10:09
jebackfc napisał/a:

Gram od 2009. Na widok tej zapowiedzi mało co sie nie osrałam na rzadko. Szykuje się wiele zmian dotyczących PVP, nowe zony z nową walutą, kilka nowych dungeonów,raidów. Same postacie przeszły mały lifting i nie będą już takie kanciaste. Ja sie jaram, chociaż £50 drogą nie chodzi i wąż w kieszeni już daje o sobie znać



Mam bardzo podobne odczucia po obejrzeniu cinematica. Podobne tylko miałem jak WOTLK wychodził:]
O jakich 50Ł mówisz? Ja za WoD zapłaciłem w sklepie blizzarda 44euro a spokojnie można za ok 130zł kupić kod.
No i dodatkowo dostajesz ten jebitny boost do 90lvl a to oszczędzi miesiąc głupiego ekspienia.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2014-08-16, 10:58
Ale zaraz zaraz. Za dzieciaka grałem w Warcrafta 3 i Hellscream zginął zabijając Mannoroth'a i uwalniając orków z paktu z demonami. Co ten Blizzard?

Zgłoś
Avatar
Bembols 2014-08-16, 11:48
WoW PvE się skończył na TBC Na wotlk wszystkie itemy wyglądały złudnie podobnie albo tak samo i to było dużym minusem dla twórców, bo olali ważny temat. PvE przestałem grać na wotlku, PvP za to mi się podobało Warlockiem destro się rozkurwiało areny, albo drutem resto w combo z warriorem, kozak
Zgłoś
Avatar
siwyzel 2014-08-16, 12:14 1
Mannoroth zginął tu wcześniej niż w Warcraft III a Grom (ten brązowy z toporem) przeżył eksplozje bo jego syn (Garrosh) cofnął się w czasie i zmienił bieg historii tzn: nie dopuścił by orki wypiły krew tego typka co spowodowało że orki nie stały się zniewolone. Hmm może to być ciekawe : D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie