18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
TB303 2017-08-25, 21:14 2
Czy mi się wydaje, czy wrzuciłeś drugi raz ten sam film?

@edit
No i git.
Zgłoś
Avatar
Ajron94 2017-08-25, 21:16 11
"Zza światy"
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2017-08-25, 21:25 24
jak mozna kurwa nie umiec plywac ...
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-08-25, 22:34 3
tam ma tak daleko do brzegu, że nawet pływanie nie było konieczne
Zgłoś
Avatar
JPablo 2017-08-26, 0:31 3
Cytat:


jak mozna kurwa nie umiec plywac ...


Normalnie kurwa?
Ja wychowałem się w górach, od zawsze albo wspinaczka albo downhill bądź inne sporty które mają w sobie zjazd z gór bądź wspinanie się na nie, na basenie, jeziorku czy ogólnie popływać byłem 4 może 5x tylko
Nie więcej, jest nic dziwnego nie ma w braku umiejętności pływania

Pragnę Ci zaznaczyć że wiele osób w marynarkach (nie szmatach do ubioru) nie potrafi pływać, więc są straci po jakiejś awarii i opcji dryfowania na wodzie bez użycia kamizelek
Zgłoś
Avatar
o................o 2017-08-26, 0:58 5
up Pierdolisz.
Wystraszyła ryby, suka.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-08-26, 1:07 1
Utopić się takiej kałuży????? Dwa razy łapami by machnęła.
Zgłoś
Avatar
Gilera1231 2017-08-26, 3:06 1
Dużo do złapania się czegoś jej nie brakowało
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-08-26, 4:35 3
niemowlaka wjebiesz do wody i będzie pływał a tu proszę kurwa darwin 2017
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-26, 7:59 6
Nie pierdolcie o tym jak można nie potrafić pływać.
Ktoś kto nigdy nie pływał to nie potrafi i nie ma pojęcia co zrobić.
Przypomnijcie sobie wasze pierwsze lekcje jazdy na rowerze. Kółeczka po bokach a potem kijek do ramy. Jakbyście wsadzili dorosłego który nigdy nie jechał na rowerze na rower to by się wyjebał 20 razy zanim by przejechał 10 metrów.
Mogę tak dalej pierdolić przykładami typu łyżwy, rolki itd.
Zgłoś
Avatar
Wojtass84 2017-08-26, 8:28 2
niech spoczywa "w pokoju"
Zgłoś
Avatar
Colossus 2017-08-26, 8:55 4
Velture napisał/a:

Nie pierdolcie o tym jak można nie potrafić pływać.
Ktoś kto nigdy nie pływał to nie potrafi i nie ma pojęcia co zrobić.
Przypomnijcie sobie wasze pierwsze lekcje jazdy na rowerze. Kółeczka po bokach a potem kijek do ramy. Jakbyście wsadzili dorosłego który nigdy nie jechał na rowerze na rower to by się wyjebał 20 razy zanim by przejechał 10 metrów.
Mogę tak dalej pierdolić przykładami typu łyżwy, rolki itd.



To się kurwa należy nauczyć, żeby uniknąć takich sytuacji jak na filmie, pływać można się nauczyć w każdym wieku. A w tej chwili prawie w każdym większym czy mniejszym mieście są jakieś baseny, a jak nie basen to wjeb się do jeziora i naucz się.
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-08-26, 9:13 1
Velture napisał/a:

Nie pierdolcie o tym jak można nie potrafić pływać.
Ktoś kto nigdy nie pływał to nie potrafi i nie ma pojęcia co zrobić.
Przypomnijcie sobie wasze pierwsze lekcje jazdy na rowerze. Kółeczka po bokach a potem kijek do ramy. Jakbyście wsadzili dorosłego który nigdy nie jechał na rowerze na rower to by się wyjebał 20 razy zanim by przejechał 10 metrów.
Mogę tak dalej pierdolić przykładami typu łyżwy, rolki itd.



Nielot hehe, z podstawowych czterech lęków to chyba ten aż nad to manifestuję swoją obecność sam jesteś jak kulka mięsa wtzucona w otchłań posejdona?
Zgłoś
Avatar
wszystkozajete1234 2017-08-26, 12:30
JPablo napisał/a:


Pragnę Ci zaznaczyć że wiele osób w marynarkach (nie szmatach do ubioru) nie potrafi pływać, więc są straci po jakiejś awarii i opcji dryfowania na wodzie bez użycia kamizelek

Chyba w mongolskiej albo szwajcarskiej...
Pochodzę znad morza i znam wiele osób, które pływają na statkach (trzy ukończyły Akademie Marynarki Wojennej w Gdyni, gdzie trzeba zdawać egzaminy na basenie) czy to jako nawigator, czy jako steward na wycieczkowcu, nawet jednego kapitana i wszyscy musieli albo zdać testy na basenie, albo mieć kartę pływacką.
Może ekipy remontowe/na platformach wiertniczych nie muszą umieć pływać, bo się nie zaliczają do załogi jednostki, ale trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego by pchać się na statek kiedy nie potrafi się pływać...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie