18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wpierdol w markecie
~LegendarnyZiom • 2013-03-12, 11:07
Nie ma takiego siedzenia.



Akcja miała miejsce w Czechach. Sprawca zaatakował drugiego mężczyznę bez żadnego powodu, grozi mu do 10 lat więzienia.
Zgłoś
Avatar
niewierny 2013-03-12, 11:11 36
nie no kurwa bardziej sadystyczna jest chyba ta parka po lewej stronie co sie lize jak tego typa napierdalaja xd haha padlem
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-03-12, 11:16 4
To już własnej babie wpierdolić w sklepie nie można?
Zgłoś
Avatar
BuCy 2013-03-12, 11:22 7
Super reakcja ze strony przechodniów oraz innych gapiów. A tak nawiasem to ładny wpierdol:P
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-03-12, 11:25 11
Pewnie powiedział mu wcześniej, że na Donka znów zagłosuje.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-12, 11:38 4
Poczciwe pepiki i napierdalańsko... Nijak mi to nie pasuje
Zgłoś
Avatar
miczel1 2013-03-12, 11:58
baton gaz baton gaz
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-03-12, 12:05 32
A ochroniarze "przypadkowo" mieli interwencję na parkingu, bo ktoś wyrzucił papierek. Pierdolone lamusy, i dziadki z 36 grupą inwalidzką. Przypierdalają się, kiedy czują się bezpieczni, to wtedy są szeryfami marketu. Jest grubsza akcja, oczywiście nie ma nikogo. A swoją drogą to wpierdol zacny, mam tylko nadzieję że nie tak bez powodu.
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-03-12, 12:12 4
żaden wpierdol, już konia mocniej wale. Koleś go otwartą ręką napieprza.
Zgłoś
Avatar
g................s 2013-03-12, 12:12 6
ochroniarze dzwonili po ochrone
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2013-03-12, 12:16 35
snik0 napisał/a:

żaden wpierdol, już konia mocniej wale. Koleś go otwartą ręką napieprza.



Otwartą nogą też?
Zgłoś
Avatar
Kubarj 2013-03-12, 12:32 5
kupie sobie klamke,
i nie istotne kogo pierwszego odstrzelę ???? Bitego czy bijącego !!!! 4 strzały = dwa trupy i ze 30k pln oszczędności dla POLSKI. Rozumiecie , dochodzenie, W11, prokurator , sędzia, hemoglobina, asekuracja, powietrze, i kurwa Sadistic.pl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedyś polecałem, a teraz 3x czytam czy dobrze napisałem ??? bo GOOOOOOOOOgle nie widzi.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-03-12, 12:40 30
ja nie rozumiem czemu nikt nigdy nie raguje! ja pierdole ja tam zawsze reaguje jak widze kogos kto jest slabysz w huj i lezy a ten wiekszy go napierdala. Jesli jest łysy to probuje dowiedziec sie dlaczego go napierdalac zeby sam nie dostac wpierdlu Pamietam jak raz stałem troche podpity na deptaku w poznaniu i idzie sobie parka a za nimi grupa tak ok 6 dresów. No i zaczeli kapac kolesia ale on osłanial laske i ją popędzał zeby usciekac i jak przechodzili obok mnie to najmniejszemu dalem w ryj ale tak jak poleciał na ziemie tak ja dostałem w ryj z buta, taka rekacje jakis skurwiel miał no i zaczeło się butowanie mnie, wkoncu wstalem 2 odepchnałem, jeden strzał a 2 złapałem za giry i chciałem na glebe no ale nie wyszlo...wkoncu odpuscili sobie. wstaje patrze a ludzie wokoł mnie stoja i sie pytam czemu mi nikt nie pomogl...rozeszli sie -.- a ta parka co dostaławała po mordzie spieprzyła i ani dziekuje ani nic...no ale to nie znaczy ze nie powinnismy pomaac a tak w ogole jesli widzimy osobe bitą i idziemy jej pomóc to chorni nas ten sam immunitet co policjanta wiec mozecie kolesia bijącego od tyłu z partyzanta zaskoczyc i nic wam za to nie grozi SERIO!!! takie mamy prawo dzieki Tuskowi i to jest jedyna rzecz jaka dobrze zrobil
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-03-12, 12:45
koleś musiał mieć naprawdę duuuuży powód, żeby tak pobić kobietę, aczkolwiek kopanie po głowie to przejaw skurywysństwa najwyżej próby. w przeciwnym razie powinni zayebać kolesia
Zgłoś
Avatar
greggy_ 2013-03-12, 13:45 1
nasi ochroniarze z galerii zrobili by z nim jazde...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie