18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Wpis Wojtka Cejrowskiego
Goger • 2013-12-02, 14:39
Tak działa zakaz dyskryminacji na świecie, ludzie chorzy na homoseksualizm są błędnie nazywani mniejszością seksualną i w związku z tym są chronieni.


Link z postu
facebook.com/pages/Ruch-Wypierdolenia-Cejrowskiego-do-Ekwadoru/278442388947616

Link do profilu osoby która prawdopodobnie zarządza ww. stroną
facebook.com/profile.php?=7432645066541

Jak było to zostawić, ale nie było
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-12-02, 17:52
PanMarian trochę nie masz racji, Rzeczpospolita, czyli Republika powstała jeszcze przed demokracją i socjalizmem (żeby daleko nie szukać, to zanim Rzym został cesarstwem był Republiką).
Chyba, że masz na myśli tę konkretną odsłonę, jaką dzisiaj prezentuje nam ZSRE, to owszem, jest to jakaś dziwna hybryda, jakaś hybryda chuj wie czego z chuj wie czym.

Co do Pana Cejrowskiego to mimo, iż w wielu kwestiach się z nim nie zgadzam, wciąż cenię sobie u niego bezkompromisowość i stałość w poglądach.
Zgłoś
Avatar
jcoob 2013-12-02, 17:56
govinem napisał/a:

@up

Co ty cpasz?



nie ćpam ... życze tylko temu posranemu debilowi wszystkiego najgorszego, co tylko mógłby sobie wyobraźić
Zgłoś
Avatar
urteusz 2013-12-02, 18:06
youtube.com/watch?v=70Gsu5TH6xgt=77

Tyle w temacie, sam się tu chłop obronił.
Zgłoś
Avatar
ZmianaNicka 2013-12-02, 18:06
UWAGA Sadistic atakuja pedaly!
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-02, 18:06
bloodstained napisał/a:

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie

Obowiazki Polskie i wobec Polski, ale jak juz pisalem - nie wobec Rzeczypospolitej, sama czesc "rzecz" a takze czesc "pospolita" mnie w tej nazwie brzydzi, to powinno byc "Panstwo Polskie", albo "Krolestwo Polskie", albo po prostu "Polska", a nie jakas "Rzeczypospolita"
I juz chuj z nazewnictwem i pogladami, zeby uniknac kolejnej klotni monarchia vs demokracja vs republika - chuj z tym, dopoki panstwo zajmuje sie wojskiem, policja, sądownictwem i administracja w pewnym stopniu i nie wpierdala sie w prywatne sprawy, to kolo chuja mi to lata. Badz sobie nacjonalista, socjalista, komuchem, wcieleniem najwiekszego lewaka, a nawet anarchista, ale zostaw reszte w spokoju. I nie pierdol mi tu, ze wyzywienie 2 milionow urzednikow, 3 milionow bezrobotnych(z czego polowa popierdala na czarno), i kilkuset pajacow na wiejskiej, co ledwo zawodowke jako elektryk skonczyli, a biora sie za decydowanie o panstwie, i inzynierie ekonomiczna i spoleczna, nalezy do moich Polskich obowiazkow.
Do obowiazkow Polaka nalezy: Sluchac sie rodzicow, zdobyc najlepsze wyksztalcenie jakie dasz rade(badz pojscie w kierunku ktory cie interesuje)
-Zdobyc Prace, ew. zalozyc firme i dac prace ludziom
-Zalozyc Rodzine, posadzic drzewo, zbudowac Dom
-Pomagac innym Polakom w miare mozliwosci
- Placic podatki (Podatki, nie haracz na bezrobotnych itd.)
-Opiekowac sie rodzicami, gdy sami juz nie dadza rady, lub oplacic im opieke
- Wychowac wlasne dzieci, odlozyc jakies pieniadze, i jak sie zestarzejemy, to zostawic ukochana Ojczyzne w ich rekach.
No i w razie wojny, takze wspomoc Ojczyzne, niezaleznie od tego czy finansowo(jesli ma sie wgl taka mozliwosc), czy moze indywidualnie
Dbajmy o nasz Kraj, a nie kieszen naszego okupanta.

Pozdrawiam
Cytat:

o Ty dziadu jeden. gdzie moge Cie spotkać żeby Ci beczke zimnego browara postawić? dawno nic tak wspaniałego nie przeczytałem


Wystarczy swiadomosc, ze ktos mysli tak samo. : P
Takze Pozdrawiam

defcon1 napisał/a:

trochę nie masz racji, Rzeczpospolita, czyli Republika powstała jeszcze przed demokracją i socjalizmem (żeby daleko nie szukać, to zanim Rzym został cesarstwem był Republiką).
Chyba, że masz na myśli tę konkretną odsłonę, jaką dzisiaj prezentuje nam ZSRE, to owszem, jest to jakaś dziwna hybryda, jakaś hybryda chuj wie czego z chuj wie czym.


Jezeli masz na mysli nasza stara Rzczplita, to tez nie byla ona idealna, choc znacznie lepsza niz dzisiejsza pod kilkoma wzgledami(oczywiscie trzeba uwzglednic roznice w czasie) Co prawda szlachta byla wolna, ale za to chlopstwo czasami bardzo uciskane, a i szlachta miala za duzo do powiedzenia i za duze wplywy, byli rowni i rowniejsi wobec prawa itd. itd.
Oczywiscie trudno by bylo powiedziec, ktory okres Polski byl "najlepszy" jesli chodzi o ustroj, bo my czasy rewolucji industrialnej przespalismy, czy raczej nie mielismy wtedy za bardzo wlasnego Panstwa. Tak na prawde to mozna by powiedziec, ze od pierwszej utraty niepodleglosci, nic sie wlasciwie nie zmienilo, mielismy wprawdzie po pierwszej wojnie pare lat samodzielnosci, ale i tak bylismy rzadzeni jak i cala europa wtedy az do dzis, przez socjalistow, a po drugiej wojnie przez komunistow, i az do dzis po ich spadkobiercow, partyjnych czy tez ideologicznych to juz bez znaczenia. No i oczywiscie, przez czystych "rabusiow"
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
b................d 2013-12-02, 18:35
PanMarian napisał/a:

Obowiazki Polskie i wobec Polski, ale jak juz pisalem - nie wobec Rzeczypospolitej, sama czesc "rzecz" a takze czesc "pospolita" mnie w tej nazwie brzydzi, to powinno byc "Panstwo Polskie", albo "Krolestwo Polskie", albo po prostu "Polska", a nie jakas "Rzeczypospolita"
I juz chuj z nazewnictwem i pogladami, zeby uniknac kolejnej klotni monarchia vs demokracja vs republika - chuj z tym, dopoki panstwo zajmuje sie wojskiem, policja, sądownictwem i administracja w pewnym stopniu i nie wpierdala sie w prywatne sprawy, to kolo chuja mi to lata. Badz sobie nacjonalista, socjalista, komuchem, wcieleniem najwiekszego lewaka, a nawet anarchista, ale zostaw reszte w spokoju. I nie pierdol mi tu, ze wyzywienie 2 milionow urzednikow, 3 milionow bezrobotnych(z czego polowa popierdala na czarno), i kilkuset pajacow na wiejskiej, co ledwo zawodowke jako elektryk skonczyli, a biora sie za decydowanie o panstwie, i inzynierie ekonomiczna i spoleczna, nalezy do moich Polskich obowiazkow.
Do obowiazkow Polaka nalezy: Sluchac sie rodzicow, zdobyc najlepsze wyksztalcenie jakie dasz rade(badz pojscie w kierunku ktory cie interesuje)
-Zdobyc Prace, ew. zalozyc firme i dac prace ludziom
-Zalozyc Rodzine, posadzic drzewo, zbudowac Dom
-Pomagac innym Polakom w miare mozliwosci
- Placic podatki (Podatki, nie haracz na bezrobotnych itd.)
-Opiekowac sie rodzicami, gdy sami juz nie dadza rady, lub oplacic im opieke
- Wychowac wlasne dzieci, odlozyc jakies pieniadze, i jak sie zestarzejemy, to zostawic ukochana Ojczyzne w ich rekach.
No i w razie wojny, takze wspomoc Ojczyzne, niezaleznie od tego czy finansowo(jesli ma sie wgl taka mozliwosc), czy moze indywidualnie
Dbajmy o nasz Kraj, a nie kieszen naszego okupanta.

Pozdrawiam

Wystarczy swiadomosc, ze ktos mysli tak samo. : P
Takze Pozdrawiam

Jezeli masz na mysli nasza stara Rzczplita, to tez nie byla ona idealna, choc znacznie lepsza niz dzisiejsza pod kilkoma wzgledami(oczywiscie trzeba uwzglednic roznice w czasie) Co prawda szlachta byla wolna, ale za to chlopstwo czasami bardzo uciskane, a i szlachta miala za duzo do powiedzenia i za duze wplywy, byli rowni i rowniejsi wobec prawa itd. itd.
Oczywiscie trudno by bylo powiedziec, ktory okres Polski byl "najlepszy" jesli chodzi o ustroj, bo my czasy rewolucji industrialnej przespalismy, czy raczej nie mielismy wtedy za bardzo wlasnego Panstwa. Tak na prawde to mozna by powiedziec, ze od pierwszej utraty niepodleglosci, nic sie wlasciwie nie zmienilo, mielismy wprawdzie po pierwszej wojnie pare lat samodzielnosci, ale i tak bylismy rzadzeni jak i cala europa wtedy az do dzis, przez socjalistow, a po drugiej wojnie przez komunistow, i az do dzis po ich spadkobiercow, partyjnych czy tez ideologicznych to juz bez znaczenia. No i oczywiscie, przez czystych "rabusiow"
Pozdrawiam



kolego, widzę, że nie zrozumiałeś przesłania - pod sporą ilością tego o czym napisałeś to 'obiema ręcyma', ale moje przesłanie jest takie, że jak jestem Polakiem to siedzę tutaj, tu płacę/lub nie płacę, podatki, pracuję u podstaw i żyję jako Polak, a nie takie chujwieco jak ten Pan. poza tym brzydzi mnie jego typowo katotalibański brak pokory.
Zgłoś
Avatar
Staszi 2013-12-02, 18:36
Ogarnij pierwszy post, klikam w drugi link, a tam moje konto :o
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-02, 18:59
Cytat:

kolego, widzę, że nie zrozumiałeś przesłania - pod sporą ilością tego o czym napisałeś to 'obiema ręcyma', ale moje przesłanie jest takie, że jak jestem Polakiem to siedzę tutaj, tu płacę/lub nie płacę, podatki, pracuję u podstaw i żyję jako Polak, a nie takie chujwieco jak ten Pan. poza tym brzydzi mnie jego typowo katotalibański brak pokory.


No to juz zalezy, gdybym po prostu nie zgadzal sie z polityka panstwa, to pewnie mialbym twoje podejscie, ale dla mnie jest to po prostu rasowy okupant, i twoje zdanie ma podobny wydzwiek co powiedzenie Polakowi w np. 42roku "No ja moglbym cie samolotem do ameryki przemycic, albo nawet bron ci dac, zebys o niepodleglosc walczyl, ale poki Polakiem jestes, to siedz i plac na niemca" To bardziej roznica postrzegania obecnego panstwa niz roznica pogladowa.
A co do braku pokory to rzeczywiscie, facet zachowuje sie czasami jakby pozjadal wszystkie rozumy, i kazdy mial mu buty czyscic, a jedynym kogo powinien szanowac jest bog i jego rodzice, ale mimo wszystko z niektorymi jego wypowiedziami trudno sie nie zgodzic.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Garulec 2013-12-02, 19:09
Sadistic idzie z pomocą!
Zgłoś
Avatar
albert124 2013-12-02, 19:18
Nie jest zadna tajemnica ze facebook wspiera LBGT dziwie sie ze Cejrowski w ogole ma tam konto, bo nie zakladam ze nie wie o tym
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2013-12-02, 19:51
@PanMarian
Bez urazy, ale pieprzysz tak, że czytać tego nie można. Nasz kraj nazywa się Rzeczpospolita od Unii Lubelskiej, a mówiąc dokładniej od 1569 roku, czyli mam rozumiec, że od tego roku nasz kraj Ci się nie podoba? Jak już ktoś napisał przede mną najgorszy jest właśnie taki pseudo patriotyzm, tutaj jest źle, bo płacę za wysokie podatki, ale w takim Ekwadorze zapłacę mniej, więc mam w dupie Polskę tylko wyjeżdżam do Ekwadoru zmieniam obywatelstwo i tam popijając cziczę płaczę nad moją biedną ojczyzną. To jest takie typowe, mogę trochę grosza zaoszczędzić, więc pluje na wszystkich tych, którzy o ojczyznę walczyli, na flagę, orzełka, byle by hajs się zgadzał.
Co do drugiej części twojej wypowiedzi, to z nią się zgadzam w części (obowiązki Polaka), ale stanowi zupełne zaprzeczenie tego co napisałeś wcześniej, do tego cały czas nie wiem kogo nazywasz okupantem.
Zgłoś
Avatar
brzydki__zly__i__szczery 2013-12-02, 20:30
...
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-12-02, 20:37
Zgłaszajcie tych lewaczków a nie dyskutujcie z nimi, bo szkoda zdrowia.

W sumie nawet kuli byłoby szkoda... Ale Dzień Sznura się zbliża!
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-12-02, 21:15
PanMarian napisał/a:

O tak, bo niechec do placenia haraczu na rzecz okupanta naszego kraju to wyraz bycia niePolakiem, folksdojczem, hamburgerem i czym tam jeszcze. Szczerze, gdybym mial miec firme w Polsce i placic 90% podatkow, albo w ekwadorze z 5%, to wybralbym ekwador, nawet zrzeklbym sie tego obywatelstwa bez problemu, i to z bardzo prostego powodu, Kocham Polske, a nie "Rzeczpospolita" Rzeczpospolita to dziwaczny twor demokratyczno-socjalistyczny, ktory mentalnie obsrywam od gory do dolu. Wiec zrzeczenie sie tego obywatelstwa nie nalezy uznawac jako akt anty-patriotyczny badz anty-polski, czy nawet pro-ekwadorski, to po prostu pokazanie kutasa okupantowi, ktory probuje sie dobierac do naszych pieniedzy.

Pozdrawiam



Taka prosta analogia:
Twoja żona się puszcza i odpierdala, chociaż kiedyś była piękną kobietą, więc co robisz? Znajdujesz sobie kochankę i wyprowadzasz od obecnej. A na koniec, jeszcze próbujesz udawać jakim dobrym mężem jesteś, żyjąc już z tą drugą i opowiadając, jaka ważna dla ciebie jest ta pierwsza, chociaż kompletnie nic dla niej nie robisz, poza napierdalaniem jaka jest chujowa.

Tak tak kurwa, tak właśnie się zachowuje wojtuś, któremu od tej dziczy odjebało.
Nie sztuka pierdolić o rzeczach oczywistych, o tym że podatki wysokie, że polityką zajmują się tylko kurwy, nie ważne czy trafili do parlamentu, czy byli zbyt chujowi na to. Sztuka to rzeczywiście zmienić coś na lepsze. Niestety wojtuś nic dobrego nie zrobił, potrafi jedynie płakać. Jest kolejnym pierdolonym krzykaczem i demagogiem.

Ja pierdole takich ludzi, którzy tylko pod publiczkę potrafią pierdolić, o tym jak to im źle, a nawet palcem nie kiwną by cokolwiek zmienić. Jest jak zwykła tchórzliwa kurewka, która tylko dlatego spierdala ze swojej ojczyzny, bo ktoś inny zaoferował mu lepszą stawką. Jednego debila mniej, krzyż mu na drogę.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-02, 21:32
Jajcarz, Przeczytaj dziecko moj post jeszcze ze dwa razy to moze zrozumiesz.

RottenFetus napisał/a:

Twoja żona się puszcza i odpierdala, chociaż kiedyś była piękną kobietą, więc co robisz?

Naprawde powinienem odpowiadac?
RottenFetus napisał/a:

Tak tak kurwa, tak właśnie się zachowuje wojtuś, któremu od tej dziczy odjebało.
Nie sztuka pierdolić o rzeczach oczywistych, o tym że podatki wysokie, że polityką zajmują się tylko kurwy, nie ważne czy trafili do parlamentu, czy byli zbyt chujowi na to

O tym pisalem w poscie, ktory cytujesz.

RottenFetus napisał/a:

Sztuka to rzeczywiście zmienić coś na lepsze.

Jakies sukcesy masz na tym polu? On przynajmniej daje prace kilkunastu Polakom, pomimo haraczu nakladanego przez nasze panstwo, wiec juz ma na koncie pomoc kilku rodakom.
RottenFetus napisał/a:

Jest kolejnym pierdolonym krzykaczem.

Krzykaczem jest.
RottenFetus napisał/a:

Ja pierdole takich ludzi, którzy tylko pod publiczkę potrafią pierdolić, o tym jak to im źle, a nawet palcem nie kiwną by cokolwiek zmienić. Jest jak zwykła tchórzliwa kurewka, która tylko dlatego spierdala ze swojej ojczyzny,

A Pan Panie Bohaterze bez urazy tez gowno zmieniles, wychodzi na jedno. Gdyby nie haracz naszego okupanta, to uwierz mi, nie musialbys dlugo czekac, a zarowno "Wojtus" jak i tysiace mniej znanych Polskich biznesmenow uciekajacych obecnie do rajow podatkowych, nagle by sie zawrocila, tylko po to, zeby dac prace Polakom, chociaz zyski nieco mniejsze. Z prostego powodu - tak na prawde wiekszosci z nich to mniejsi badz wieksi patrioci, ale patriotyzm konczy sie zazwyczaj gdy widzisz swoje glodne dzieco, i smiejacego ci sie w twarz ryzego w telewizji.

A i odnoszac sie tak do ogolu niektorych postow, wyczuwam nie roznice pogladowa, polegajacy na poczuciu obowiazku placenia okupantowi, tylko bol dupy - mocny i promienny, ze komus udalo sie tego okupanta wyjebac w dupcie, tak ze az tvp zaskwierczal, i zaczal rzucac obelgami.

Pozdrawiam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie