18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:01
🔥 Przystanek na żądanie - teraz popularne
Wpis Wojtka Cejrowskiego
Goger • 2013-12-02, 14:39
Tak działa zakaz dyskryminacji na świecie, ludzie chorzy na homoseksualizm są błędnie nazywani mniejszością seksualną i w związku z tym są chronieni.


Link z postu
facebook.com/pages/Ruch-Wypierdolenia-Cejrowskiego-do-Ekwadoru/278442388947616

Link do profilu osoby która prawdopodobnie zarządza ww. stroną
facebook.com/profile.php?=7432645066541

Jak było to zostawić, ale nie było
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-12-02, 21:47
Pana Wojtka boli to iż zamiast ekwadorskich 25% w Polsce musi płacić 32% jeżeli nie zadeklarował się jako osoba fizyczna płacąca podatek liniowy. Jeżeli takie pisemne się w US złoży płaci się 19% czyli mniej niż w Ekwadorze. Ot taki mały szczegół dlaczego on tam nie chce żyć.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-12-02, 22:13 2
Ale kogoś musi ostro anus boleć, że stworzył taki profil.
Jakim prawem opluwa się czyjeś imię, nazwisko i wizerunek?
Na pohybel tym co mają aspiracje do przydzielania komuś etykiety patrioty lub zdrajcy narodu, dlatego, że sami nic nie mogą zrobić ze swoim życiem, bo im się nudzi.
Bo komuś się wiedzie i stara się przekazać ten dobytek bliskim, a nie skazać na przeżarcie przez świnie w urzędach, to jest już skazany na poniżenie przez jakiegoś chujka, który obstawia się idiotami z internetu, tak samo bez twarzy jak i on.
Zaraz pierdolnę sobie profil obrażający np kogoś innego, założę się, że dwa dni i 10k lajków zdobędę, bo debili nie brakuje.Oby tylko nie był pedałem, albo czarny, cyganem, żydem lub muslimem.
Mogę nasrać na godło i nic mi nie zrobią, obrażę prezydenta, nic mi nie zrobią, będę nietolerancyjny, pójdę siedzieć.
Dosyć mam tego pojebanego ustroju, tej " wolności", która jest iluzoryczna.
Tak, mnie też boli dupa, bo jest mi ciężko finansowo. Nie bardzo mogę coś z tym zrobić póki co, ale się nie wysrywam przez to na innych.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-12-02, 23:13 1
@PanMarian

Nazywanie Polski okupantem, ciekawe. Do tego przyrównywanie kowboja czaczę, który swojego czasu prowadził bardzo rozwiązłe życie, przez co m.in. zniknął parę lat temu z tv, a który dziś zarabia bardzo dobre pieniądze, do kogoś kto wyjeżdża za granicę żeby zapewnić normalne życie swojej rodzinie, jeszcze ciekawiej. O ile mi wiadomo, kowboj Czacza może i nie miał na buty, ani na normalną koszulkę, ale nie przymierał głodem i daleko mu do tego. Może jeszcze raz to powtórzę, przepisy są chujowe, to fakt, ale spierdalanie za granicę, tylko pogarsza sytuacje. Chowanie głowy w piasek, nigdy problemu nie rozwiązywało.

Co do moich zasług na tym polu, poza organizacją jakichś darmowych kursów, wielu próbom aktywizacji młodzieży w obrębie zawodu i podobnego syfu, za dużo nie ma. Z dzisiejszą młodzieżą (nawet tą podstarzałą 20+) bardzo ciężko się pracuje. Nawet obietnica darmowych wyjazdów, dobrych certyfikatów bardzo ułatwiających znalezienie później pracy wiele nie pomaga. Ale między mną a WC jest spora różnica. Mnie (mam nadzieję) nikt nie uważa za żaden autorytet, w dodatku nie popadam w hipokryzję, z jednej strony krzycząc o miłości do ojczyzny, a z drugiej spierdalając jak najdalej. Wyjazd za granicę jestem w stanie zrozumieć, ale przechwalanie się tym w necie już nie.
Zgłoś
Avatar
ZOMOROMO 2013-12-03, 6:45
Jeden z wielu jełopów.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-03, 6:48
RottenFetus napisał/a:

Nazywanie Polski okupantem, ciekawe.

Nie nie, nie myl dzisiejszego tworu panstwowego, z Polska.
RottenFetus napisał/a:

zniknął parę lat temu z tv, a który dziś zarabia bardzo dobre pieniądze, do kogoś kto wyjeżdża za granicę żeby zapewnić normalne życie swojej rodzinie,

Tylko co znaczy normalne zycie? Pamietaj, ze apetyt rosnie u wiekszosci ludzi w miare jedzenia, wiec na poczatku moze to znaczyc miec na ubranie i jedzenie, potem dochodzi lepsza opieka zdrowotna, lepsza edukacja, itd. az w koncu chcesz zapewnic swoim dzieciom taki start, jaki mialy te osoby, ktorym kiedys zazdrosciles. To wszystko.
RottenFetus napisał/a:

ale spierdalanie za granicę, tylko pogarsza sytuacje.

Komu pogarsza sytuacje? Jakby tu siedzieli, i tak by nic nie zdzialali, bo przy dzisiejszych podatkach, dac jedno miejsce pracy graniczy z cudem, i mozna by to nazwac raczej charytatywnoscia, niz dobrym interesem. Pogarsza sytuacje co najwyzej 2mln urzednikow, i kilkuset pajacom spod wiejskiej.
RottenFetus napisał/a:

dobrych certyfikatów bardzo ułatwiających znalezienie później pracy wiele nie pomaga.

Jak na moj gust, to probujesz ziarna na pustyni rozrzucac, a trzeba tu chociaz jakas rzeke przekierowac(zmienic caly system podatkowy).
I nie chodzi o to, ze uwazam wojtka za jakis autorytet moralny czy cos, po prostu hejt na niego bo gdzies tam sie przemeldowal, i wypial dupe na ryzego, to tak jak pisk kurew na jedna co odeszla z pracy...

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2013-12-03, 9:23
Fejsbuczka ma, pieniądze w Ekwadorze są, a zapierdala na bosaka. Przypadek? Nie sadzę!
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-12-03, 10:44
Cytat:

Jak już ktoś napisał przede mną najgorszy jest właśnie taki pseudo patriotyzm, tutaj jest źle, bo płacę za wysokie podatki, ale w takim Ekwadorze zapłacę mniej, więc mam w dupie Polskę tylko wyjeżdżam do Ekwadoru zmieniam obywatelstwo i tam popijając cziczę płaczę nad moją biedną ojczyzną.


Tylko, że Cejrowski robi 1000000000x więcej dla Polski z ekwadorskim obywatelstwem niż Ty siedząc tu i będąc lewakiem.
Zgłoś
Avatar
xMozGx 2013-12-03, 12:21
Link do profilu osoby która prawdopodobnie zarządza ww. stroną

rozjebalo mnie to ze przegladam sobie dzien w dzien sadistic patrze a tutaj taki link klikam patrze moj fb !! wTf skad ty niby masz takie dane az musialem konto tutaj zalozyc zeby napisac ze jakis pajac daje wyssane z dupy dane !!
Zgłoś