18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:01
🔥 Przystanek na żądanie - teraz popularne
Wpis Wojtka Cejrowskiego
Goger • 2013-12-02, 14:39
Tak działa zakaz dyskryminacji na świecie, ludzie chorzy na homoseksualizm są błędnie nazywani mniejszością seksualną i w związku z tym są chronieni.


Link z postu
facebook.com/pages/Ruch-Wypierdolenia-Cejrowskiego-do-Ekwadoru/278442388947616

Link do profilu osoby która prawdopodobnie zarządza ww. stroną
facebook.com/profile.php?=7432645066541

Jak było to zostawić, ale nie było
Zgłoś
Avatar
Szymonx7 2013-12-02, 16:44 3
@chłop_małorolny

nie bój się, każdy widzi swój profil jak na to kliknie a nie twój ;d
Zgłoś
Avatar
ndksjfdsui 2013-12-02, 16:47 2
up
Elita intelektualna wróciła ze szkół widzę.
Zgłoś
Avatar
kukicola 2013-12-02, 16:48
Ja pierdole, klikam w tej drugi link i się aż przestraszyłem tej mordy
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-12-02, 16:49 2
o co wam chodzi gimbazo?? przecież Cejrowski ma takie same poglądy jak wasz Korwin, są niemal identyczni powinniście go na rękach nosić i całować po jego brudnych stopach.. Prawa jest taka, że nikt tutaj nie ma swojej opinii, każdy patrzy tylko co napisze pierwsza osoba i mówi to samo, żeby po nim przypadkiem nikt nie pojechał. Jest wami niezwykle łątwo manipulować, czekacie tylko na jakiś fenomen typu maxa srolonke i jest dla was bogiem, a po pewnym czasie staje się nikim. Pozdro dzieci
Zgłoś
Avatar
Ruli 2013-12-02, 16:52 3
Ten temat był już tyle wałkowany, że ja pierdole. Cejrowski zrzekł się polskiego obywatelstwa bo automatycznie jesteś obywatelem unii europejskiej a on nie chciał nim być po prostu bo wiadome jakie ma poglądy na temat unii i tyle ale nie zrzekł się tego, że jest Polakiem to takie sprostowanie no i karmcie tez trollów i lewaków dalej, bo w dzisiejszych czasach wolałbym żeby ludzie troszczyli się o ojczyznę nawet bez tego świstka papieru..
Zgłoś
Avatar
xBaker 2013-12-02, 16:56 3
chłop_małorolny napisał/a:

Link do profilu osoby która prawdopodobnie zarządza ww. stroną
facebook.com/profile.php?=7432645066541

Mogę potwierdzić i ta osoba nie zarządza tą stroną więc to usuń !



Dzięki, że mnie tak bronisz!
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-12-02, 16:59 1
I kurwa mnie broni, jaki dobry samarytanin
Zgłoś
Avatar
I................I 2013-12-02, 17:05 3
Cejrowski to dwulicowa, faszysto-katolicka, populistyczna, bosa kukła.

Ale programy robi fajne.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-12-02, 17:11 1
Pederastia homoseksualizm.
To dwa odrębne terminy, a Cejerowski zrównując je pokazuje jedynie swoją ignorancję. Tępy chuj.
Zgłoś
Avatar
jcoob 2013-12-02, 17:25 1
nie jestem walczącym chuj wie czym, ale życzę panu wojtkowi, żeby jego syn przyszedł kiedyś przy niedzieli, przy obiedzie, i oznajmił: tato, jestem gejem. Z twoich lędzwi powstałem i coś ty mi kurwa tam nakładł, nie chciałem być pedałem, chciałem wierzyć w Jezusa, a tu taki chuj, podobają mi się chłopcy tato!, skąd u mnie takie zboczenie? ratuj!
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-12-02, 17:29 1
@up

Co ty cpasz?
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-12-02, 17:30
PanMarian napisał/a:

O tak, bo niechec do placenia haraczu na rzecz okupanta naszego kraju to wyraz bycia niePolakiem, folksdojczem, hamburgerem i czym tam jeszcze. Szczerze, gdybym mial miec firme w Polsce i placic 90% podatkow, albo w ekwadorze z 5%, to wybralbym ekwador, nawet zrzeklbym sie tego obywatelstwa bez problemu, i to z bardzo prostego powodu, Kocham Polske, a nie "Rzeczpospolita" Rzeczpospolita to dziwaczny twor demokratyczno-socjalistyczny, ktory mentalnie obsrywam od gory do dolu. Wiec zrzeczenie sie tego obywatelstwa nie nalezy uznawac jako akt anty-patriotyczny badz anty-polski, czy nawet pro-ekwadorski, to po prostu pokazanie kutasa okupantowi, ktory probuje sie dobierac do naszych pieniedzy.

Pozdrawiam


o Ty dziadu jeden. gdzie moge Cie spotkać żeby Ci beczke zimnego browara postawić? dawno nic tak wspaniałego nie przeczytałem
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2013-12-02, 17:32 3
Pederasta jest homoseksualistą, ale nie każdy homoseksualista jest pederastą. Ale ten tępy katolicki polaczek nic nie rozumie i trudno cokolwiek tej konserwie wytłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
b................d 2013-12-02, 17:32 1
PanMarian napisał/a:

O tak, bo niechec do placenia haraczu na rzecz okupanta naszego kraju to wyraz bycia niePolakiem, folksdojczem, hamburgerem i czym tam jeszcze. Szczerze, gdybym mial miec firme w Polsce i placic 90% podatkow, albo w ekwadorze z 5%, to wybralbym ekwador, nawet zrzeklbym sie tego obywatelstwa bez problemu, i to z bardzo prostego powodu, Kocham Polske, a nie "Rzeczpospolita" Rzeczpospolita to dziwaczny twor demokratyczno-socjalistyczny, ktory mentalnie obsrywam od gory do dolu. Wiec zrzeczenie sie tego obywatelstwa nie nalezy uznawac jako akt anty-patriotyczny badz anty-polski, czy nawet pro-ekwadorski, to po prostu pokazanie kutasa okupantowi, ktory probuje sie dobierac do naszych pieniedzy.

Pozdrawiam



oj kurwa, jak ja nie lubię takiego pierdolenia...

'Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.
To też nie diabeł rogaty.
Ani miłość kiedy jedno płacze
a drugie po nim skacze.
Miłość to żaden film w żadnym kinie
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze.'
- "Zanim pójdę" - Happysad

Cejrowski jest dla mnie przykładem kolejnego pseudopatrioty, który lubi opluwać z daleka. Jak napisał kolega wyżej - wyjechał i niech mu i tam będzie lepiej, to i dobrze, ale niech skończy już pierdolić, bo może i prawidłowo, że truje dupę, ale jego wiarygodność w moich oczach, gdy ma ekwadorski paszport, maleje niemal do zera.

kolejny cytat z ulubionych przez prawicowców myślicieli (który w sumie niezły był, ale trochę przez życie pobłądził - co niech będzie mu wybaczone): "Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szersza strona mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuję potrzebę dbania o jego całość i rozwój. Z drugiej strony, im wyższy jest stopień mego rozwoju moralnego, tym więcej nakazuje mi w tym względzie sama miłość własna." - R. Dmowski

tyle z mojej strony, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
SskorpionN 2013-12-02, 17:37
Brawo dla palanta co oskarża właściciela !! chciał zrobić hejt to zrobił ... jest to konto anonimowe i gwarantuję że nie jest on założycielem strony o Cejrowskim ... Dla potwierdzenia wyślij wiadomość na fb z nickiem sadola i dowolną treścią to na sadistic otrzymasz tą wiadomość. Tak jestem właścicielem tego konta. Ale to stare konto i na dodatek anonimowe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie