18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Słuchajcie będac na siłowni dzisiaj dowiedziałem się o ciekawej akcji która miała miejsce w moim mieście..
Dzisiaj popołudniu nastąpiła ta chwila w której wszyscy bogobojni obywatele naszego miasta musieli ugościć bożego wysłannika w swoim domu i oczywiście uiścić "dobrowolną" opłatę na utrzymanie mercedesa proboszcza i na snikersy dla ministrantów.
Cóż jeżeli ktoś spyta,co będzie jeżeli mam akurat ziemniaki na gazie i nie będę mógł przyjąć dzisiaj akurat gości ? albo co jeżeli po prostu nie darzę sympatią tej konkretnej grupy ludzi w spódnicach ?
Spieszę z odpowiedzią,lepiej nie wkurwiaj księży bo odwiedzi Cię oddział uzbrojonych komandosów którzy wejdą przez okna sprawdzić czy ziemniaki rzeczywiście są na gazie i przy okazji spierdolą Ci cały dzień


Artykuł o zajściu :

Cytat:



Jak dowiedział się Onet w środę po południu jeden z mieszkańców Myślenic zabarykadował się w domu. Policja otrzymała wcześniej informacje, że mężczyzna ma broń i groził księdzu.
Do zdarzenia doszło w jednym z domów na ul. Kazimierza Wielkiego w Myślenicach. Informację od zaniepokojonych mieszkańców policja otrzymała ok. godziny 17.
Jak dowiedział się Onet, 53-letni mieszkaniec Myślenic miał być poirytowany zapowiadaną wizytą księdza, który chodził po kolędzie. Według sąsiadów mężczyzna odgrażał się, że może coś zrobić księdzu, dlatego zaalarmowali policję informując również, że 53-latek ma w domu broń.
- Gdy na miejsce przybyła policja, podejrzany mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi i zabarykadował się w domu - powiedziała w rozmowie z Onetem Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji. Na miejsce skierowano negocjatorów. Około godziny 19 do mieszkania 53-latka, który nie reagował na wezwania policjantów, wszedł oddział antyterrorystyczny, który wyprowadził mężczyznę.

W rozmowie z Onetem przedstawicielka policji tłumaczyła, że interwencja oddziału antyterrorystycznego była konieczna ze względu na uzasadnione podejrzenie, iż mężczyzna ma broń palną. - Okazało się, że mężczyzna miał w domu broń pneumatyczną - powiedziała Zbroja - Na tego typu broń nie trzeba mieć pozwolenia - dodała.

53-latka przebadają lekarze, którzy zdecydują czy może on zostać przesłuchany czy też trafi na obserwację do szpitala.


żródło:onet
to macie linkido artykułów o zajściu:
wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/zabarykadowal-sie-z-bronia-nie-ch...
miasto-info.pl/myslenice/6246,myslenice-mezczyzna-odmowil-wizyty-ksied...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-01-24, 9:48
Cytat:

Słuchajcie będac na siłowni dzisiaj


a nie w zachrystii?
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-01-24, 9:48
Info z onetu Zaraz pod tym było pewnie, że woda mineralna powoduje raka i że jest nowa data końca świata Same potrzebne rzeczy...
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-01-24, 9:50
opis niezgodny z artykułem.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-01-24, 9:50
Nie ufam artykułom z onetu, to tak jakby zakładać że każda osoba z cyckami nie ma penisa, ale mniejsza o to. Groźby karalne są ścigane z urzędu moi drodzy więc taki postęp spraw nikogo nie powinien dziwić, tylko po co ten oddział AT ?
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2013-01-24, 9:55
No fakt, może w tych wypocinach onetu jest ziarenko prawdy. Może i oddział antyterrorystów to przesada, tyle że jeżeli zachodzi podejrzenie że ktoś ma broń i w dodatku zabarykadował się w mieszkaniu to jest to ich zasranym obowiązkiem aby wejść do mieszkania i unieszkodliwić go tak aby nie zrobił krzywdy sobie i innym. A co do drugiej sprawy, był podirytowany wizytą księdza? To nie mógł otworzyć drzwi i powiedzieć że po prostu nie przyjmuje księdza? A jeżeli ty też nie darzysz sympatią "tej konkretnej grupy ludzi w spódnicach" to nikt nie broni również tobie po prostu powiedzieć że nie przyjmujesz i tyle w temacie. A jak kurwa jego mózg nie jest bezpośrednio połączony z ośrodkiem mowy to ja się pytam na chuj się odzywa? Bądź co bądź na bank nie jest to zdrowy na umyśle człowiek
Zgłoś
Avatar
Icepick 2013-01-24, 9:55 1
"Zakrystii", a nie "Zachrystii" - primo.

Duo to jakaś lekko naciągana mi się wydaje ta historia. Nie wiem jak w innych częściach Polski, ale u mnie(nie sugerujcie się danymi w profilu bo tu tylko studiuję) ksiądz nie odwiedza mieszkania do którego go nie zaproszą i na drzwiach którego nie ma wyraźnych symboli, tzn. K+M+B = 2013 itd. Nawet jeśli zgłoszenie poszło to jeśli nie miał nic do ukrycia po prostu otworzyłby drzwi, pokazał broń policjantom i po wszystkim...A tak jeszcze mu dojebią grzywnę pieniężna na pokrycie kosztów całej interwencji i taki będzie finał.
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-01-24, 10:00
Teraz to kurwa jakaś moda na barykadowanie się w domu i sprowadzanie policji, czy jaki chuj?
Zgłoś
Avatar
nots 2013-01-24, 10:04 5
Ja nie przyjmuję tych panów już od kilku lat. Zawsze otwieram drzwi, mówię, że nie chcę i mam spokój. Nigdy nie było u mnie antyterrorystów, nie barykadowałem się i nie groziłem nikomu bronią.
Zgłoś
Avatar
abrams90 2013-01-24, 11:50
Autorze ty to chyba w radiu pracujesz bo kłamiesz po prostu...
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-01-24, 12:22
rusio93 napisał/a:

Jak dowiedział się Onet



tu zakończyłem lekturę
Zgłoś
Avatar
javal 2013-01-24, 13:28
rusio93 napisał/a:

albo co jeżeli po prostu nie darzę sympatią tej konkretnej grupy ludzi w spódnicach ?



E e e już bez takich! Oni nie chodzą w spudnichach!!! ...

To są sukienki
Zgłoś
Avatar
k................e 2013-01-24, 13:28
Gracjan przesadza z tymi dziwactwami. Zdecydowanie.
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2013-01-24, 14:24 2
Ja nie mam takich problemów. Do naszego domu czarnuchy nie przychodzą. Wiedzą dobrze, że jestesmy ateistami i omijają szerokim łukiem. Jehowi tak samo. Wiatrówkę też mam.
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-01-24, 15:20 1
Toż to jakaś pierdolona patologia. Jeśli ktoś nie ma ochoty wychodzić ze swojego domu i każe wszystkim wokół wypierdalać, to jego sprawa. Gdyby do każdego innego człowieka zawołał "wypierdalaj - wejdziesz mi do chałupy to zastrzelę", to na bank wszyscy by to olali. Czym innym jest zabarykadowanie się u siebie, a czym innym wyłażenie przed dom z toporkiem i obleśne spoglądanie na młodych chłopców oraz psa sąsiada...
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-01-24, 16:06
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie