18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Słuchajcie będac na siłowni dzisiaj dowiedziałem się o ciekawej akcji która miała miejsce w moim mieście..
Dzisiaj popołudniu nastąpiła ta chwila w której wszyscy bogobojni obywatele naszego miasta musieli ugościć bożego wysłannika w swoim domu i oczywiście uiścić "dobrowolną" opłatę na utrzymanie mercedesa proboszcza i na snikersy dla ministrantów.
Cóż jeżeli ktoś spyta,co będzie jeżeli mam akurat ziemniaki na gazie i nie będę mógł przyjąć dzisiaj akurat gości ? albo co jeżeli po prostu nie darzę sympatią tej konkretnej grupy ludzi w spódnicach ?
Spieszę z odpowiedzią,lepiej nie wkurwiaj księży bo odwiedzi Cię oddział uzbrojonych komandosów którzy wejdą przez okna sprawdzić czy ziemniaki rzeczywiście są na gazie i przy okazji spierdolą Ci cały dzień


Artykuł o zajściu :

Cytat:



Jak dowiedział się Onet w środę po południu jeden z mieszkańców Myślenic zabarykadował się w domu. Policja otrzymała wcześniej informacje, że mężczyzna ma broń i groził księdzu.
Do zdarzenia doszło w jednym z domów na ul. Kazimierza Wielkiego w Myślenicach. Informację od zaniepokojonych mieszkańców policja otrzymała ok. godziny 17.
Jak dowiedział się Onet, 53-letni mieszkaniec Myślenic miał być poirytowany zapowiadaną wizytą księdza, który chodził po kolędzie. Według sąsiadów mężczyzna odgrażał się, że może coś zrobić księdzu, dlatego zaalarmowali policję informując również, że 53-latek ma w domu broń.
- Gdy na miejsce przybyła policja, podejrzany mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi i zabarykadował się w domu - powiedziała w rozmowie z Onetem Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji. Na miejsce skierowano negocjatorów. Około godziny 19 do mieszkania 53-latka, który nie reagował na wezwania policjantów, wszedł oddział antyterrorystyczny, który wyprowadził mężczyznę.

W rozmowie z Onetem przedstawicielka policji tłumaczyła, że interwencja oddziału antyterrorystycznego była konieczna ze względu na uzasadnione podejrzenie, iż mężczyzna ma broń palną. - Okazało się, że mężczyzna miał w domu broń pneumatyczną - powiedziała Zbroja - Na tego typu broń nie trzeba mieć pozwolenia - dodała.

53-latka przebadają lekarze, którzy zdecydują czy może on zostać przesłuchany czy też trafi na obserwację do szpitala.


żródło:onet
to macie linkido artykułów o zajściu:
wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/zabarykadowal-sie-z-bronia-nie-ch...
miasto-info.pl/myslenice/6246,myslenice-mezczyzna-odmowil-wizyty-ksied...
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2013-01-23, 22:43 4
Moim zdaniem to chcieli go zamknąć przez pomówienia, a nie przez to, że księdza nie wpuścił, ale co ja tam wiem..
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-01-23, 22:46 20
Have i to say ?
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-23, 22:50 4
Pewnie burknął do czarnego coś w stylu "Wypierdalaj bo ci w łeb strzelę" a czarny jak to pizda się zesrał i razem z katolami z naprzeciwka nadali na psy. Cała tajemnica.

A tak odnośnie katoli to jeden z naczelnych wodzów niejaki glemp się właśnie przekręcił Jednego mniej.
Zgłoś
Avatar
Entej 2013-01-23, 22:53 9
@malvo

Zgłoś
Avatar
czewor 2013-01-23, 23:05
To co? Wizyta panów z BOA skończyła się dla niego szpitalem? "Mają rozmach skurvisyny"
Zgłoś
Avatar
Kaef 2013-01-23, 23:39 1
rusio93 napisał/a:

[color=red]Słuchajcie będac na siłowni dzisiaj dowiedziałem się o ciekawej akcji która miała miejsce w moim mieście..

Dzieciątko drogie, ksiądz nie jest Twój wróg w cokolwiek byś wierzył, myślisz o swoich hantlach itp Twoja sprawa
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-01-23, 23:56 44
takie wnioski autor z dupy wydostał
nie dość ,że onet, to jeszcze czytać nie potrafi
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-23, 23:59 7
Wystarczy powiedzieć zapowiadającym ministrantom, że nie przyjmuje się księdza i tyle. Nie trzeba grozić bronią.

Można zawsze namalować na swoich drzwiach pentagram, 666 i odwrócony krzyż. To też powinno zadziałać.
Zgłoś
Avatar
rusio93 2013-01-24, 0:28 1
kaiel,
Nie wyciągałem żadnych wniosków Szerloku dodałem tylko własny opis do artykułu i lata mi to koło dupy co o nim myślisz..
Artykuły są 2 z różnych żródeł w tym z lokalnej gazety ale widzę że Twój baniak tego nie zakodował,jeżeli wyczuwasz w tym atak na kościół to może po prostu pójdziesz być katolem gdzie indziej ?
Skoro Cię obrażają to chyba nic Cię tu nie trzyma,chyba że po prostu na siłę musiałeś się do czegoś przypierdolić..

Kaef,
A ja nie mam nic do księdza,religii i ludzi wierzących póki nie wchodzą z butem w obszary w których nikt ich nie chce i nie potrzebuje...
"Dzieciątko " i mówi to koleś który ma 24 lata..
24 lata to już czas umierać,za niedługo zmienisz się w próchno jak wszyscy tak zaawansowani wiekiem jak Ty !
Zgłoś
Avatar
GillesV 2013-01-24, 6:52
a wystarczyło powiedzieć, że nie chce wizyty... ale cóż, teraz jest sławny;]
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-01-24, 7:36 1
W mojej rodzinnej miejscowości proboszcz sprawę kolędy rozwiązał perfekcyjnie.

Jak streścił mi sąsiad, klechy łażą tylko do tych, co sobie po mszy wzięli karteczkę ze stolika i
wpisali adres oraz zgodę na wizytę duśpasterza a następnie ową wrzucili do odpowiedniej skrzynki.

Tak, wiem, że na ścianie wschodniej za taki postępek, rezydenta plebanii spalili by na stosie.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-24, 8:53
U nas na wsi też proboszcz zrobił taki numer z wpisywaniem adresów tylko że nikt nie wrzucił karteczek. Mieszkańcy wsi chyba do tej pory nie zapomnieli mu tej akcji z molestowaniem ministranta
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-24, 9:10 4
"Jak dowiedział się Onet..." dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
zioomJP 2013-01-24, 9:45
chyba nie trzeba umiec czytac pomiędzy wersami zeby sie skroić ze w tym poście nie ma zadnego uzasadnionego ,,dissu'' na kościół i księży (wbrew temu co chciał nam przekazać autor)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie