18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2016-04-17, 22:53
Najlepiej wziąć auto na ścieżkę diagnostyczną, gdyż pozornie może nie być słychać żadnych stuków ani nic podejrzanego - a tu myk, zawieszenie rozjebane.
Zgłoś
Avatar
valdziu 2016-04-17, 23:23 19
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Najlepiej wziąć auto na ścieżkę diagnostyczną, gdyż pozornie może nie być słychać żadnych stuków ani nic podejrzanego - a tu myk, zawieszenie rozjebane.



Raz mi sprzedający powiedział cytuję : " niech mi Pan wierzy nie ma sensu jechać, bo dopiero co samochód przeszedł przegląd". Nim pojechałem na jazdę próbną zobaczyłem wylewające się amorki - dziękuję...
Zgłoś
Avatar
marcel0 2016-04-18, 10:24 5
Oszczędzę wam te 8 min z życia typ pdli coś w aucie - nie ma wypadku, nie ma akcji nic się nie dzieje.
Zgłoś
Avatar
valdziu 2016-04-18, 11:04 20
marcel0 napisał/a:

Oszczędzę wam te 8 min z życia typ pdli coś w aucie - nie ma wypadku, nie ma akcji nic się nie dzieje.



masz rację nie ma sensu oglądać, tylko czasem zastanawiam się skąd te ponad 2 tysiące emaili miesięcznie w tematach a w nich kwestie m.in wypadków podczas jazdy czy tuż po zakupie. Ale oczywiście jedno wiem na 100%, że nie każdy ma auto i część problemów go nie dotyczy. Miłego dnia
Zgłoś
Avatar
M................w 2016-04-18, 11:23 81
marcel0 napisał/a:

typ pdli



Cytat:

typ pdli



Cytat:

typ pdli



Ludzkie lenistwo przeraża mnie coraz bdz
Zgłoś
Avatar
petent 2016-04-18, 12:53 1
Wbrew pozorom bardzo ciekawy temat, piwko.
Zgłoś
Avatar
patroy 2016-04-18, 13:11
Kiedyś sprzedawałem Puga 206 i jak gościu wsiadł do niego to mi go tak przepalił że potem chodził jak kosiarka spalinowa. Na szczęście kupił.
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-04-18, 13:11
petent napisał/a:

Wbrew pozorom bardzo ciekawy temat, piwko.


Świetnie, możesz go streścić w 3 zdaniach? Trochę mi szkoda 8 min.
Zgłoś
Avatar
djted 2016-04-18, 13:18 1
2:33 opluł się jebany
Zgłoś
Avatar
M................w 2016-04-18, 13:20
janlew napisał/a:


Świetnie, możesz go streścić w 3 zdaniach? Trochę mi szkoda 8 min.



Temat został już wyczerpująco streszczony w jednym zdaniu, przez użytkownika marcel0:

marcel0 napisał/a:


typ pdli coś w aucie - nie ma wypadku, nie ma akcji nic się nie dzieje.

Zgłoś
Avatar
valdziu 2016-04-18, 13:22 1
petent napisał/a:

Wbrew pozorom bardzo ciekawy temat, piwko.


A dzisiaj wypiję Twoje zdrowie

djted napisał/a:

2:33 opluł się jebany


jebany? na drugie imię mam Krzysztof.
Zgłoś
Avatar
Krak 2016-04-18, 13:31 8
Jazda próbna?
Ja kupującemu daję to:

OŚWIADCZENIE

Ja ……………………………………………… nr dow. os.………………………………… oświadczam, że na czas jazdy próbnej motocyklem ………………………………… nr rej…………………, którego właścicielem jest ………………………………………… zam. przy ul……………………………………. w …………………………………………., nr dow. os. ........................................, deponuję właścicielowi pojazdu kwotę ……………….. zł, /słownie/……………………………………………………………………. która jest równowartością powyższego motocykla w wysokości ceny wywoławczej sprzedaży, określonej przez właściciela pojazdu.
Zdeponowana kwota stanowi zabezpieczenie roszczeń właściciela pojazdu, należnych mu w przypadku ewentualnego uszkodzenia motocykla podczas jazdy próbnej. Ze zdeponowanej kwoty właściciel pojazdu ma prawo pobrać równowartość:
- do wysokości uszkodzeń po ocenie przez certyfikowanego rzeczoznawcę i/lub autoryzowany serwis - w przypadku uszkodzeń częściowych; do czasu wydania orzeczenia właściciel pojazdu zatrzymuje całość zdeponowanej kwoty zabezpieczenia, po wydaniu orzeczenia zwraca różnicę pomiędzy zabezpieczeniem a wartością orzeczonej szkody
- do wysokości całkowitej wartości motocykla - w przypadku orzeczenia przez certyfikowanego rzeczoznawcę szkody całkowitej; do czasu wydania orzeczenia właściciel pojazdu zatrzymuje całość zdeponowanej kwoty zabezpieczenia
Powyższa zdeponowana kwota zostanie w całości zwrócona przez właściciela pojazdu po dokonaniu jazdy próbnej bezszkodowo .
Oświadczam, że posiadam uprawnienia do kierowania motocyklem kat. A nr …………………… a podczas jazdy próbnej nie znajduję się pod wpływem alkoholu ani innych środków o podobnym działaniu.
Jednocześnie zwalniam właściciela w/w pojazdu od wszelkich roszczeń osób trzecich, które to mogą zostać wniesione na poczet doznanej przez nie szkody w przypadku ewentualnego zdarzenia drogowego podczas dokonywanej przeze mnie jazdy próbnej. Wszelkie roszczenia osób trzecich zobowiązuję się pokryć na drodze właściwego powództwa sądowego.
Właściciel w/w motocykla przedstawił mi stosowne dokumenty, potwierdzające jego prawo własności pojazdu, ważność przeglądu technicznego oraz ważność ubezpieczenia OC pojazdu.
Oświadczenie sporządzono w dniu jazdy próbnej ………………………… w ………………………………..

Właściciel motocykla Wykonujący jazdę próbną

………………………………. ……………………………………….
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-04-18, 13:36
po słowie "zaczęłem" wyłączyłem
Zgłoś
Avatar
hienamas 2016-04-18, 13:56 2
Ja pierdole KURWA co to jest !!!!!!!!!! forum samochodowe czy ,czy zlot fanów piłki spedalonej.
Chyba żeście pomylili strony bo kilka lat temu by ten temat nawet nie wyszedł z głównej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie