18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
wydrunio 2013-05-16, 11:46 7
A nawet jeśli koleś jest "pisowcem" to co z tego?
Aaa zapomniałem, wyborcy pisu to ciemnogród, mocherowe berety i ogólnie zera, a jedynymi świadomymi wyborcami są głosujący na PO, wybierający "mniejsze zło".
Ludzie kurwa otwórzcie oczy, jest źle a będzie jeszcze gorzej, a rząd nas rucha w dupę kolejną kadencję, a TV głupimi tematami odwraca uwagę od rzeczy naprawdę ważnych.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-05-16, 11:47
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
GranatPL 2013-05-16, 11:53
Kurwa, załóżmy partie Sadoli. Z internetem nikt do chuj wafla nie wygra. Większość w sejmie gwarantowana.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-16, 11:54 2
No i? Co z jego wypowiedzi wynika? Niewiele, a właściwie całe nic.

Że rządzącym politykom trzeba koryto zabrać, a ich samych skazać na śmierć albo przynajmniej na wieczne wygnanie z Polski to ja wiem już od dawna.

Ja mam ochotę na pucz albo coś równie skutecznego jak np. siłowe wyrzucenie z kraju złodziei z głównych partii ale co ja kuźwa mogę sam z kilkoma innymi osobami? Nic. Jak się wszyscy obywatele tego popierniczonego państewka nie zmobilizują to będzie jak jest teraz.

A jak ktoś zaproponuje petycję na której zbierze podpisy lwiej części obywateli albo demonstrację to chyba śmiechem zacznę zabijać.

Tu jest potrzebne rozwiązanie siłowe- bo oczywiście głosowanie na partie inne niż te z mainstreamu się w główkach nie mieści (osobiście proponuję głosować na KNP ale niestety ta partia jest kojarzona jedynie z "Królę Korwę" więc się ludzie wielce dojrzali i skupiający na korwinowskim wizerunku szaleńca nie zdecydują zagłosować pomimo, iż partia jest w porządku)
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-16, 11:54 1
O kurwa co za imbecyl

Narysował jakieś gówno na stodole zgruzowanej
Zgłoś
Avatar
oooouz 2013-05-16, 11:56 1
koncze uczelnie i spyerdalam z tego kraju
Zgłoś
Avatar
dmnklg 2013-05-16, 12:03 3
Gość prowadzi retorykę w stylu Leppera i w trudnych czasach tacy ludzie mają szansę znaleźć poklask u dużej ilości (wciąż jednak prostych) osób.
Zgadzam się, że przekaz powinien być podawany w prosty sposób, ale nie można mówić o niektórych rzeczach używając tylko "tak, tak" "nie, nie" bo rzeczywistość nie jest odzwierciedleniem demagogicznej wizji świata. Gość wg mnie mówi bez sensu. W zasadzie poza rozbiorami, Smoleńskiem i Sikorskim przypomniał mi moją rozgoryczoną mamę, która kilkanaście lat temu wpadała w szał gdy nie jadłem obiadu i mówiła, o tym jak to będzie rzutowało na moja karierę.
Jedyną słuszną tezą jest głosowanie na nową siłę polityczną, inną niż dzisiejsze popularne partie i zaprzestanie bezkrytycznego patrzenia na zachód i ściąganie stamtąd tych idiotycznych zworców.
Najbardziej rozśmieszył mnie fakt, że dla niektórych skończone studia prawnicze wciąż jawią się jako coś elitarnego, a każdy prawnik to chodzący szczyt inteligencji.
Reasumując: Idę się powiesić bo wszędzie to żydostwo...
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-05-16, 12:08
Myślę pozytywnie

Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2013-05-16, 12:08
@Nihilista
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-05-16, 12:14 3
Nie jest cudownie, ale kurwa dajcie mi jakąś rozsądną alternatywę.

Komuchy tragedia, PiS jeszcze gorszy. Palikot czysta demagogia. JKM niby ma rozsądną wizję, choć lekko utopijną, a i tak wszystko pierdoli brakiem ogłady.

Tak oto rząd mamy słaby, a opozycję tragiczną. To ci Polska właśnie.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-05-16, 12:19
Nathaniel_Demerest napisał/a:


Przecież rozwiązanie podaje - odsunąć świnie od koryta, poprzez następne wybory, w których nie będziemy na nich glosować.



Rozwiązania ekonomiczne na np. następne 5 lat jełopie. To że obecny rząd jest z dupy to akurat Ameryki nie odkrył. Ale o tym się będziesz może uczył w następnych klasach.

Obalić rząd! Precz z komuną! Obniżyć podatki! I 100 milionów dla każdego! Kurwa czy na prawdę mamy tylu debili w tym kraju którzy wierzą, że wystarczy to wykrzyczeć i tak się stanie?
Zgłoś
Avatar
i................q 2013-05-16, 12:29
Czlowiek z jajami powinien stanac na przeciw tych złodziei , internet w dzisiejszych swiatach to jedno z potezniejszych mediów , zrobic bloga , fanpage na naszej klasie , dzialac cos w tym kierunku , zdaje mi sie ze znalazloby to duze poparcie , co moze skonczyloby sie wyjsciem na ulice , ale tu trzeba kogos z charyzma i zeby mu samobojstwa szybko nie popelnili jesli taka rzecz by miala miejsce
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-16, 12:30 4
stahkh,
stahkh napisał/a:

Nie jest cudownie, ale k***a dajcie mi jakąś rozsądną alternatywę.



Ja już bym wolał by tym krajem rządziła partia składająca się wiewiórki, Maćka Z Klanu i kilku chorych psychicznie osób- w kraju by się nie poprawiło, a byłoby nieporównywalnie bardziej zabawnie.

stahkh napisał/a:

JKM niby ma rozsądną wizję, choć lekko utopijną



Utopijną? KNP- oto partia panicza Mikkego. Wbijaj pod te linki:

nowaprawica.org.pl/info/dokumenty-np/program-wyborczy-knp

nowaprawica.org.pl/info/dokumenty-np/program-kongresu-nowej-prawicy

nowaprawica.org.pl/info/dokumenty-np/deklaracja-ideowa

KNP jest świetną alternatywą dla obecnych władz.

Jak dla mnie, to utopią jest mieć totalnie rozjebany kraj, a wciąż się cieszyć jak głupi do sera i nie zmieniać złej partii rządzącej- czyli to co dość skutecznie się aktualnie w Polsce rozwija- tylko czy nam to wychodzi na dobre to jest sprawa dyskusyjna
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-16, 12:31
Bardzo dobrze gada! I nie bawi się w "poprawność polityczną".
Zgłoś
Avatar
Racis 2013-05-16, 12:35
Co do stoczni, to się z panem nie do końca zgadzam. Zamówień jako tako nie było, bo lepiej wziąć taki statek od chińczyków, którzy zrobią to 2 razy lepiej i 2 razy taniej, a rząd wpieprzając grubą kasę tylko na tym tracił. No fakt, teraz ma więcej do zagospodarowania w korycie, ale to niestety nie miało przyszłości.
Ale sie pytam jakim kurwa prawem sprzedali niebieski laser za bezcen hamerykanom!? Jakim prawem oddali gaz za 1% !? Teraz blu-ray jest w każdym nowym odtwarzaczy, PS3 i w większości nowych PCów. Takie szanse mieliśmy, ale kurwa nie, banda debili patrzy tylko swoje napchać...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie