18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
abrams90 2013-05-16, 9:40 21
Banda złodziei polskich decydentów kurwa...
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-05-16, 10:11 10
Wszystko spoko, ale facet jest za prosty, żeby poruszać skomplikowane tematy, których nie rozumie. Pisowiec (co słychać), który nawołuje "głosujcie przeciwko Po, Pis, Psl"? Pomroczność jasna? Na kogo? Wodzu, kurwa, prowadź - pewnie to chciałby usłyszeć. Może Palikoty??? Dla mnie to zwykły krzykacz nie potrafiący się nawet poprawnie wysławiać w ojczystym języku, kolejny kretyn zabierający się za naprawianie kraju.
- Obejrzcie się, pamiętacie rozbiory?
- Wodzu, pamiętamy!
no kurwa...
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-16, 10:32 5
to nie jest wina premiera... to jest nasza wino bo cały rząd mamy do dupy a my zamiast ich wyjebać pozwalamy im dalej siedzieć przy korycie. Szczerze mówiąc uważam, że nawet gdybyśmy ich wyjebali to na ich miejsce przyszliby tacy sami, więc nie wiem może powinniśmy sobie wynająć rząd?

Niech Japonia nami zarządza będą przynajmniej niezłe jajca.
Zgłoś
Avatar
chemik600 2013-05-16, 10:38 50
Do Nihilista:
Witam
Według Ciebie trzeba mowę i przekaz skomplikować do nowomowy biurokratycznej rodem z Brukseli ? Mowa i przekazanie tego co się myśli powinno być najprostsze i najmniej skomplikowane, ażeby można było z nim dotrzeć do większości. Miłościwy złotousty Donald T. również nie rozumie tych zawiłych tematów, a jednak wypowiada się wysublimowanym językiem i co z tego? Powiedz mi gdzie słychać, że jest to "Pisowiec"? Mi się wydaje, że bardziej światopoglądowo jest bliższy KNP, ale to również bez większego znaczenia, bo nie uchwyciłeś istoty tego przekazu...Ów "kretyn" z wykształcenia jest prawnikiem i nie każdy ma dane być wielkim oratorem i bezbłędnym mówcą, mi się wydaje, że przede wszystkim chodzi o sedno i istotę, a nie o formę. Równie dobrze można czytać z promptera(czyt. Obama), albo mieć suflera(czyt. Miller) i życzę Tobie, jeżeli będziesz miał możliwość wypowiedzenia się na żywo przed kamerą złotoustej wypowiedzi porywającej miliony, która nie będzie zawierała żadnych błędów wypowiedzi.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
sulik 2013-05-16, 10:43 8
@nihilista
6 zmysl chyba ci sie wlaczyl skoro slyszac kogos znasz jego poglady polityczne (zwlaszcze ze gosc powiedzal zeby glosowac przeciwko pisowi, no ale chyba za prosty jestem zeby zrozumiec twoja logike).

@temat
ujarani.com/127278
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-05-16, 11:07
akurat upadkowi stoczni to po jest najmniej winne, za to cała wina jest ich jeśli chodzi o debilne szkolenia i odprawy dla pracowników.
stocznia gdańsk od samego początku byłą skazana, albo na likwidacje albo przeniesienie bo jest przestarzała, najlepsze co mogli by zrobić to wybudować nową na wyspie sobie szewskiej, a gdyni całkiem dobrze by się wiodło gdyby ją sprywatyzować jeszcze w latach 90, nie zmuszać do podejmowania idiotycznych działań pod dyktando idiotów polityków każdej z partii
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-16, 11:24 11
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-05-16, 11:25 3
SULIK & CHEMIK600 Panowie zimne z lodóweczki
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-05-16, 11:26 1
Nihilista napisał/a:

Wszystko spoko, ale facet jest za prosty, żeby poruszać skomplikowane tematy, których nie rozumie. Pisowiec (co słychać), który nawołuje "głosujcie przeciwko Po, Pis, Psl"? Pomroczność jasna? Na kogo? Wodzu, kurwa, prowadź - pewnie to chciałby usłyszeć. Może Palikoty??? Dla mnie to zwykły krzykacz nie potrafiący się nawet poprawnie wysławiać w ojczystym języku, kolejny kretyn zabierający się za naprawianie kraju.
- Obejrzcie się, pamiętacie rozbiory?
- Wodzu, pamiętamy!
no kurwa...



Dokładnie to samo pomyślałem. Potrzeba rozwiązań, propozycji a "precz z komuną!!" i podobne to są dobre hasła do skandowania dla tłumów.
Zgłoś
Avatar
Eurek 2013-05-16, 11:31
Moze my zalozmy partie. Bylibysmy jedynymi po prawej stronie ;P
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-05-16, 11:39 4
Skończcie już pierdolić. Gość ma racje, jest chujowo, A żeby to zmienić to trzeba się wkurwić. A ten premier to złodziej. Jego córka jakimś cudem kupiła ostatnio sobie mieszkanie za 1,5 mln pln w gotówce. Skąd ekspedientka wzięła 1,5 mln zł w gotówce? od Tatusia zapewne.
A tatuś skąd wziął? skąd wziął 1,5 mln zł w gotówca jak zarabia 16 tys złotych miesięcznie przecież.
Niech ma nawet dodatki do pensji to i tak mi to śmierdzi.
Zgłoś
Avatar
Venka 2013-05-16, 11:39 19
Zgłoś
Avatar
lukasz1992007 2013-05-16, 11:41 2
Moim skromnym zdaniem ma facet racje.
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-05-16, 11:44 3
Za krytykę rządku zawsze piwko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie