18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
job_twaju_mać 2013-05-16, 12:35 3
Kim trzeba być, żeby hejtować nawet to.
Zgłoś
Avatar
M................7 2013-05-16, 12:39 2
Białystok będzie ostatnim bastionem białego człowieka
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-16, 12:39 3
straatveger napisał/a:

O kurwa co za imbecyl

Narysował jakieś gówno na stodole zgruzowanej



Nie mierz innych swoją miarą....
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2013-05-16, 12:46 3
Rems napisał/a:

to nie jest wina premiera... to jest nasza wino bo cały rząd mamy do dupy a my zamiast ich wyjebać pozwalamy im dalej siedzieć przy korycie. Szczerze mówiąc uważam, że nawet gdybyśmy ich wyjebali to na ich miejsce przyszliby tacy sami, więc nie wiem może powinniśmy sobie wynająć rząd?

Niech Japonia nami zarządza będą przynajmniej niezłe jajca.



tak jest dlatego, że zamiast siedzieć w polityce, wolimy siedzieć w domu z rodzinami. Ale czara goryczy się wypełnia, i takimi filmikami jak ten wiem, że już powoli zaczyna się coś dziać!

Do wszystkich:

Nie Hejtujcie takich filmików, a każdy kto zhejtuje jest bezmyślnym idiotą! Czy gość gada pięknie, czy nie potrafi się wypowiedzieć, ale się stara Rudego cwela trzeba wyjebać (bo faktem jest, że w Polsce jest źle), a do tego potrzeba impulsu! Gdzie ten impuls, ja się pytam, ma się pojawić skoro każdego każdy ciśnie, że chujowa morda, że język nie ten, że brudas albo inne rzeczy wytykacie, które nic nie wniosą, a sedno zostaje zasypane gradem pocisków w twarz mówiącego! Ogarnijcie się kurwa i zacznijcie słuchać i słyszeć, zamiast patrzeć i widzieć tylko swoje kompleksy. Kurwa. Oby coraz więcej takich filmików!
Zgłoś
Avatar
wortor 2013-05-16, 12:52 1
ale gosciu pierdoli...
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-05-16, 13:21 1
DuckDodgers napisał/a:



Rozwiązania ekonomiczne na np. następne 5 lat jełopie. To że obecny rząd jest z dupy to akurat Ameryki nie odkrył. Ale o tym się będziesz może uczył w następnych klasach.

Obalić rząd! Precz z komuną! Obniżyć podatki! I 100 milionów dla każdego! Kurwa czy na prawdę mamy tylu debili w tym kraju którzy wierzą, że wystarczy to wykrzyczeć i tak się stanie?



Oj bezmózgi, wy to byście sobie nawet kanapki z masłem nie zrobili, bo to za proste i nie glamour - i w ogóle w telewizji nie mówili żeby robić sobie kanapki.

Kurwa co za imbecyle, mają jak na tacy serwowane rozwiązanie problemu, no kurwa dzieciak by to pojął.

Ale nie trzeba przecież przenosić głaz, zamiast go toczyć. Ręce opadają.

Tak rozwiązanie jest proste, nie głosować na ludzi którzy obiecują sto milionów. Przed wyborami zagłębić się w program polityczny danych partii/ludzi - za trudne, to głosować według opinii ludzi którym zależy na dobru tego kraju - przykład: Michalkiewicz.

A! i się kurwa zastanowicie nad sobą głupki, bo sami sracie do swojego gniazda paplając o jakieś retoryce Leppera, bo akurat ten koleś poświęcił wiele swoimi poglądami, a nie dostał za to nawet złamanego grosza.
Zgłoś
Avatar
avic 2013-05-16, 13:24
@wszyscy "hejtujący"" - nie podoba się? To wyjdźcie sprzed komputera i nagrajcie coś swojego cwaniaki. Czy w tonie takim, czy innym, bardziej POprawnym.

Ja myślę podobnie jak cannabis7777... długo już tego kraj nie wytrzyma i prędzej czy później - będzie hałas na ulicach. Swoją drogę wolę Jarka i jego żonę Alika, niż ryżego złodzieja. Ja rozumiem, że władza demoralizuję, ale to co już wyprawia jego banda świadczy tylko o braku zwykłego wstydu i jakichkolwiek zahamowań.. Prawda jest taka, że PO wygrywało wybory poprzez utrzymywanie statuq quo poparcia wśród klasy średniej, a że sami tę klasę średnią zarzynają - efekt będzie widoczny już bardzo niedługo.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-05-16, 13:25
W jednym się myli - głosowanie nic nie da. Wyniki są fałszowane.
Korwin wypowiadał się, że skarżyli mu się ludzie, że np. głosowali na niego całą rodziną, a w wynikach w ich miejscowościach było podane, że oddano tylko 2 głosy, albo nawet wcale. A oddawali głos poprawnie.

A co można zrobić?
No cóż... Pierwszym krokiem byłoby nie pójść na wybory, ale masowo. Nakłaniać znajomych, żeby nie chodzili itp. Trzeba by całkowicie podważyć podstawę demokracji, czyli wybory.
A co potem?
Nie wiem, ale celem byłoby zmienienie ustroju na taki, w którym nie mogłoby być agentów wrogich nam krajów. Czyli Monarchię. O takim systemie mówi pewien stary rusek:

vimeo.com/42535074

Mi filmik nie działa, ale może tylko mi - zobaczcie.
Mam go ściągniętego na drugim kompie, ale filmik zajmuje dużo miejsca, więc będzie problem z wrzuceniem.
Zgłoś
Avatar
wujcio 2013-05-16, 13:31
Przecież to Pietrek z rancho
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-05-16, 14:13
Tak, link działa mi na drugim kompie, więc nie będę przycinał i wrzucał ściągniętego.
Zgłoś
Avatar
olex 2013-05-16, 14:44
ej a może konto na które ludzie wrzucają hajs, za to u ruskich kupujemy broń i rozpierdolić tą całą żydokomune!

4/5 z was ma w to wyjebane bo hajs od starych na utrzymanie itd. wiec to nie wasze problemy, tak jak wywiad kukiza z młodzieżą, jest na youtube jak młodzi nie potrafią zrozumieć gościa.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-16, 14:46
haha dobra tez cos wam powiem i chyba to bedzie najmądrzejsze.
1. Macie zła wizje wszystkiego, spojrzcie szerzej a nie tylko wiadomosci w tvn albo na polsacie.
2.idioci sa w tym kraju i nie mam zamiaru o niego walczyc, mentalnosci nie zmienisz.
3.jedynym ratunkiem dla polski to zaatakowac niemcy, poczym sie poddac i wtedy automatycznie stajemy sie wlasnoscia panstwa niemieckiego.
4. Ci co hejtuja goscia ze zle sie wyslawia, no jak ma sie wyslawiac wkurwiony czlowiek? sam jestem wkurwiony bo placilem za czynsz w mieszkaniu rok temu 400 zl teraz place 1000 , bo wszystko w gore idzie, smieci kurwa segregacje robia obudowali smietnik i teraz jak ide z 2 workami to nie moge spokojnie rzucic i isc dalej tylko musze otwierac pojebane kontenery za co kurwa place 40 zl podatku z ato ze mnei wkurwia to, wszystkow gore,gaz,woda,energia a ja nonstop zarabiam tyle samo kurwa. po drugie mam znjaomego ktorego cala rodznia zajmuje sie utylizacja smieci i sam mowi ze to o kant dupy jest bo i tak wszystko wrzucaja potem do jednego worka, chyba ze plastik to wtedy sprzedaja, a na reszte maja wyjebane , wiec po chuj ta utylizacja cwele? ale i tak place jebane 400 % wiecej kurwa. Nie ma co tu walczyc , trzeba wypierdalac, zobaczyc okazje, kraje ktore sie gwałtownie rozwijaja, ameryka poludniowa , narazie zadupie ale w przyszlsoci beda wykladac karty, tak samo afryka, myslicie ze czemu kulczyk wszystko w afryke iwnestuje? bo tam bedize pieniadz za pare lat, ja biore z tego panstwa jak najwiecej , darmowa nauka itd, ale juz za rok bon vojage kurwy nie ma mnie tu i bede sral na was, w hiszpani kurwa jak studentow o 5 % podwyzszyli ceny biletow to ludzie wyszli na ulice i malo glowy nie polecialy, u nas co roku kurwa , jedna stacja SKm to jebane 2 zł dla studenta!!! dla czlowieka zwyklego 4 !! kuraw 4 zl za km! w smrodzie w scisku i w brudzie kurwa mac, jeblo juz was totalnie, po trzecie ci co mowia ze trzeba vloga prowadzic ze cos zmienic, kurwa skiba, i w chuj innych slawnych ludzi bylo zaanagozwanych w ta akcjem zbierali podpisy mieli fundusz, filmiki na jutube i co kurwa? chuj w dupie!!! jak oni nie moga ?! to co szary kowalski moze ? jestes leniami jebanymi, cwelami, ruchaa panstwo was tak w dupe ze juz nawet tego nie czujecie, jestescie zajarani kurwa mac tym ze macie telefon, i komputer i przegladacie kwejka, tutaj powazne tematy dwa scrolle w dol i juz cos smiesznego, taka jest prawda chuj zrobicie, chuuuj, nie chce wam sie, obudzicie sie z reka w dupie zobaczycie, za 5 lat wszyscy tutaj gruz bedizemy jesc, sprzedajmy nasz kraj, ktos ciagle wykupuje polskie akcje na gieldzie i nie wiadomo kto to, jak to rosja to jeden pstryk sprzedaje wszystko i jestesmy w dupie jemy gruz, doslownie! jak ktos bedize chcial nas wykonczyc to nas wykonczy, a my nawet nie mamy mechanizmy obronnego, nie udzwignie sie nasza gospodarka, tutaj jest tylko by sie nachapac, nie rozwija sie rozrywka, muzyka, na sprzetmuzyczny do studia nie maja ludzie hajsu, a co dopiero rozwijac inne hobby, nie ma kto trenowac na olimpiade bo to ksozty kuraw ogromne, w pizdu wielkie trenowac , bo to i diete trzeba i wszystko i ubior a na co hajs? jak trzeba zapierdalac za 1200 zl bo pracodawca ci wiecej nei da bo bedize musial placicl dla zus kurwy, jak mas ziomka to ci na czarno da wiecej, idioci jebani idioci chuj wam w dupe, kloccie sie na tym sadisticu zakladajcie partie kuraw sadistic gimbazo jebana, kazdy sie wypnie, poki wasi starzy jakos ciagna teraz od 1 do 1 to zyjecie, ale sie to skonczy, oni juz bedanie wydolni kurwa nie beda mogi zapierdalac, zero oszczednosci zero emerytury wy bedziecie museli zapierdalac , ale gdzie? jak nie bedzie pracy hahahahahahahhahahahahahahhaha
Zgłoś
Avatar
dmnklg 2013-05-16, 15:46 1
Nathaniel_Demerest napisał/a:



Oj bezmózgi, wy to byście sobie nawet kanapki z masłem nie zrobili, bo to za proste i nie glamour - i w ogóle w telewizji nie mówili żeby robić sobie kanapki.

Kurwa co za imbecyle, mają jak na tacy serwowane rozwiązanie problemu, no kurwa dzieciak by to pojął.

Ale nie trzeba przecież przenosić głaz, zamiast go toczyć. Ręce opadają.

Tak rozwiązanie jest proste, nie głosować na ludzi którzy obiecują sto milionów. Przed wyborami zagłębić się w program polityczny danych partii/ludzi - za trudne, to głosować według opinii ludzi którym zależy na dobru tego kraju - przykład: Michalkiewicz.

A! i się kurwa zastanowicie nad sobą głupki, bo sami sracie do swojego gniazda paplając o jakieś retoryce Leppera, bo akurat ten koleś poświęcił wiele swoimi poglądami, a nie dostał za to nawet złamanego grosza.



Przepraszam, ale to Ty nie rozumiesz! Koleś z filmiku ma do zaoferowania jedynie głosowanie na kogoś innego, tak naprawdę nie mówi nam nawet na kogo i z jakim programem, nie podał żadnego konkretnego roziązania co robić z tą Polską gdy już "nowa siła będzie u steru", a to tutaj niezaprzeczalnie najważniejsze. On chce tylko "rozjebać" system, duzo takich aspiracji jest też pod budką z piwem. Nie sposób znaleźć jasną odpowiedź na to, który polityk posiada właściwą, czy chociażby jakąkolwiek wizję Polski. Jasne,można oddać władzę w ręce takich prostych ludzi. Skończy się jak zawsze w takich przypadkach... biedni chłopi gdy już swoją kabzę napełnią przyjdą do współczesnych arystokratów po pomoc z wypełnieniem byle kwitka. Wymieniać można dziesiątki przykładów z historii.
Niestety problem jest znacznie głębszy niż to kto jest premierem, a kto ministrem plucia i sikania, czy nawet kto ma jaki program do NIE wykonania, lecz zrobienia zupełnie czegoś innego (choć tu się zgadzam, przed głosowaniem lektura programów obowiązkowa!). Cały szkopuł w tym, że gospodarka siada, bo nie ma co produkować, stać nas przecież na import. Prawo jest słabe, często co najgorsze niejednoaczne. Proste procedury rozrosły się kilkakrotnie... a ludzie powoli przestają chcieć tworzyć rodziny, bo to już przecież średniowiecze, mamy całkowity efekt ocipienia społeczeństwa! ...więc po stokroć tak! potrzebna jest gruntowna zmiana, ale sama zmiana ludzi tutaj nic nie da, w szczególności na prostaków i demagogów. Motłoch mimo może i dobrych intencji więcej zepsuje poprawiając niż taki "glamour złodziej" kradnąc.
Właśnie źródła problemu dopatrywałbym się tutaj: nie ma na kogo głosować. Bo niby nowa prawica... (ale Korwin nigdy nie będzie poważną alternatywą dla większości), ja szukałbym partii prawych ludzi, ekspertów w danych dziedzinach, Partii pisanej przez duże "P", która na ministra transportu będzie oferowała ktoś z wykształceniem transportowym/budowlanym, a na ministra wbijania gwoździ będzie kandydatem światowej sławy młotkowy. Ludzi takich którzy nie będą podejmowali decyzji pod naciskiem PRowców
Jedynym politykiem który ostatnio chciał ruszyć ten skamieniały system był Gowin (akurat minister sprawiedliwości - filozof) ale zrobił dużo więcej niż jego poprzednicy, wiadomo jak skończył.

OK, rządzą nami celebryci nie umiejący nic i nie znajacy się na niczym, ale prosty lud, masy głosują na idiotów i głosować zawsze będą, bo nie są zainteresowani szczegółami, dużo bardziej imponuje im chłop udający babę, pedał, czy białoczerwone krawaty.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-05-16, 17:37 2
Rząd na bruk, bruk na rząd!
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-05-12, 22:18
O Ty kurwa! Zgłaszam Cię za odkop. Odkopałeś, tego się nie cofnie!
Zgłoś