18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Wrona
mnowak790 • 2020-05-29, 16:20
Pomocna wrona pomaga jeżowi bezpiecznie przejść przez ulicę.

Zgłoś
Avatar
kuba6969masochista 2020-05-29, 16:39 5
Teraz porównajcie zachowanie wrony do tych 4 psów co udusili czarnego. Uczyć się od zwierząt trzeba!
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-05-29, 16:42 49
up tam to było bardziej coś takiego



PS. Nie ćpaj.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-05-29, 16:44 4
Miałem kiedyś koleżankę, Ankę Wronę. Też tak pomagała, każdemu chłopakowi na osiedlu
Zgłoś
Avatar
C................0 2020-05-29, 17:41 4
kuba6969masochista napisał/a:

Teraz porównajcie zachowanie wrony do tych 4 psów co udusili czarnego. Uczyć się od zwierząt trzeba!



no jak ? przecież psy dobrze zrobili, pozbyli się czarnego ścierwa. Powinni medale dostać.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2020-05-29, 18:28
Szczerze mówiąc oczekiwałem po tak mądrym ptaku, że wepchnie tego jeża pod koła jadącego pojazdu a potem go zeżre. Zawiodłem się
Zgłoś
Avatar
MotoPirat 2020-05-29, 18:29
Po co się narażać, dobierze się niego na poboczu.
Zgłoś
Avatar
DoctorRzepa 2020-05-29, 19:18
Wrona czeka aż będzie mogła go zeżreć. Dziobiąc sprawdza, czy już się nadaje.
Zgłoś
Avatar
OczYwGipsiE 2020-05-29, 20:02 1
Przypominam ze to sadistic
A tu jakieś gówno z kwejka
Zgłoś
Avatar
Erqti 2020-05-29, 20:24 6
Wrony są przechuj cwane - jadę kiedyś Mickiewicza, rano do pracy więc delikatnie max 60km\h, pusto po pandemia wykruszyła ruch we Wrocławiu. zbliżam sie do pasów zaraz za torami tramwajowymi, patrze a na krawężniku przy pasach ten czarno-siwy skurczybyk. Zwalniam a ta pinda wchodzi na pasy i se przechodzi w krótkich podskokach. zwolnilem na tyle że przelazła, po czym rzekłem do siebie na głos - "kurwa jego mać, własnie przepuściłem ptaszysko na pasach!! jebaniutka oszczędna nie przeleci tylko przejdzie!" źle mi z tym, bo czuje że mnie po prostu wydymała...
Zgłoś
Avatar
Krav_Maga_Zawsze_Pomaga 2020-05-29, 21:17
Erqti napisał/a:

Wysłany: 53 minuty temu Cy



Stary, podobno latanie kosztuje ptactwo w cholerę energii. Wybacz biedakowi.
Zgłoś
Avatar
FloriXx_00 2020-05-29, 21:49 2
Wrona to ptak mięsożerny. Jeża chce wpierdolić bo widzi , że jakiś taki niemrawy i go dziobie żeby jeszcze osłabić. Rozdziobuje po kawałku, a to, że sytuacja dzieje się na drodze i jak człowiek głupi od razu przekłada na analogie filtrując przez swój wąski umysł i myśli, że coś czemuś na tym filmie pomaga.
Zgłoś
Avatar
polskiarab2 2020-05-29, 21:56
ta kawka to siwa wrona jest
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2020-05-29, 23:54 1
FloriXx_00 napisał/a:

Wrona to ptak mięsożerny. Jeża chce wpierdolić bo widzi , że jakiś taki niemrawy i go dziobie żeby jeszcze osłabić. Rozdziobuje po kawałku, a to, że sytuacja dzieje się na drodze i jak człowiek głupi od razu przekłada na analogie filtrując przez swój wąski umysł i myśli, że coś czemuś na tym filmie pomaga.



Akurat Wrony jak zresztą wszystkie krukowate są mega inteligentne. Gdyby chciała go opierdolić to czekałaby na krawężniku aż samochód zrobi z niego papkę. Może nie tyle co mu pomagała a po prostu go wkurwiała, one lubią to robić. Pamiętam jak zawsze sroki lubiły wkurwiać mojego kota
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-05-30, 12:23
Kaszakisza napisał/a:

Akurat Wrony jak zresztą wszystkie krukowate są mega inteligentne. Gdyby chciała go opierdolić to czekałaby na krawężniku aż samochód zrobi z niego papkę. Może nie tyle co mu pomagała a po prostu go wkurwiała, one lubią to robić.



Kilka sztuk było badanych i okazały się inteligentne. Nie potwierdzono jednak, że wszystkie są inteligentne. W większości nie są.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie