18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cytat:

Internauci namierzyli "ludzką bestię" - człowieka, który bestialsko maltretował kota

W serwisie YouTube pojawił się wstrząsający film - na 30-sekundowym, amatorskim filmie zarejestrowany został młodzieniec uruchamiający dmuchawę do zboża i wrzucający do niej... kota. Autorzy najwyraźniej dobrze się bawili obserwując zwierzę "wystrzelone" na kilka metrów w górę i spadające z impetem na ziemię. Internauci, którzy obejrzeli filmik, byli oburzeni do tego stopnia, że podjęli próby zidentyfikowania mężczyzny. Próby okazały się skuteczne.



więcej info/źródło/filmik - tech.wp.pl/kat,1009785,title,Internauci-namierzyli-ludzka-bestie-czlow...
Sadysta, czy idiota?

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2009-08-12, 20:17 ]
Zgłoś
Avatar
A................N 2009-08-12, 14:56 2
BueR_MadasS gdybym ja był świadkiem jak np jakaś kurwa bije psa bez powodu albo maltretuje kota to nie ręczę za siebie. Raz miałem to nieszczęście, że koleś kopnął psa w mojej obecności. Moja ręka sama obiła mu tak mordę, że koleś omdlał. Nie wierzysz.. nie musisz.
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-08-12, 15:00
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-08-12, 15:04
dziaduuu napisał/a:



dlaczego ty zawsze sie do czegos przypierdolisz...Zeby pokazac ze jestes czy jak pochwalic sie czyms?


bo widzisz dziaduuu u kobiet (pozdrawiam Natt ) wystepuje wrodzone zboczenie przerostu formy nad trescia (oczywiscie nie zawsze i zaznaczam ze piszac 'przerost' nie mialem na mysli ulomnosci samej 'zawartosci' przekazu) przyklady: ortografia, make-up, push-up i inne 'up-y'
by nie byc posadzanym o :
co do 'kotowrzucajacego' jeszcze go kiedys dopadnie zemsta


Zgłoś
Avatar
N................t 2009-08-12, 15:10
BueR_MadasS. Wybacz. Byłam gwiazdą na chumanie.
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-08-12, 15:16
BueR_MadasS napisał/a:

wystepuje wrodzone zboczenie przerostu formy nad trescia (oczywiscie nie zawsze i zaznaczam ze piszac 'przerost' nie mialem na mysli ulomnosci samej 'zawartosci' przekazu) przyklady: ortografia


Linekk też nagminnie poprawia. sugerujesz, że jest kobietą?
BueR_MadasS napisał/a:

make-up, push-up i inne 'up-y'


wypraszam sobie
Esne napisał/a:


przepraszam, już nie będę
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-08-12, 16:03
Natt napisał/a:

BueR_MadasS. Wybacz. Byłam gwiazdą na chumanie.


hmm droga Natt a co to jest ten 'chuman' bo wiesz ja nie znam tak DOBRZE jak Ty jezyka mego ojczystego i nie rozumiem znaczenie tego slowa...
ale poczekajmy!! sprawdzmy w jezyku angielskim:
"CHUMAN - someone with the judgment or intelligence of a half-chimp, half-human; an idiot; a dolt. May also be construed as half-human, half-choad."

ALTON napisał/a:

BueR_MadasS gdybym ja był świadkiem jak np jakaś kurwa bije psa bez powodu albo maltretuje kota to nie ręczę za siebie. Raz miałem to nieszczęście, że koleś kopnął psa w mojej obecności. Moja ręka sama obiła mu tak mordę, że koleś omdlał. Nie wierzysz.. nie musisz.


Nie mam powodow by Ci nie wierzyc (choc zapewne ten koles byl sporo mniejszy od Ciebie )
chodzilo mi bardziej o ludzka hipokryzje (btw jeden z glownych przymiotow 'prawdziwego' katolika):
- niektorzy 'sadysci forumowi' co robia z siebie cooolfajnych ekstremalnych hardkorowcow bo ogladaja i 'osto' komentuja harda a w realu to by KOTA nie skrzywdzili (btw i bardzo dobrze)
- internetowi obroncy ludzi i zwierzat co nie chca widziec i reagowac na krzywde ktora dzieje sie w prawdziwym swiecie czeset tak blisko nich
- oburzajacy sie na smierc jednej osoby a nie reagujacy na dzilania ludzi/rzadow doprowadzajace do powonej smierc/glodu/biedoty itd
- itd itp etc...

bo ludzie to najbardziej spierd*** zwierzeta i 'ktos' powinien Matce Naturze odebrac prawa rodzicielskie badz tez Sad Ostateczny odebrac Bogu boskosc

PS do pana wrzucajacego kolejny kotek

Zgłoś
Avatar
Dvs 2009-08-12, 16:37
Cytat:

- niektorzy 'sadysci forumowi' co robia z siebie cooolfajnych ekstremalnych hardkorowcow bo ogladaja i 'osto' komentuja harda a w realu to by KOTA nie skrzywdzili (btw i bardzo dobrze)
- internetowi obroncy ludzi i zwierzat co nie chca widziec i reagowac na krzywde ktora dzieje sie w prawdziwym swiecie czeset tak blisko nich
- oburzajacy sie na smierc jednej osoby a nie reagujacy na dzilania ludzi/rzadow doprowadzajace do powonej smierc/glodu/biedoty itd
- itd itp etc...



Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2009-08-12, 16:38 1
nie róbcie scen, to forum sadystyczne- kurwa teraz każdy zrobił się wrażliwy
kotów bezpańskich jest masa, jeden w te czy we wte
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-08-12, 16:40
Starczy tego, jeśli ktoś chcę coś naklikać to TYLKO na temat.
Zgłoś
Avatar
grigori 2009-08-12, 17:11
rzecz jasna takie 'bezmUzgowe zabawy' i wrzucanie ich do neta to debilizm wtorny i kara zdecydowanie sie nalezy, nie ma co nad tym dyskutowac; no ale jak gina ludzie, czy to na wojnie, z glodu czy z innego powodu to jakos rzadko sie widuje oburzenie na taka skale... sad but true...
Zgłoś
Avatar
TheColt 2009-08-12, 17:36
BueR_MadasS napisał/a:


masz jakas traume zwiazna z google?? (ciekawe czy jest jakas nazwa na natrectwo zwiazne z szukaniem) czy poprostu lenistwo/latwizna zyciowa
http://wideo.gazeta.pl/wideo/10,76004,6918918,Dla_zabawy_znecal_sie_nad_kotem__DRASTYCZNE_.html


dzieki za linka, traumy związanej z Google nie mam a zadane pytanie wynika z mojego lenistwa ale popatrz w ten sposób dzięki mnie mogłeś zaspokoić swoja potrzebę intelektualnego uzewnętrznienia się i zarobiłeś przy tym wirtualne piwo
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-08-12, 20:51
gościa podobno policja już ma
Zgłoś
Avatar
Silent Man 2009-08-12, 22:55
Ech, powiat Bydgoski...
Zgłoś
Avatar
Riachowskij 2009-08-13, 1:32
Silent Man napisał/a:

Ech, powiat Bydgoski...



No i kurwa co z tego Tak mało o nas słychać
Zgłoś
Avatar
r................l 2009-08-13, 2:21
koles to oczywiscie idiota ale pomysłowy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie