18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cytat:

Internauci namierzyli "ludzką bestię" - człowieka, który bestialsko maltretował kota

W serwisie YouTube pojawił się wstrząsający film - na 30-sekundowym, amatorskim filmie zarejestrowany został młodzieniec uruchamiający dmuchawę do zboża i wrzucający do niej... kota. Autorzy najwyraźniej dobrze się bawili obserwując zwierzę "wystrzelone" na kilka metrów w górę i spadające z impetem na ziemię. Internauci, którzy obejrzeli filmik, byli oburzeni do tego stopnia, że podjęli próby zidentyfikowania mężczyzny. Próby okazały się skuteczne.



więcej info/źródło/filmik - tech.wp.pl/kat,1009785,title,Internauci-namierzyli-ludzka-bestie-czlow...
Sadysta, czy idiota?

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2009-08-12, 20:17 ]
Zgłoś
Avatar
parzych73 2009-08-13, 2:45
Ci kolesie to idioci...

Bo dali się namierzyć i złapać... A kotkowi nic się złego nie stało, najwyżej będzie odkurzacz omijał z daleka
Zgłoś
Avatar
lemur 2009-08-13, 7:22
przy najmniej piesek się najadł mielonki
Zgłoś
Avatar
Xiaq 2009-08-13, 23:47
Kury lepiej latają... A jak dasz full obroty... F16 wersja polska:)

Nie cierpie dwóch rzeczy - kotów i pedofilów. I być może jestem nienormalny ale uśmiałem się przy tym filmiku - wkońcu niecodziennie widzi się latającego kota:D
Zgłoś
Avatar
Pabloos 2009-08-14, 13:29
Muahahahahaha, sierściuch lata Ale najlepszy jest pies, umie aportować
Zgłoś
Avatar
sfiroos 2009-08-21, 18:35
się jamniczek poraczył ;]
Zgłoś
Avatar
ManUnited 2009-08-23, 0:32
Ja nie wiem wielka afera z tego filmiku jakby nie wiem co to było, cała Polska zbulwersowana to w takim razie naprawde nie wiem co by sie działo gdyby obejrzeli "zgniatanie króliczka" z działu hard
Zgłoś
Avatar
z................7 2009-08-31, 22:11
poodcinać kończyny i niech gnój patrzy jak one by dmuchawą wylatywały
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-08-31, 22:52
Jeszcze tego nie widziałem, motyw zajebisty ciekawe jakby latały 4 koty wystrzelone jednocześnie xD
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2009-09-01, 12:29 1
ciekawe jakby murzyn latał
Zgłoś
Avatar
s................6 2009-09-02, 1:31
bez sensu umieszczać takie gówno na stronce, ani śmieszne ani ciekawe po prostu zjebane i tylko powoduje marnowanie czasu na ominięcie tego słabego filmiku
Zgłoś
Avatar
maxolek914 2009-09-15, 18:52
Każdy inaczej jest sadystą.
Ja uważam że koleś ma nierówno poukładane i powinien się ogarnąć czy coś...
ja bym go przed tym nie powstrzymał ale próbowałbym go ratować.

Ale ja za to śmieje się z skate'ów co robią triki na poręczach i spadają na jaja. Wtedy o mało ze śmiechu nie pękam. bo w końcu to oni ryzykują. a nie biedny kotek.

no i teraz odwrotna sytuacja. Dla kogoś może upadek na jajca jest okrucieństwem a wystrzelenie kotka z czegoś tam do zboża to wielka pompa.
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-09-17, 13:01
e tam, jakby wystrzelili kumpla, to nikt by sie nie oburzyl. A jakby jeszcze do tego byl czarny - wszyscy by sie smiali, majac w dupie to, co sie z nim pozniej stanie.
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-09-24, 16:11
Żródło
Cytat:

Chłopaka, który wrzucał kota do dmuchawy, udało się namierzyć po rejestracji auta, które zostało uwiecznione na filmie, na którym widać, jak 16-latek znęca się nad kotem. Okazało się, że właściciel auta mieszka w jednej wsi niedaleko Koronowa...



W TV dzisiaj rano słyszałem że dostanie 15000zl kary i 0,5 roku jakichś prac. Ale nie jestem pewien
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-09-25, 13:28
Gdzieś czytałam, że pół roku dozoru rodziców (nie pytajcie, nie mam pojęcia, czemu rodziców i na czym dokładnie ma to polegać :|) i ileś tam robót społecznych.
Zgłoś