18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Halman 2024-08-16, 12:35 5
Siriuz napisał/a:

Którą opcję reprezentujesz?
a) nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, i nie rozumiesz, że dareczek usprawiedliwia swoją nienawiść do Rusków naszą historią
b) nie znasz historii Polski i nie wiesz co zrobili nam Niemcy, Ukraińcy i Ruscy
c) nie jesteś Polakiem i podpadli Ci tylko Ruscy
d) jesteś fajnopolaczkiem z wypranym mózgiem, który nienawidzi każdego kogo wskażą mu celebryci i wspiera każdą aktualną modną akcję



oj kolka, kolka czy tam wania czy inny wasyl, .. jestem kimś kto się nie mieści w wytycznych dla kremlowski trolli
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-16, 12:41 4
Halman napisał/a:

oj kolka, kolka czy tam wania czy inny wasyl, .. jestem kimś kto się nie mieści w wytycznych dla kremlowski trolli



Czyli albo wstydzisz się (a),(b) lub (c), albo jesteś z kategorii (d) - wyprany mózg o czym może świadczyć powyższa rozbrajająco głupiutka odpowiedź Zresztą o (d) może też świadczyć Twój narcystyczny podpis
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-08-16, 13:04 2
Pewnie jakaś inicjacja do grupy osiedlowych gierojow z norylska czy innego zadupia. Swoją drogą te pręty w oknach to przypadkiem nie dyskryminacja ludzi otyłych w razie ewakuacji? :DDD
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-16, 13:05 6
film taki sobie, ale wkurw Siriuza bardzo przyjemny
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-08-16, 13:19 2
Siriuz napisał/a:

Czyli albo wstydzisz się (a),(b) lub (c), albo jesteś z kategorii (d) - wyprany mózg o czym może świadczyć powyższa rozbrajająco głupiutka odpowiedź Zresztą o (d) może też świadczyć Twój narcystyczny podpis



Idź już sobie.
Aha, przy wejściu oddaj dzieciom tęczę.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-16, 13:46 1
Te upały są nie do wytrzymania...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-16, 13:46 3
No bydło wschodnie no i chuj a potem będzie że pizga w zimie i leje do środka ..... No kurwa skoro tak lubicie
Zgłoś
Avatar
lucjuszmalfoj2 2024-08-16, 13:52 2
Nic nowego, u nas podobne bydło na ulicach.
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2024-08-16, 13:52 4
Halman napisał/a:

a co, nie powinno być filmików z rosji stawiających ją w złym świetle?
a noże jesteś wschodniego chowu skoro wypierdalanie okien w pociągach to dla ciebie rzecz oczywista, zwyczajna, codzienna..?



Przestań to zwalać na wojenkę rosja kontra reszta świata. Po prostu filmik jest gowniany, sadyzmu w nim tyle ile moje poranne sranie.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-16, 14:18 3
Siriuz napisał/a:

No właśnie, jak to jest że Halman nie wrzuca filmów typu "szwabski pomiot ginie zagryziony przez pieski" a dareczek nie dopisuje komentarza "SSzwabskiej świnki nie szkoda, zostało jeszcze 80mln" ?



Przez przypadek dałem ci piwo, ale z ruskimi też piłem, nie raz. Teraz jest taka różnica, że w Polsce mówią po niemiecku, bo wstydzą się swojego języka, jednak gęba zdradza zawsze. Niemiec się ucywilizował, kacap nie i nigdy tego nie zrobi, zawsze będzie grabił i napadał. Ukraińcy mają szanse się ucywilizować. Poniał, Wańka?
Zgłoś
Avatar
artist123 2024-08-16, 14:47 1
Skurwiałe bajtle
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2024-08-16, 14:47 5
darek1234 napisał/a:

Przez przypadek dałem ci piwo, ale z ruskimi też piłem, nie raz. Teraz jest taka różnica, że w Polsce mówią po niemiecku, bo wstydzą się swojego języka, jednak gęba zdradza zawsze. Niemiec się ucywilizował, kacap nie i nigdy tego nie zrobi, zawsze będzie grabił i napadał. Ukraińcy mają szanse się ucywilizować. Poniał, Wańka?



Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-08-16, 15:07 1
JohnyMnemonic napisał/a:

Jak zwykle wrzucasz gówno zapijaczony kelnerku bo już dawno zrobiłeś z tego portalu kwejdistic. Wyjdź to wyświadczysz nam przysługę i oszczędzisz nam swojego spierdolenia umysłowego.



Uwaga, dokręcam kolejnym kacapem z UA.

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-16, 16:04 3
Siriuz napisał/a:

Dla mnie wrzucanie filmików podszyte nienawiścią i często ze zjebanym podkładem muzycznym to oznaka chowu patologicznego


Co ty powiesz. Takich z Ukraińcami też?

[ Dodano: 2024-08-16, 16:15 ]
Powiem tylko, że jak sam byłem w tym wieku, to takie klimaty były u nas na PKP. Jakaś banda gówniarzy ubzdurała sobie, że jest na wojnie z SOK-istami i robili w pociągach "distroj". Całą ideologię do tego dorobili bo gówniarze zawsze rwą się do walki z jakimś wrogiem, choćby z urojonym. Dziś ich dzieci walczą z pedałami, lewakami i Ukrami, na szczęście tylko w internecie.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-08-16, 16:15 2
jprdl, gość wrzucil filmik jak ktoś wybija młotkiem szybę lol iksde xDDD
na sadola, gdzie ręka noga mózg na ścianie.
ale nie można skrytykowac najbardziej gównianej wrzuty od czasów Napoleona(Halman, porównanie do Napoleona da ci chwilę wytchnienia), bo zaraz krytykujących od onuc wyzywa tylko dlatego, że do filmiku na szybko filozofię dorobił.
jesteście jak dzieci, kurwa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie