18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Glauberyt 2024-08-16, 16:16 2
A w europie to jest inaczej? We Francji Niemczech? Wszystko niszczone, do tego prowadzi socjalizm i komunizm tak teraz modny również i w europie…
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-08-16, 17:20 1
Halman napisał/a:

zanęć ruska, rusek się pojawi



Skąd wiemy, że to rusek?
Jakiś czas temu słyszałem odezwę rządu Ukrainy, aby każdy Ukrainiec będący w Rosji walczył w każdy możliwy sposób: wybił jakąś szybę, popsuł spłuczkę w publicznym kiblu i co tam jeszcze potrafi.
Zgłoś
Avatar
LejBrudasa 2024-08-16, 18:29 1
Na początku pomyślałem, że debil pierwszy raz w życiu widział młotek, ale to jednak pomyłka. Ten kretyn od urodzenia widzi młota w lustrze.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-16, 21:32 1
Siriuz napisał/a:

Dla mnie wrzucanie filmików podszyte nienawiścią i często ze zjebanym podkładem muzycznym to oznaka chowu patologicznego



Siriuz, ile taki zjeb musi mieć lat, żeby pluter mógł wysłać go na front? Łapie się?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-16, 23:11 4
Siriuz napisał/a:

Lepiej być Ruskiem niż patuskiem
Tyle, że ja jestem Polakiem , a Tobie już tak zostanie



Wolałbym chorobę weneryczną, niż zostać ruskiem.

Uczyłem się tego psiego języka w podstawówce i już wtedy zaprotestowałem przeciwko temu przymusowi. Chcieli mnie wyrzucić ze szkoły, więc znienawidziłem jeszcze bardziej.
Zgłoś
Avatar
bialy_alfons 2024-08-19, 7:38
teraz powinni jego łbem wybić wszystkie szyby w chacie rodziców o ile ma rodziców z chatą xD
Zgłoś