18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
🔥 Nowoczesność u seniorów ... - teraz popularne
🔥 Grzech - teraz popularne
Avatar
edek_kotek 2024-08-16, 8:43 4
Poważnie? taki filmik na Sadolu?
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-16, 8:46 25
edek_kotek napisał/a:

Poważnie? taki filmik na Sadolu?



a co, nie powinno być filmików z rosji stawiających ją w złym świetle?

a noże jesteś wschodniego chowu skoro wypierdalanie okien w pociągach to dla ciebie rzecz oczywista, zwyczajna, codzienna..?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-16, 9:00 3
Dla mnie wrzucanie filmików podszyte nienawiścią i często ze zjebanym podkładem muzycznym to oznaka chowu patologicznego
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-16, 9:01 14
Siriuz napisał/a:

Dla mnie wrzucanie filmików podszyte nienawiścią i często ze zjebanym podkładem muzycznym to oznaka chowu patologicznego



zanęć ruska, rusek się pojawi
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-16, 9:10 2
Halman napisał/a:

zanęć ruska, rusek się pojawi



Lepiej być Ruskiem niż patuskiem
Tyle, że ja jestem Polakiem , a Tobie już tak zostanie
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-08-16, 9:13 3
Halman napisał/a:

zanęć ruska, rusek się pojawi



Pojawi się ich znacznie więcej "po wojnie", kiedy szwabska IV rzesza w końcu będzie mogła powrócić do geszeftowania w trybie "business as usual", a tutejsze lokalne przygłupy po raz kolejny na wyścigi zaczną się licytować który bardziej altruistyczny i dobrotliwy.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-16, 9:26 2
Wybił szybę. Niesamowite.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-08-16, 10:23 8
Halman napisał/a:

a co, nie powinno być filmików z rosji stawiających ją w złym świetle?
a noże jesteś wschodniego chowu skoro wypierdalanie okien w pociągach to dla ciebie rzecz oczywista, zwyczajna, codzienna..?



Komuch jakiś, pomiot ubeka z czekistą? Przyzwyczaiła to to komuna, że jak coś nie jest moje, to nie trzeba szanować. Można ukraść a najlepiej zepsuć bo śmieszno będzie.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-16, 10:52 1
Zlałbym za to tego małego gnojka do krwi i zamknął na 3 lata w ciemnej piwnicy.
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-08-16, 11:26 5
To, że Halman mieszka w piwnicy i sądząc po godzinach wrzutek, Sadistic jest sensem jego istnienia - to fakt.

Ale przypierdalanie się za pokazanie wschodniej patologii i z tego co widzę na trzecim planie, to może nawet w naszych okolicach, to czyste niedojebanie mózgowe.

Popuśćcie gumy w majtkach bo chyba was uwierają. Albo rzeczywiście zmieńcie onuce, bo walą.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-16, 11:32 7
Siriuz napisał/a:

Lepiej być Ruskiem niż patuskiem
Tyle, że ja jestem Polakiem , a Tobie już tak zostanie



Jesteś Polakiem i bronisz kacapów? Do szkoły nie chodziłeś, a w każdym razie polskiej
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-16, 12:09 4
darek1234 napisał/a:

Jesteś Polakiem i bronisz kacapów? Do szkoły nie chodziłeś, a w każdym razie polskiej



Nie bronie Rusków, potępiam nienawiść na tle narodowościowym, a jeśli już jesteś taki historycznie zacietrzewiony to równie mocno jak nienawidzisz Rusków powinieneś nienawidzić Niemców i Ukraińców. Oczywiście przy założeniu, że jesteś Polakiem.

No właśnie, jak to jest że Halman nie wrzuca filmów typu "szwabski pomiot ginie zagryziony przez pieski" a dareczek nie dopisuje komentarza "SSzwabskiej świnki nie szkoda, zostało jeszcze 80mln" ?
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-16, 12:22 6
Siriuz napisał/a:

równie mocno jak nienawidzisz Rusków powinieneś nienawidzić Niemców i Ukraińców.



narzucanie komuś kogo ma nienawidzić

wyjdź oficjalnie z tej ruskiej szafy...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-16, 12:29 5
Halman napisał/a:

narzucanie komuś kogo ma też nienawidzieć...
wyjdź oficjalnie z tej ruskiej szafy...



Którą opcję reprezentujesz?
a) nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i nie rozumiesz, że dareczek usprawiedliwia swoją nienawiść do Rusków naszą historią
b) nie znasz historii Polski i nie wiesz co zrobili nam Niemcy, Ukraińcy i Ruscy
c) nie jesteś Polakiem i podpadli Ci tylko Ruscy
d) jesteś fajnopolaczkiem z wypranym mózgiem, który nienawidzi każdego kogo wskażą mu celebryci i wspiera każdą aktualną modną akcję
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie