18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
painmaker83 2012-03-27, 4:20
zdanie egzaminu na prawo jazdy nie zwalnia z konieczności przyswajania nowelizacji kodeksu ruchu drogowego a ten uprawnia jednoślady do wyprzedzania zarowno prawą jak i lewą stroną. pomijam iz w mieście dozwolone jest wyprzedzanie prawą stroną...
Zgłoś
Avatar
wdowa94 2012-04-09, 22:12
Ma gościu kask, mógł z główki zajebać jej w kilka szyb i niech tępa pizda płaci nie tylko za motor i zderzak.
Co do przepisów- Modocykle pełnoprawnie mogą przejeżdżać między pojazdami jeżeli miejsce na to pozwala
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-04-17, 20:13
no no Wesołowska bedzie miała co rozkminiac
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2012-04-18, 10:47
widze ze większość fachowców się wypowiada jak Macierewicz o Smoleńsku.

Po pierwsze można jeździć miedzy samochodami - wy cioty !
Po drugie: kopnięcie samochodu nie uprawnia do taranowania ! CIOTY !

a teraz marsz do gimnazjum jarać szlugi i pić tanie wino, by wam jeszcze bardziej mózg gnił
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-04-18, 10:49
@up

Cytat:

kopnięcie samochodu nie uprawnia do taranowania



Fakt, jakby mi ktoś kopniakiem rozjebał światło to bym nie terenował tylko na miejscu zajebał kluczem do kół. Może być czy też mnie to nie uprawnia?
Zgłoś
Avatar
rufus90 2012-04-19, 2:06
Jak mnie wkurwiają wszystkie tematy związane z motocyklistami, gdzie wypowiada się mnóstwo frajerów, którzy motocyklistom zazdroszczą.
Popieracie kobietę, która w amoku mogła gościa na serio uszkodzić. Nie wiem za co ten koleś kopnął w samochód, ale na pewno nie za to, że mu babka nie odjechała. Bardzo dobrze świadczy o tym fakt, że jest pojebana i od razu chciała go rozjechać.
Sukę powinno się wychłostać, zabrać prawo jazdy i obciążyć wszystkimi kosztami.

Mówicie, że kopanie w samochód to chamstwo. Racja, nie jest to nic miłego, ale gość miał jakiś powód i to co jest bardzo ważne - on samochodu tej idiotki w żaden sposób nie uszkodził. A ona? Ona rozjebała swój samochód, motocykl i dwa samochody po drodze (zawadziła jeszcze o ten który był z lewej strony motocyklisty.. swoją drogą ciekawe, czemu ten koleś kopnął tylko w jej samochód..

Tutaj macie link do artykułu, w którym jest napisane to, co było w jakimś innym linku podawanym w tych komentarzach + kilka słów do rozumu.
scigacz.pl/Przejezdzanie,miedzy,samochodami,motocyklista,a,prawo,6370.html

Mam wrażenie, że jedna mądra osoba cytowała ten artykuł, ale nie chce mi się już do tego wracać.

Wszyscy ci, którzy popierali babkę i twierdzili, że motocyklista łamał prawo niech się pierdolną w łeb, tylko mocno.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2012-04-19, 22:38
Chuj z tym kto zawinił, zwróciliście uwagę jak dziwnie zapierdala kamera ?
Zgłoś
Avatar
lith 2012-04-22, 11:19
Tu nie chodzi o to, czy mógł jechać środkiem czy nie. Motocyklista dostał za to, że kopnął w samochód, a nie za to, że chciał przejechać. Zanim się kopnie coś 10x większego od siebie to warto się zastanowić, czy się zdąży spierdolić. Szkoda tylko, że się postronnym dostało. Ale jak dla mnie babsztyl ma całkiem niezłe szanse na wybronienie się W końcu to motocyklista ją zaatakował, a ta się broniła.
Zgłoś