18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Wsio normalnu
futryn • 2024-08-29, 21:21
Apteczna utarczka międzygatunkowa. Przedstawicielka homo sovieticus robi dymy.



Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-08-29, 23:14 1
Jeszcze przed wojną mówiłem, że to bydło....
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-29, 23:15 14
Dajcie kurwiszczu kupić te pigułki na grzybicę cipska bo o klientów niech lepiej dba. Zero zrozumienia dla ciężko pracującej widlarki

Geraldinio napisał/a:

Jak widać po powyższych komentarzach, ruskie trollowe ścierwa wzmacniają ofensywę propagandową, żeby odwrócić uwagę od pierwszej po II wojnie światowej klęsce na własnym terytorium. A jak się Polacy wkurwią, to znów zdobędziemy Kreml i kolejnego święta z powodu przegonienia nas stamtąd nie będzie



Wam się nie znudzi te ciągłe pierdolenie w koło tej samej melodii? Prawie jak żydki, które każdą krytykę bezcennego izraela nazywają antysemityzmem.
Nieźle was ten was komik wyszkolił jak robić z siebie sierotkę
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-08-29, 23:28 22
Geraldinio napisał/a:

Jak widać po powyższych komentarzach, ruskie trollowe ścierwa wzmacniają ofensywę propagandową, żeby odwrócić uwagę od pierwszej po II wojnie światowej klęsce na własnym terytorium. A jak się Polacy wkurwią, to znów zdobędziemy Kreml i kolejnego święta z powodu przegonienia nas stamtąd nie będzie



No tak, zapomniałem - każdy kto pisze coś negatywnego o ukraińcach w Polsce to a) ruski bot, b) fan putina , c) opłacana ruska onuca. To, że jak posłuchasz wśród ludzi w pracy czy znajomych jakie jest nastawienie i mniej więcej się to pokrywa z tym co można zobaczyć w internecie to nieważne. To na pewno ruscy agenci sieją zamęt w społeczeństwie. Jedyna różnica jaką widzę ja to nastawienie osób z dużych miast i z małych miejscowości, gdzie ich praktycznie nie ma. Ci z mniejszych miejscowości cały czas wierzą, że do nas przyjeżdżają ludzie prosto z frontu z kotkiem w rękach i szukają nowego domu. Ci z większych miast słyszą codziennie ukraiński/rosyjski w galeriach handlowych, w drogich sklepach, codziennie stoją w korkach po wypadkach spowodowanych przez pijanych lub naćpanych Boltowców i Uberowców (99% to obcokrajowcy) i widzą ten temat trochę inaczej. O tym, że ci biedni pozbawieni wszelakich środków ludzie zasuwają wielkimi nowymi SUVami na zakupy, albo wynajmują drogie mieszkania w Poznaniu czy Warszawie bez większego problemu nie wspomnę.

Przypuszczam, że jakieś 95+% Polaków ma gdzieś gdzie ta wojna się toczy, czy się toczy i jak wygląda. Bombarduje się nas jakimiś nazwami obwodów, a pewnie nikt nie potrafiłby wskazać na niepodpisanej mapie gdzie to się znajduje nie tyle na mapie Europy co na mapie samej Ukrainy. Temat grzał przez rok, media zarabiały na kliknięciach i komentarzach, teraz już się znudził, ale część osób Twojego pokroju dalej przeżywa jakąś wojenkę, która trwa od 10 lat. Nie ma żadnego powodu, aby komukolwiek z ukraińskim paszportem nadawać status uchodźcy wojennego. Kilkanaście milionów ukraińców żyje sobie w swoim kraju w zachodniej części i od początku konfliktu pewnie nawet jednego wystrzału nie słyszało.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-29, 23:36 1
A czemu wy w komentarzach twierdzicie że to ukrainka? Macie jakieś informacje? Bo według opisu, to "przedstawicielka homo sovieticus", a ukraińcy nigdy takimi nie byli, byli co najwyżej przez nich okupowani (w latach 1686-1917, 1921-1991, 2014-dziś).
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-08-29, 23:53 12
majeńka napisał/a:

A czemu wy w komentarzach twierdzicie że to ukrainka? Macie jakieś informacje? Bo według opisu, to "przedstawicielka homo sovieticus", a ukraińcy nigdy takimi nie byli, byli co najwyżej przez nich okupowani (w latach 1686-1917, 1921-1991, 2014-dziś).



A jakie to ma znaczenie? Czym niby te dwa narody się różnią? Większość ludzi na Ukrainie mówiła do tej pory po rosyjsku, to był jeden z ich języków urzędowych. Ba... ich prezydent mówił tylko po rosyjsku swego czasu, najprawdopodobniej nie znał ukraińskiego.

Dla mnie jedni i drudzy to ta sama mentalność - komuna, która trwała tam dłużej niż w Polsce odcisnęła swoje piętno, zachowują się jak Polacy z lat 90. To po prostu "ludzie ze wschodu". Czy to Ukraina czy Rosja czy Białoruś - ich obywatele zachowują się identycznie. To szczególnie widać na wakacjach na popularnych kierunkach turystycznych.
Zapomniałbym jeszcze o Gruzinach, którzy również przedostali się przez ukraińską (praktycznie niekontrolowaną przez nasze służby w 2022 roku) granicę i uzyskiwali status uchodźcy wojennego... nawet jeśli wjechali przez Rosję -> Ukrainę -> Polskę na teren UE.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-08-29, 23:54
,,mnie nie obchodzi kim ty jestes,, dobrze jej zajechal za kolnierz
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-29, 23:56 2
majeńka napisał/a:

A czemu wy w komentarzach twierdzicie że to ukrainka? Macie jakieś informacje? Bo według opisu, to "przedstawicielka homo sovieticus", a ukraińcy nigdy takimi nie byli, byli co najwyżej przez nich okupowani (w latach 1686-1917, 1921-1991, 2014-dziś).



Ostatnio po ofensywie banderowców pod Kurskiem rzeczywiście rosjanie stanowią teraz większość "uchodźców wojennych" w PL więc to faktycznie musi być rosjanka. A mogłaś pojechać na uśmiechnięty campus
Zgłoś
Avatar
Megatrans666 2024-08-30, 0:15 1
O co tej kurwie wogóle chodzi?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-30, 0:17
riddick1773 napisał/a:

lepszy homo soviectus niz homo banderowskie chachły


Hahaah chłopczyku. W ciemnogrodzie podpięli internet?
Zgłoś
Avatar
TylkoMajonezPomorski 2024-08-30, 0:27 3
Masterp326 napisał/a:

Jebać ukrów i ruskich, Żydów oraz wszystko co ciemne



Amen
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-08-30, 0:29
Całkiem fajna, widać tęskni za bolcem i jej trochę odpierdala.
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2024-08-30, 0:30
Ale fajna suka i ładna nie to co polki paszteciary samotne matki rozwódki ha tfu na was haha
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-08-30, 0:30 1
baronturbina napisał/a:

Hahaah chłopczyku. W ciemnogrodzie podpięli internet?



zaczynasz się pruć a potem zgłaszasz jak cie dojechałem jak dziwke, więc po co się porywasz z motyką na słońce

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-30, 0:32 3
baronturbina napisał/a:

Hahaah chłopczyku. W ciemnogrodzie podpięli internet?

Poczekajmy aż elektrownię z Kurska im odepną, wtedy będą mieli ciemnogród dosłownie.

Insaner napisał/a:

Dla mnie jedni i drudzy to ta sama mentalność - komuna, która trwała tam dłużej niż w Polsce odcisnęła swoje piętno, zachowują się jak Polacy z lat 90. To po prostu "ludzie ze wschodu".

Chciałabym przypomnieć że i nas do niedawna mieli pod okupacją. I jeśli nie liczyć etykietki rzekomo-niepodległego państwa, prawie tak samo długo.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-30, 0:33
riddick1773 napisał/a:

zaczynasz się pruć a potem zgłaszasz jak cie dojechałem jak dziwke, więc po co się porywasz z motyką na słońce


Widzisz płaskoziemco że sam na mnie odniosłeś? Weź sobie screeny otwórz jak umiesz. Człowieku jesteś pełen nienawiści bo w Olkuszu mieszkasz?
A jakie - dojechałeś mnie? Znaczy zabiłeś mnie swoim prostactwem i ułomnością. To tak. Moge ci zdjęcia siusiaka wysłać jak lubisz. Córka wie że ma ojca przetrzymanego?
Wszyscy u ciebie w Olkuszu donoszą?



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów