18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Wsio normalnu
futryn • 2024-08-29, 21:21
Apteczna utarczka międzygatunkowa. Przedstawicielka homo sovieticus robi dymy.



Zgłoś
Avatar
kalliber1988 2024-08-30, 0:55 2
wypierdoliłbym ją z tej apteki do bagażnika , na granicę ukraińską i kopa w dupę na drogę
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-08-30, 1:16 2
baronturbina napisał/a:

Widzisz płaskoziemco że sam na mnie odniosłeś? Weź sobie screeny otwórz jak umiesz. Człowieku jesteś pełen nienawiści bo w Olkuszu mieszkasz?
A jakie - dojechałeś mnie? Znaczy zabiłeś mnie swoim prostactwem i ułomnością. To tak. Moge ci zdjęcia siusiaka wysłać jak lubisz. Córka wie że ma ojca przetrzymanego?
Wszyscy u ciebie w Olkuszu donoszą?



baranie, to że mieszkasz na podlasiu mnie nie interesuje, po drugie screeny mogłeś sobie obrobić, a za to ostrzerzenie uj ci do dupy szpagaciarzu za 2 zł

______________

Chuj w dupę temu co sprzyja dzielnicowemu
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-08-30, 1:23
wylizałby jakąś ukrainkę, zazwyczaj fajne świnki

______________

Antynatalizm - szanuję.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-30, 1:24
e tam widocznie potrzebuje kutasa
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-30, 1:53 2
Insaner napisał/a:

A jakie to ma znaczenie? Czym niby te dwa narody się różnią? Większość ludzi na Ukrainie mówiła do tej pory po rosyjsku, to był jeden z ich języków urzędowych. Ba... ich prezydent mówił tylko po rosyjsku swego czasu, najprawdopodobniej nie znał ukraińskiego.



A jakie to ma znaczenie że mówią, czy mówili po rosyjsku. Naprawdę jesteś na tyle prosty i ograniczony żeby twierdzić że język jakim się ktoś posługuje definiuje to kim on jest? albo jego narodowość? To ci napiszę, że tak nie jest, kojarzysz taki niemały kraj, zwany Kanada? Tam mówią głównie po angielsku i francusku, języki urzędowe to angielski i francuski, a kraj nazywa się Kanada i ludzie którzy mają jego obywatelstwo to Kanadyjczycy. To nie jedyny taki kraj. I w tym momencie cała twoja logika wyjebała w niebyt .

Insaner napisał/a:

Dla mnie jedni i drudzy to ta sama mentalność



Na szczęście to, że dla ciebie jedni i drudzy to ta sama mentalność nie świadczy o niczym innym jak o twojej ułomności umysłowej. Jak by się niczym nie różnili, jak by to była ta sama mentalność, to by połączyli swoje kraje bez żadnej wojny, a tu proszę, piorą się już trzeci rok, więc jednak się czymś różnią.

Insaner napisał/a:

Nie ma żadnego powodu, aby komukolwiek z ukraińskim paszportem nadawać status uchodźcy wojennego. Kilkanaście milionów ukraińców żyje sobie w swoim kraju w zachodniej części i od początku konfliktu pewnie nawet jednego wystrzału nie słyszało.



Oczywiście że jest powód aby Ukraińcom którzy przyjeżdżają do naszego kraju nadawać status uchodźcy wojennego jeżeli tego potrzebują, tym powodem jest wojna która toczy się w ich kraju. A wojny bywają różne, niektórymi wojnami objęty jest cały kraj, a innymi tylko część. Ci w zachodniej Ukrainie żyją sobie w miarę normalnie i zwykle oni o ten status nie występują, ale zdziwiłbyś się ilu z nich słyszało strzały albo w inny sposób doświadczyło woiny.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-30, 2:16 2
Jak zwykle, w komentarzach potok ruskiego gówna. Powiedz "Ukraina", a patopatriotyczne bydło się zesra. Aż przyjemnie czytać te wysrywy zbolałych odbytów. Chyba sam was zacznę prowokować.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-30, 2:36 1
riddick1773 napisał/a:

baranie, to że mieszkasz na podlasiu mnie nie interesuje, po drugie screeny mogłeś sobie obrobić, a za to ostrzerzenie uj ci do dupy szpagaciarzu za 2 zł

Nerwy puszczają konfidencie? Nie jestem takim słabeuszem bez honoru jak ty, żeby sobie dorabiać cos. Agresja jest oznaką słabości i tylko donosząc Angelowi na mnie mogłeś złudnie poczuć się lepszy.
Teraz do jestem pewny iż jesteś z okolic Olkusza lub powiat nowotarski. To że jesteś z średniej klasy rolniczej lub robotniczej nie usprawiedliwia prostactwa i snobizmu. Jesli chcesz poczuć się lepszy to zacznij myśleć jak człowiek zdaj maturę na początek.
Zgłoś
Avatar
Megatrans666 2024-08-30, 2:43 5
BrianGriffin napisał/a:

wylizałby jakąś ukrainkę, zazwyczaj fajne świnki



To zapierdalaj za granicę do okopów. To że mają fiuty nie powinno ci przeszkadzać.

[ Dodano 2024-08-30, 02:50 ]
Zgłoś
Avatar
Paprykarz88 2024-08-30, 2:57 1
Heliar napisał/a:

Bo co się rozdrabniasz, jebać wszystko co nie Polskie.



Oprócz węgrów, niektórych Słowian Włochów Finów krajów bałtyckich i jeszcze by się coś znalazło
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-30, 3:42 3
takamahi napisał/a:

To ci napiszę, że tak nie jest, kojarzysz taki niemały kraj, zwany Kanada? Tam mówią głównie po angielsku i francusku, języki urzędowe to angielski i francuski, a kraj nazywa się Kanada i ludzie którzy mają jego obywatelstwo to Kanadyjczycy. To nie jedyny taki kraj. I w tym momencie cała twoja logika wyjebała w niebyt .



W Brazylii, takim dużym kraju w Ameryce Południowej mówią po portugalsku, a nie brazylijsku. I chuj to znaczy, taka twoja logika
Zamiast akcji Wisła powinni byli zrobić akcję Dniepr to może mniej banderowskiego motłochu by w Polsce się zalęgło.

takamahi napisał/a:

Oczywiście że jest powód aby Ukraińcom którzy przyjeżdżają do naszego kraju nadawać status uchodźcy wojennego jeżeli tego potrzebują, tym powodem jest wojna która toczy się w ich kraju. A wojny bywają różne, niektórymi wojnami objęty jest cały kraj, a innymi tylko część. Ci w zachodniej Ukrainie żyją sobie w miarę normalnie i zwykle oni o ten status nie występują, ale zdziwiłbyś się ilu z nich słyszało strzały albo w inny sposób doświadczyło woiny.



Idąc twoim zajebistym tokiem myślenia to do czasu aż zostanie zawarty pokój (kilkukrotnie odrzucany przez banderowców) to weźmiemy na utrzymanie całą ukrainę.
Nie ma żadnego innego tak pojebanego kraju jak Polska, który by odjebał taki numer z dotowaniem upadłego i skorumpowanego państwa całkowicie bezwarunkowo.
Ostatnio wasz komik wyśmiał Dudu, który "może trafić na zajętą linię gdy będzie dzwonił do pana komika". Szkoda, że po repetę wyciąga łapy co spotkanie. Żebranie weszło wam w krew biedni widlarze
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-30, 4:06 1
Bul_od_bytu napisał/a:

W Brazylii, takim dużym kraju w Ameryce Południowej mówią po portugalsku, a nie brazylijsku. I chuj to znaczy, taka twoja logika



Widzisz, podałeś argument którym jedynie potwierdziłeś to co ja napisałem, i do tego dalsza część tego co piszesz obrazuje że za głupi jesteś aby to w ogóle dostrzec i zrozumieć. Samozaoranie poziom mistrzowski, pogratulować.

Bul_od_bytu napisał/a:

Idąc twoim zajebistym tokiem myślenia to do czasu aż zostanie zawarty pokój (kilkukrotnie odrzucany przez banderowców) to weźmiemy na utrzymanie całą ukrainę.
Nie ma żadnego innego tak pojebanego kraju jak Polska, który by odjebał taki numer z dotowaniem upadłego i skorumpowanego państwa całkowicie bezwarunkowo.



Pokaż mi jakiś dowód kiedy banderowcy odrzucili ofertę pokoju. Nie ma takiego bo:
po 1. Mówimy o Ukraińcach nie banderowacach, wy russki motłoch cały czas pierdolicie głupoty w tonie nastawionym na konflikt Ukrainy z Polską.
po 2. Nie było żadnej możliwej do przyjęcia oferty pokojowej. Oferty typu rossja zachowuje Krym i anektowane nielegalnie republiki, dodatkowo jakieś brednie o rozbrojeniu itp. to chory sen putlera a nie żadna oferta pokojowa. I tylko russkie pachoły twierdziły by inaczej.
Ukrainę wspiera masa krajów z UE i z poza UE, w różny mniejszy czy większy sposób, na tryle na ile dany kraj uważa że może i chce. Jak ci się nie podoba jak to robi Polska to załóż partię, wygraj wybory, zdobądź stołek premiera i zmień politykę, a nie, jako russek nie możesz, no to morda w kubeł. I tak tylko dopiszę pojebana to jest twoja rossja a nie Polska.

O kaczympiórze nie dyskutuję to akurat temat nie warty mojego czasu.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2024-08-30, 4:59 1
Jak słyszę ten akcent kacapsk/ukraiński, to mi się rzygać chce, wykurwiać stąd szmaciarze jebane.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-30, 5:42 4
takamahi napisał/a:

Widzisz, podałeś argument którym jedynie potwierdziłeś to co ja napisałem, i do tego dalsza część tego co piszesz obrazuje że za głupi jesteś aby to w ogóle dostrzec i zrozumieć. Samozaoranie poziom mistrzowski, pogratulować.
Pokaż mi jakiś dowód kiedy banderowcy odrzucili ofertę pokoju. Nie ma takiego bo:
po 1. Mówimy o Ukraińcach nie banderowacach, wy russki motłoch cały czas pierdolicie głupoty w tonie nastawionym na konflikt Ukrainy z Polską.
po 2. Nie było żadnej możliwej do przyjęcia oferty pokojowej. Oferty typu rossja zachowuje Krym i anektowane nielegalnie republiki, dodatkowo jakieś brednie o rozbrojeniu itp. to chory sen putlera a nie żadna oferta pokojowa. I tylko russkie pachoły twierdziły by inaczej.
Ukrainę wspiera masa krajów z UE i z poza UE, w różny mniejszy czy większy sposób, na tryle na ile dany kraj uważa że może i chce. Jak ci się nie podoba jak to robi Polska to załóż partię, wygraj wybory, zdobądź stołek premiera i zmień politykę, a nie, jako russek nie możesz, no to morda w kubeł. I tak tylko dopiszę pojebana to jest twoja rossja a nie Polska.
O kaczympiórze nie dyskutuję to akurat temat nie warty mojego czasu.



Spokojnie szoszońcu, uspokój się tam z tym wyzywaniem od ruskich bo to już zdarta płyta.
Żebyś tam zaraz nie płakał jak wam ruscy pierdolną kilka kiloton za te rajdy pod Kurskiem. Jak na razie to wasz komik dąży do tego aby ruskie wypełniły swoją doktrynę atomową, Gdyby amerykanie dali wam amunicję to byście napierdalali w Moskwę w obronie swojej upadliny.
Może byście zabrali wszystkich dzielnych gierojów co to w PL się ukrywają to pewnie by starczyło na 10 dywizji i byłoby po wojnie w tydzień.
Zgłoś
Avatar
Wojtalo23 2024-08-30, 6:20
Koniec w końcu to ona przeprosiła i to parę razy .
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-08-30, 7:26
Takie same karyny jak polskie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów