18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Folur 2022-04-20, 18:33 10
wygląda jakby tam był przejazd rowerowy...a ten "mistrz" to nie czasem Łódzki Rejestrator?
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2022-04-20, 19:30 6
Ty jesteś
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-04-20, 20:16 7
Ja myślę że to wina tego co postawił te znaki jak by nie one nie było by problemu
Zgłoś
Avatar
DariuszKalafior 2022-04-20, 20:54 58
Kraweznik kurwa na 30 cm a samochod stoi na podjeździe dla rowerów wiec samosąd usprawiedliwiony
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-04-20, 21:09 2
Kierowca autobusu, bo nie klaskał.
Zgłoś
Avatar
SirPEWLOK 2022-04-20, 21:10 6
Toć widać że to rosja (tfu...) Tam mają w głębokim poważaniu wszelkie przepisy i konwencje (na przykład Genewską).
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2022-04-20, 21:55 1
Folur napisał/a:

wygląda jakby tam był przejazd rowerowy...a ten "mistrz" to nie czasem Łódzki Rejestrator?



tys slepy, ze znak inny taki jakis?
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-04-20, 22:56
@Halman

liczę na waszą trafną ocenę...

Sorry, ale nie podejrzewalem cie o żebranie o komentki, żenada.
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2022-04-20, 23:38 2
A możesz kurwa nie obrażać buraków? Wyjebiste warzywa! Jest ktoś, kto nie lubi barszczu? No właśnie! Także odjebac się proszę od pysznych buraczków!
Zgłoś
Avatar
35i 2022-04-21, 4:32
Figlarz_ napisał/a:

A możesz kurwa nie obrażać buraków? Wyjebiste warzywa! Jest ktoś, kto nie lubi barszczu? No właśnie! Także odjebac się proszę od pysznych buraczków!



Ja nie znoszę czerwonego barszczu i ogólnie buraków. Wolałbym codziennie jeść brokuły ze szpinakiem. Mielony z buraczkami, to jest dla mnie kara.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-04-21, 8:45
Nie no jak by nie patrzeć sytuacja ciekawa bo znaki pionowe nie mówią że jest tam droga rowerowa ale kolor chodniku i same podjazdy sugerują inaczej. Taka droga dla np inwalidów nie była by czerwona no ale kurwa znaki. Jeden odjebał że chujowo stanął a drugi odjebał że przejeżdżał przez jezdnię rowerem i dodatkowo uszkodził pojazd więc logicznie patrząc to rowerzysta odjebał bardziej.
Zgłoś
Avatar
levy17 2022-04-21, 11:09 2
DariuszKalafior napisał/a:

Kraweznik kurwa na 30 cm a samochod stoi na podjeździe dla rowerów wiec samosąd usprawiedliwiony



Podjazd dla rowerów toś dojebał pedalarzu...

"Zastosowanie ramp krawężnikowych
Na przejściach dla pieszych należy zastosować rampy krawężnikowe umożliwiające
przejazd przez przejście osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim."
Zgłoś
Avatar
Folur 2022-04-21, 22:14
miedzianek napisał/a:

tys slepy, ze znak inny taki jakis?



Ty bardziej ślepy skoro nie widzisz czerwonej połowy chodnika, w jakim celu nie ma ona krawężnika?
Zgłoś
Avatar
Smokw 2022-04-23, 13:12
John-Flopp napisał/a:

Nie no jak by nie patrzeć sytuacja ciekawa bo znaki pionowe nie mówią że jest tam droga rowerowa ale kolor chodniku i same podjazdy sugerują inaczej. Taka droga dla np inwalidów nie była by czerwona no ale kurwa znaki. Jeden odjebał że chujowo stanął a drugi odjebał że przejeżdżał przez jezdnię rowerem i dodatkowo uszkodził pojazd więc logicznie patrząc to rowerzysta odjebał bardziej.



O madce z bombelkiem zapomniałeś. Jak ona ma wózkiem przejechać?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie