18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wspaniała straż miejska..
pkh • 2013-07-01, 22:02
Oto co zobaczyłem ostatnio jadąc samochodem, aż musiałem to udokumentować. Może to nic wielkiego, ale jestem uczulony na straż miejską..

Pierwsze zdjęcie, widać nieprawidłowo zaparkowany samochód straży miejskiej i strażników na dalszym planie zdjęcia.


Drugie ujęcie tego samochodu.


I kilkadziesiąt metrów dalej..strażnicy wypisują mandat za parkowanie na kopercie. A oni to jak zaparkowali?


Oczywiście pojazd straży miejskiej jest zwykłym samochodem dopóki nie jedzie na sygnale. Co więcej ten konkretny samochód nigdy nie będzie uprzywilejowany, bo nie jest wyposażony w urządzenie wysyłające sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych

JSM na 100% Niech się zajmą wypisywaniem mandatów za nie sprzątanie po psach.

Po tym jak zrobiłem im zdjęcie i skomentowałem to jak sami zaparkowali to na szczęście odpuścili i darowali babce mandat:)
Zgłoś
Avatar
Mathek 2013-07-01, 23:37
Zdeczka się przypierdalacie. Załóżmy, że jesteście takimi panami ze SM. Widzicie źle zaparkowany samochód i waszym obowiązkiem jest wpierdolenie tego mandatu bo już szef straszył, że wyjebie was na ryj. Teraz oczywiście zgodnie z przepisami szukacie najbliższego wolnego miejsca. Parkujecie, zamykacie samochód i idziecie w to miejsce, gdzie prawdopodobnie osoba wam już spierdoliła...
Zgłoś
Avatar
LmaoZebong 2013-07-01, 23:38 1
Trzeba było zadzwonić pod....straż miejską. Ciekawe czy chytrusy by same sobie wjebały mandat.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-07-01, 23:42 2
Ja jestem chujem. Jak jadą nieuprzywilejowanym w miejscu gdzie nie mogą i myślą, że są uprzywilejowani to idę specjalnie tak by się wlekli za mną 2km/h. Raz w parku na czołówkę szedłem z policyjną lodówą tzw. 'gra w tchórza'. Potrąciła mnie. Chciałem zadzwonić po innych policjantów lecz tamci uciekli z miejsca wypadu -.- a nie miałem świadków. Od dziś na straż miejską poluję - jeżdżą po ścieżce rowerowej raz, dwa razy na dzień. Ciekawi mnie reakcja od nich jak stanę na środku i się nie ruszę.
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-07-01, 23:44 1
Teraz lepiej
Zgłoś
Avatar
RussianDriver 2013-07-02, 0:07
pkh napisał/a:

Bywałem w miejscach gdzie jeździło się jeszcze gorzej, ale to prawda, że ta mała mieścina nie była przygotowana na przyjęcie takiego tłumu aut wprowadzających się warszawiaków, których nie stać na zakup mieszkania w wawie.



WWL, WG i inne wieśniaki przyczyniający się do powstawania korków rano w stronę Warszawy, popołudniu na wylotówkach są najgorsi bo nie potrafią się poruszać po dużych miastach a zmiana pasa dla nich to magia. A Tobie jeśli przeszkadzają Warszawiacy na obrzeżach, wiedz o tym że napływ ze wsi do stolicy wkurwia nie mniej.
Zgłoś
Avatar
ThCManiaQ 2013-07-02, 3:43
W czym problem ? Przeciez dobrze stoja
Zgłoś
Avatar
RadzijeckiKot 2013-07-02, 8:35 1
To ktoś wychodzi z domu w butach szatana? :O (ostatnie zdjęcie)
Zgłoś
Avatar
tabun89 2013-07-02, 17:38 1
Jebac tą zarazę!!! za każdy post krytykujący tą żałosną instytujcję piwo
Zgłoś
Avatar
sadam 2013-07-02, 22:30
pkh napisał/a:

Bywałem w miejscach gdzie jeździło się jeszcze gorzej, ale to prawda, że ta mała mieścina nie była przygotowana na przyjęcie takiego tłumu aut wprowadzających się warszawiaków, których nie stać na zakup mieszkania w wawie.


zwłaszcza w zime bo nie mają kasy na odśnieżanie
dziury taki, że ja pier..le, ludzie parkują i jeżdża jak chcą
kiedyś też miałem z nimi do czynienia( w sensie z ta sam strażą, to samo miasto), bo jakiś typ sie pluł, że ciężarówka która przyjechała do nas do hurtowni zajeła jeden pas(bo ulica jest szeroka na całe dwa auta i praktycznie bez pobocza).przyjechali i stwierdzili, że narazie to wystawią mi pouczenie, ale jak chcemy blokować ulice to trzeba o pozwolenie wystapić.nie nawidze tego miasta, ale przynajmniej do roboty blisko
zdjęcia warto wysłać do urzedu miasta, albo zaraz im linka wyśle
Zgłoś