18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wspaniała straż miejska..
pkh • 2013-07-01, 22:02
Oto co zobaczyłem ostatnio jadąc samochodem, aż musiałem to udokumentować. Może to nic wielkiego, ale jestem uczulony na straż miejską..

Pierwsze zdjęcie, widać nieprawidłowo zaparkowany samochód straży miejskiej i strażników na dalszym planie zdjęcia.


Drugie ujęcie tego samochodu.


I kilkadziesiąt metrów dalej..strażnicy wypisują mandat za parkowanie na kopercie. A oni to jak zaparkowali?


Oczywiście pojazd straży miejskiej jest zwykłym samochodem dopóki nie jedzie na sygnale. Co więcej ten konkretny samochód nigdy nie będzie uprzywilejowany, bo nie jest wyposażony w urządzenie wysyłające sygnały świetlne w postaci niebieskich świateł błyskowych

JSM na 100% Niech się zajmą wypisywaniem mandatów za nie sprzątanie po psach.

Po tym jak zrobiłem im zdjęcie i skomentowałem to jak sami zaparkowali to na szczęście odpuścili i darowali babce mandat:)
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-07-01, 22:15 2
Co jak co to babie należało się... Może nie 500 jak ustawa przewiduje ale ze stówą powinna się pożegnać - jest koperta to nie ma parkowania. A straż miejska niech kurwa już roboty szuka gdzieś bo niedługo skończy swój byt.
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2013-07-01, 22:18 129
Widze że z dziewczyną byłeś na wycieczce rowerowej
Zgłoś
Avatar
dominik_jachas 2013-07-01, 22:20 3
kamilkawka napisał/a:

Widze że z dziewczyną byłeś na wycieczce rowerowej


Trochę młoda
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-07-01, 22:24 18
ciasna ale własna
Zgłoś
Avatar
Shakugan 2013-07-01, 22:32 2
Radzymin pod Warszawą, miasto w którym jeździ się najbardziej chujowo jak to tylko możliwe.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-07-01, 22:53 2
Bywałem w miejscach gdzie jeździło się jeszcze gorzej, ale to prawda, że ta mała mieścina nie była przygotowana na przyjęcie takiego tłumu aut wprowadzających się warszawiaków, których nie stać na zakup mieszkania w wawie.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-07-01, 22:58
Do portfela też im zaglądasz?
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-07-01, 23:06 1
Oni po prostu chcieli w ten sposób pokazać, że są upośledzeni.
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-07-01, 23:09 1
Trzeba było im karnego kutasa przykleić
Zgłoś
Avatar
leskajr 2013-07-01, 23:11
robisz pajacu sensacje, nie każda koperta jest legalna, czasem na osiedlach ważność mija ktoś nie zapłaci i można tam parkować, akurat straż miejska wie o takich kopertach to korzysta
Zgłoś
Avatar
Unchained 2013-07-01, 23:13 1
U kumpla w mieście zlikwidowano straż miejską i mają spokój z mendami.
Zgłoś
Avatar
sidmyfish 2013-07-01, 23:22
Kwestia kopert jest troche bardziej złożona, przy kopercie powinien byc znak pionowy, który określa warunki korzystania z koperty, czy to dla niepełnosprawnych, czy innych pojazdów uprzywilejowanych - klientów sklepu, albo konkretnych pojazdów(nr rejestracyjny). Jeśli koperta wystepuje "sama" to nie ma podstaw żeby nie móc się tam zatrzymać.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-01, 23:25 10
Niepełnosprawni na miejscu dla niepełnosprawnych. W czym problem?
Zgłoś
Avatar
barachlam 2013-07-01, 23:37
toć wiadomo, że do straży to idą same odpady co byli gnębieni najpierw w szkole potem za głupi i słabi nawet na policję to teraz mogą odreagować na niewinnych ludziach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie