18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wspólnik
TSWABG • 2012-07-14, 18:49
- Podobno niedawno zmarł pański wspólnik - pyta Józek szefa firmy.
- Tak, to prawda.
- Czy mógłbym zająć jego miejsce ?
- Mnie jest obojętnie, ale zapytaj pan grabarza.
Zgłoś
Avatar
Matthew102 2012-07-15, 2:55
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Miranda 2012-07-15, 8:44 7
I znowu zjebany komentarz tego typu. Jeszcze się wam nie znudziło, wieczni hejterzy? Odpierdolcie się już od tego BongMana, bo oczy aż bolą od waszej nieustannej zawiści...
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-07-15, 10:39
Nawet zabawny i pokazuje stosunek bliskich do takich hien cmentarnych.
Zgłoś
Avatar
Matthew102 2012-07-15, 16:28 2
Miranda napisał/a:

I znowu zjebany komentarz tego typu. Jeszcze się wam nie znudziło, wieczni hejterzy? Odpierdolcie się już od tego BongMana, bo oczy aż bolą od waszej nieustannej zawiści...


Jakiej zawiści? Przecież ja robię mu reklamę Widziałaś tam gdzieś zdanie typu 'BongMan, Ty marny opowiadaczu kawałów, zobacz jak powinny wyglądać prawdziwe śmieszne żarty...'. Otóż nie. I dzięki za podpuszczenie marnotrawnej do wpierdolenia mi warna... Trochę się podnieciłem, bo to mój pierwszy
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-07-15, 20:15 1
@Matthew102
Już się nie tłumacz. BongMan ma tu już swoją renomę i pozycję, że tak rzeknę i reklamy nie potrzebuje. I to jeszcze tak chujowej :/
A jeśli warn wywołuje u ciebie takie podniecenie, to radzę zapoznać się z tym tematem sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628.htm?highlight=wkurwia+mod&am...
Zgłoś