18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Cytat:

Porządki w Szpitalu Specjalistycznym im. Szymona Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej zaczęły się dzień przed przyjęciem specjalnej pacjentki. Z sali – najlepszej na oddziale, bo położonej tuż przy całodobowym stanowisku pielęgniarek – zabrano innych pacjentów. Zostali upchnięci gdzie indziej. Do opróżnionego pomieszczenia wstawiono nowoczesne łóżko, znacznie się różniące od pozostałych, przestarzałych.

Zamieszanie wokół nowej pacjentki nie uszło uwadze pozostałych chorych i części personelu. Są oburzeni, nie chcą jednak podawać nazwisk. Szybko okazało się, skąd ta szczególna troska o nową pacjentkę – to mama pełnomocniczki rządu do spraw ustawy o zdrowiu publicznym Beaty Małeckiej-Libery.

Zaczepiliśmy ją w szpitalu, gdy odwiedzała matkę, żeby zapytać o wyrzucanie pacjentów z sali: – Nie róbcie z tego sensacji, moja mama jest chora – oburzyła się Małecka-Libera. I sięgnęła natychmiast po telefon, żeby żądać od kogoś usunięcia dziennikarzy ze szpitala.

Spytaliśmy więc także dyrekcji, dlaczego w szpitalu publicznym są pacjenci równi i równiejsi. – Chyba macie niesprawdzone informacje – powtarzał w kółko dyrektor Zbigniew Grzywnowicz. Mina mu zrzedła, gdy usłyszał, że rozmawialiśmy z Małecką-Liberą i potwierdziliśmy, że chodzi o jej matkę. – Pacjentka ma prawo do intymności oraz prywatności i dlatego leży sama na sali – burknął wściekły dyrektor i trzasnął drzwiami przed nosem naszej dziennikarki.


Tekst na podstawie doniesień prasowych, nie wikłam się w nazwy ugrupowań politycznych. Kto chce to sobie sprawdzi sam... A pacjenci z oddziału niech się cieszą, że przeszczepu nie potrzebowała
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2015-08-16, 9:43 9
Jak widać PRL dalej istnieje i ma się całkiem dobrze...
Zgłoś
Avatar
gaijin 2015-08-16, 9:55 67
W normalnym społeczeństwie dzień po wypłynięciu takiej sprawy partia tej pani straciłaby połowę wyborców i w panice próbowałaby ratować sytuację. Ale tu jest Polska, prawdziwy program partii to dopierdolić konkurentom ("sąsiadowi") i na to głosują Polacy. Kraj mają w dupie.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-08-16, 9:56 7
No i to jest dyskryminacja a nie jakieś pierdolenia o feministkach, zgłosić ją do stop nienawiści czy jak się to tam nazywa
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2015-08-16, 10:03 3
Komuna jest głęboko zakorzeniona w mentalności tego biednego narodu.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2015-08-16, 10:19 2
Powszechny i nieutrudniony dostęp do broni palnej rozwiązał by ten jak i podobne mu problemy.
Zgłoś
Avatar
Nowy Porządek 2015-08-16, 11:19 2
Oczywiście z PO to się nie dziwię. Wszystkie te kurwy z tej partii powinno się powiesić.
Zgłoś
Avatar
gaijin 2015-08-16, 11:22 3
@up nie to co PiS i miliardowe wały na skokach. Tak jak napisałem wyżej: partie robią to na co pozwalają im wyborcy. A Polak nie umie planować, ma w dupie dobrobyt, bo jest zawsze na nie, wszystko jest źle i to mu nie przeszkadza dopóki innym jest jeszcze gorzej.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-08-16, 11:25 3
Cytat:

Oczywiście z PO to się nie dziwię. Wszystkie te kurwy z tej partii powinno się powiesić.

Jak stara Kaczora leżała w szpitalu to myślisz, że było inaczej? Śmieszą mnie tacy naiwniacy...
Zgłoś
Avatar
Remz 2015-08-16, 11:27 1
Pierdolicie jak potłuczeni, gdyby Wasza matka chorowała i mielibyście możliwości by zapewnić jej jak najlepszy pobyt też byście to zrobili.

Fakt że pełnomocnik tak jak cała reszta tego zepsutego od środka rządu patrzy tylko na siebie to nic dziwnego, ten rząd ma nas tak głęboko w dupach jak ustawa zezwala.

Babka po prostu uruchomiła kontakty i zapewniła matce dobre warunki. A że zrobiła to w skurwysyński sposób to już chuj jej koło dupy, bo w dupę jeszcze by miała przyjemność.
Zgłoś
Avatar
Siekul 2015-08-16, 11:53 13
Remz, Jak moja matka by zachorowała to moją jedyną możliwością by była klinika prywatna. Drożej, ale o niebo lepiej. Ona jest zwykłą kurwą, bo przez znajomości chapie kasę z NFZ i zabiera miejsce naprawdę potrzebującym. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
hohoniowy 2015-08-16, 12:01 1
Banda postsowieckich zyebów. Szef tego bajzlu i ci któzy wykonywali instrukcje powinni od razu wylecieć z 10 letnim zakazem pracy w instytucjach państwowych czy też biorących od państwa kasę. Czysta patologia. Bantustan i Ubekistan.
Zgłoś
Avatar
gaijin 2015-08-16, 12:08
@Siekul
CZemu tak źle o swojej mamie piszesz?
Zgłoś
Avatar
dup3k 2015-08-16, 12:09 1
Nie dziwi mnie to jako mieszkańca Dąbrowy Górniczej. Stanowczo nie polecam, wybierać się na Oddział Ratunkowy tego otóż szpitala. Sam fakt, że aby dostać opinie od lekarza (w moim przypadku złamany nos) musiałem spędzić +- 6 godzin w szpitalu. Martwi mnie sytuacja że ludzie schorowani, wręcz wydający z siebie dzwięki spowodowane bólem, pozostają na korytarzach na których jest przeciąg, a są to osoby w podeszłym wieku i reumatyzmem. Całkowity brak szacunku dla ludzi którzy tworzyli to miasto i jego historie.
Zgłoś
Avatar
rumpelstiltskinxxx 2015-08-16, 13:58
oj takie pierdolenie, byłem ostatnio w szpitalu i tam nie ma lepszych sal, wszystkie są chujowe, co do łóżka to jeden chuj, wszystkie są w miare spoko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie