18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
Johny 2014-06-24, 23:15 5
@Ptoon,
Co jak co, w dzisiejszych czasach na studiach fb jest przydatny. Jak wiadomo wszyscy go mają i na grupach zajęciowych znajdziesz praktycznie wszystkie potrzebne informacje i materiały do nauki.

Co nie zmienia faktu, że poza tylko tą jedną zaletą dla której mam tam w ogóle konto, ryjbuk to gówno i nie wiem po co ludzie marnują na to tyle czasu... Wolałbym jakby wszystko odbywało się na odpowiednim forum, ale gdzie tam, każdy tylko ten fb.
Zgłoś
Avatar
lolkokminek 2014-06-24, 23:15 4
Wlasnie wylaczylem konto.
Zgłoś
Avatar
Ozux 2014-06-24, 23:17 1
lolkokminek napisał/a:

Wlasnie wylaczylem konto.


Cieśżę się, przynajmniej do kogoś trafił ten przekaz ; )
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-06-25, 0:07
Ja tam mam konto do wkurwiania innych ludzi
Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-06-25, 0:31 3
Ja to nie dość, że nie mam z kim wyjść wieczorem to jeszcze tylko 10 osób przyjęło zapro na fb, więc nie mam przed kim poudawać
Zgłoś
Avatar
Ceembe 2014-06-25, 0:40 2
Prawda jest taka że obecnie 99% kierunków na studiach ma grupy na fejsie i chcąc nie chcąc tam najwięcej informacji jest przekazywane, jednak żeby mieć do nich dostęp wystarczy mieć byle jakie konto, czaty itp można wyłączyć, i po prostu tylko przeglądać grupę.

Natomiast wiadomo, obecnie fejsbuk jest wyznacznikiem zajebistości i co drugi gimnazjalista się tam promuje.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-06-25, 0:40 1
Depresja? To chyba jest choroba słabych jednostek i dziewczynek w wieku 13-16 lat. Kiedyś czegoś takiego nie było...
Zgłoś
Avatar
C................6 2014-06-25, 0:46 1
studiuje sobie anglistyke na UŁ i istnieje jakiś tam profil grupy na tym gównie i ludzie wrzucają tam jakieś informacje, lecz są to informacje dla debili, którzy nic nie robią i idą na łatwiznę jak się da. jeśli się bywa na uczelni, to nikomu te informacje się nie przydadzą. i na chuj komu studiować w lesserski sposób? musimy wybrać specjalizację translatoryczną lub metodyczną i chcąc nie chcąc, musimy odbyć praktyki. jakim trzeba być nierobem, żeby nie chcieć choć trochę wzbogacić wiedzy, skoro potem ma się np uczyć dzieci?
facebook jest niepotrzebny do absolutnie niczego. znajomych i bliskich mam przy sobie, albo pod telefonem. na chuj mi cały ten społeczny syf, żeby tracić czas i śmiecić mózg gównem, które tam jest tworzone?
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-06-25, 1:11 1
Ja pierdole, mam wyjebane na takie gówna bo z autopsjiwiem, że ci którzy korzystają z srajbuka, żydograma, fotek, srotek i innych gówien aktywnie to zajebiści pozerzy, konformiści no i do tego debile pzdr
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-06-25, 2:22 4
Ptoon napisał/a:

Tak jest jak na tym filmiku, a potem wielkie debaty, że depresja to choroba naszych czasów, że jest super wrodzona i choruje się na nią jak na raka, nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak. Prawda jest taka, że FB i wszystkie inne tego typu gówna działają jak reklama. Reklama samego siebie, która musi być fajna. Dlatego ludzie wrzucają tylko dobre rzeczy, koloryzują to wszystko, a potem jeden głupek z drugim ogląda wierzy w to i przez porównanie stwierdza, że jego życie jest beznadziejne. Jak ktoś siedzi na tym cały czas i podświadomie sobie aplikuje taką dawkę nierzeczywistych informacji to sam wpędza się w depresje. Naturalnie ludzie się porównują i ten stopień zakłamanej i nierzeczywistej komunikacji to jedno wielkie koło masowego przygnębienia. Rzecz w tym nie żeby mieć wyjebane na wszystko i wszystkich tylko żeby zdawać sobie sprawę z proporcji i wartości informacji, którymi się faszerujemy. Wiem, że zaraz napadnie mnie stado smętnych nastolatków(albo jeszcze smętniejszych 30latków po przejściach) którzy wszyscy razem, ale każdy indywidualnie odczuwają ból istnienia, bo nie chcą uwierzyć w to, że w 99% sami są odpowiedzialni za swój stan, za swoje życie i za tą "chorobę".

fb potrzebne do studiów? bzdura...



Depresja nie jest wrodzona. Ale jest to choroba FIZYCZNA, nie psychologiczna. Jest efektem zachwianej gospodarki hormonalnej. Prawdopodobnie bierze się ze złego odżywiania, niedoboru światła itd., albo przez miks niesprzyjających okoliczności - naukowcy jeszcze nie są zgodni co do tego, co jest bezpośrednią przyczyną tak rozregulowanego organizmu. (dodam: jest to obecnie najpoważniejsza teoria).

Też studiuję bez facebooka. Większość notatek i materiałów na studia przechodzi przez maila grupowego.

Rafixo napisał/a:

Depresja? To chyba jest choroba słabych jednostek i dziewczynek w wieku 13-16 lat. Kiedyś czegoś takiego nie było...



Jeszcze się kiedyś zdziwisz . Podobno ci, co najwięcej gadają, najbardziej podatni są na problemy psychiczne (nie będzie to jednak już depresja sensu stricte).
Zgłoś
Avatar
Aider 2014-06-25, 3:05
Ptoon napisał/a:

Tak jest jak na tym filmiku, a potem wielkie debaty, że depresja to choroba naszych czasów, że jest super wrodzona i choruje się na nią jak na raka, nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak. Prawda jest taka, że FB i wszystkie inne tego typu gówna działają jak reklama. Reklama samego siebie, która musi być fajna. Dlatego ludzie wrzucają tylko dobre rzeczy, koloryzują to wszystko, a potem jeden głupek z drugim ogląda wierzy w to i przez porównanie stwierdza, że jego życie jest beznadziejne. Jak ktoś siedzi na tym cały czas i podświadomie sobie aplikuje taką dawkę nierzeczywistych informacji to sam wpędza się w depresje. Naturalnie ludzie się porównują i ten stopień zakłamanej i nierzeczywistej komunikacji to jedno wielkie koło masowego przygnębienia. Rzecz w tym nie żeby mieć wyjebane na wszystko i wszystkich tylko żeby zdawać sobie sprawę z proporcji i wartości informacji, którymi się faszerujemy. Wiem, że zaraz napadnie mnie stado smętnych nastolatków(albo jeszcze smętniejszych 30latków po przejściach) którzy wszyscy razem, ale każdy indywidualnie odczuwają ból istnienia, bo nie chcą uwierzyć w to, że w 99% sami są odpowiedzialni za swój stan, za swoje życie i za tą "chorobę".

fb potrzebne do studiów? bzdura...



Poczekajcie, ja tylko polecę po następne piwa.
Zgłoś
Avatar
Els 2014-06-25, 3:05 3
Rafixo napisał/a:

Depresja? To chyba jest choroba słabych jednostek i dziewczynek w wieku 13-16 lat. Kiedyś czegoś takiego nie było...



Nie było? Jak bardzo kiedyś? Zastanówmy się...większość bohaterów literatury romantyzmu cierpiało na depresję. Kilka znanych postaci które cierpiały na depresję - Van Gogh, Sylvia Plath, Virginia Woolf, Edgar Allan Poe, Bethoveen, Witkacy, Franz Kafka...można wymieniać i wymieniać. Depresja nie jest wymysłem współczesności. Nie mylić z emo nastolatkami.
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-06-25, 4:38 3
żałosny filmik, który ma otworzyć ci oczy, pokazać co jest ważne w życiu i jak zły jest facebook. potem banda kozaków przechwala się tym, że nie mają fejsa i prześcigają się w złośliwym przekręcaniu nazwy (shit/sraj/pejs itp + buk). jakie to kurwa słabe, przewidywalne i żałosne.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2014-06-25, 7:28 5
@up - nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
rune323 2014-06-25, 9:45
Wytłumaczy mi ktoś dokładnie, ale tak krok po kroku. Jak się dodaje zdjęcia na facebooka?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie