18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
Rafixo 2014-06-25, 9:45
dionizodoros napisał/a:

Jeszcze się kiedyś zdziwisz . Podobno ci, co najwięcej gadają, najbardziej podatni są na problemy psychiczne (nie będzie to jednak już depresja sensu stricte).



Prawie się przestraszyłem, 2/10
Zgłoś
Avatar
cenius 2014-06-25, 10:33
Skoro bedąc chorym fizycznie, mając zachwianą gospodarkę hormonalną można zdobyć majstra olimpijskiego w kuresko trudnym sporcie to niech nikt nie mówi mi że nie można pracować i normalnie żyć.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-06-25, 10:49
Epuls był lepszy!
Zgłoś
Avatar
misiu 2014-06-25, 12:00
Śmiejcie się, ale na moich studiach, jak nie ogarniesz fejsa raz dziennie, to starosta coś durnego odpierdoli, typu napiszę do prodzącego ćwiczenia i jebnie mu tekstem "a może zamiast za 2 tygodnie w czwartek napiszemy jutro to wyjebane kolokwium, bo w innym terminie, mnie będzie-wracam na wieś"
Nie wejdziesz na fejsa, idziesz na zajęcia, patrzysz, kurwa
Zgłoś
Avatar
kylomen 2014-06-25, 13:09
FB jest dobry, używam go tylko do info uczelni i do wygrywania konkursów gdzie wartość nagród mam już ponad 8 tysięcy.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-06-25, 14:01 3
Dorabiacie jakąś posraną ideologię o FB.
Ja na FB robię dokładnie to samo co na sadisticu, z tym, że z ludźmi których bliżej lub dalej znam, nic innego.

Odgrzebałem kilka starych znajomości z czasów młodości, gdyż no niestety, kiedy ja miałem lat naście czy dwadzieścia z kawałkiem to internetach ze stałym łączem słyszały tylko mózgi z wyższych uczelni i instytutów jądrowych chyba.

A to że ludzie walą smuty o swoim prywatnym życiu i dzielą się wszystkim z innymi, to nie trzeba do tego FB, tacy ludzie byli, są i będą zawsze, zmieniają się tylko narzędzia przekazu.
Zawsze będą tacy co wszystkich nazywają swoimi przyjaciółmi, albo tacy co za dużo gadają, gadają, gadają...

Co tu dużo gadać, FB to narzędzie jak młotek, dasz głupiemu to uderzy się w palec albo coś zepsuje.
Zgłoś
Avatar
maluszek663 2014-06-25, 14:10
Na studia się przydaje, nie każdy musi tam siedzieć cały dzień, zwyczajnie przesadzacie.
'Mało sadystyczne, ale...', 'Refleksyjny' to już denerwujące, niedługo będą tutaj same refleksyjne bzdury przy których mamy się rozczulać i płakać.
Zgłoś
Avatar
xyster 2014-06-25, 14:29 1
Facebook poratal jak każdy inny, (jak ktoś jest wrażliwy, to nawet czytając komentarze na sadisticu dostanie depresji ). Wkurwia Cie jak ludzie dodają durne posty - proste rozwiązanie, klikasz "usuń ze znajomych" lub "nie otrzymuj powiadomień od tego używkownika". Już tak nie srajcie żarem
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-06-25, 14:57
Tafariel napisał/a:

@up - nie zesraj się



rozumiem, że też jesteś hipsterską pizdeczką co nie uznaje fb? a może masz i za każdym razem podkreślasz, że posiadsz konto bo do czegoś potrzene, że używasz fb bo muszisz (i tu jakiś zmyślony powód, że tylko do kontaktu z ludźmi, tylko do szkoły itp), tak? żałosna pizdeczka w rajbanach
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2014-06-25, 15:19
raphael napisał/a:



rozumiem, że też jesteś hipsterską pizdeczką co nie uznaje fb? a może masz i za każdym razem podkreślasz, że posiadsz konto bo do czegoś potrzene, że używasz fb bo muszisz (i tu jakiś zmyślony powód, że tylko do kontaktu z ludźmi, tylko do szkoły itp), tak? żałosna pizdeczka w rajbanach



Hah jaka sraka bólu i złości Spinasz dupę to nie dziw się, że ktoś zwróci uwagę. Wiek w profilu chyba zmyślony
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-06-25, 22:14
Tafariel napisał/a:



Hah jaka sraka bólu i złości Spinasz dupę to nie dziw się, że ktoś zwróci uwagę. Wiek w profilu chyba zmyślony



ależ tu nie ma żadnej sraki, a tym bardziej złości. to, że ktoś jest hipsterem i chce być cool to za mało by je u mnie wywołać
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2014-06-29, 20:42
Miałem gównobooka niecałe 3 dni! Żona mi założyła chociaż nie prosiłem jej o to!? Poczułem tą lawinę gówna na własne skórze, to jest chore! Ludzie z którymi nie zamieniłem w życiu ani słowa ( w realu ) chcieli żebym dodał ich do znajomych?! Wyjebałem to gówno w kosmos! Idź pan w chuj!!!
Zgłoś