18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
Jurny_Ziemniak 2014-06-24, 20:25 20
Cytat:

A czym Wy się dziś podzielicie na FB?



Jak to czym?
Niczym! Nie mam konta na shitbooku
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2014-06-24, 20:29 10
Najzabawniejsze w kampaniach które są przeciw wszystkiemu co związane z internetem jest to, że są one umieszczane w internecie...
Zgłoś
Avatar
xBaker 2014-06-24, 20:43
że srałem?
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-06-24, 20:43 2
PrezesTegoBurdelu, a gdzie szukać ludzi, którzy mają problem z internetem? Najprościej chyba w necie, nieprawdaż? No chyba, że znasz lepsze miejsce.
Zgłoś
Avatar
misiu 2014-06-24, 20:46 1
NOSTRI, jakbyś studiował to byś musiał założyć
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2014-06-24, 21:39
@up a czy czlowiek samymi studiami zyje ?
Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2014-06-24, 21:41
misiu napisał/a:

NOSTRI, jakbyś studiował to byś musiał założyć



NIESPODZIANKA!

Studiuję zaocznie inżynierię Sieciowych Systemów Informatycznych.

Wszelkie notatki mamy na forum dlatego nie potrzebuję fb
Zgłoś
Avatar
nimfomanka999 2014-06-24, 21:46 1
Żeby obejrzeć film kliknij "Lubię to".
Zgłoś
Avatar
Jembanany 2014-06-24, 21:53
A film pewnie na samym początku wstawiony na FB
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-06-24, 22:08 125
Tak jest jak na tym filmiku, a potem wielkie debaty, że depresja to choroba naszych czasów, że jest super wrodzona i choruje się na nią jak na raka, nie wiadomo skąd, nie wiadomo jak. Prawda jest taka, że FB i wszystkie inne tego typu gówna działają jak reklama. Reklama samego siebie, która musi być fajna. Dlatego ludzie wrzucają tylko dobre rzeczy, koloryzują to wszystko, a potem jeden głupek z drugim ogląda wierzy w to i przez porównanie stwierdza, że jego życie jest beznadziejne. Jak ktoś siedzi na tym cały czas i podświadomie sobie aplikuje taką dawkę nierzeczywistych informacji to sam wpędza się w depresje. Naturalnie ludzie się porównują i ten stopień zakłamanej i nierzeczywistej komunikacji to jedno wielkie koło masowego przygnębienia. Rzecz w tym nie żeby mieć wyjebane na wszystko i wszystkich tylko żeby zdawać sobie sprawę z proporcji i wartości informacji, którymi się faszerujemy. Wiem, że zaraz napadnie mnie stado smętnych nastolatków(albo jeszcze smętniejszych 30latków po przejściach) którzy wszyscy razem, ale każdy indywidualnie odczuwają ból istnienia, bo nie chcą uwierzyć w to, że w 99% sami są odpowiedzialni za swój stan, za swoje życie i za tą "chorobę".

fb potrzebne do studiów? bzdura...
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2014-06-24, 22:21 6
ja nie mam nawet profilowego bo nikt by nie zlajkował
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-06-24, 22:57
misiu napisał/a:

NOSTRI, jakbyś studiował to byś musiał założyć



Japierdole. Obleję studia bo nie umiem obsługiwać bookface
Zgłoś
Avatar
cenius 2014-06-24, 23:02 1
Walić fejsa.
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2014-06-24, 23:09 7
Niczym się nie podzieliłem, bo nie sprzedaję swoich danych jakiemuś rudemu, amerykańskiemu żydowi. Mam swoich dobrych znajomych od ok. 10 lat i nie potrzebuję obwieszczać światu, że uwaga uwaga! właśnie się wysrałem. Smutne, że upadek ludzkości to nie żaden najazd kosmitów, ani nic w tym stylu, tylko życie przez internet, szerzenie pedalstwa i ubliżanie i degradowanie normalnych, prawdziwych wartości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie