18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Tafariel 2017-08-17, 21:20 73
Przecież google to razem z youtube i facebook'iem największe lewackie machiny do rozsiewania tej ich popierdolonej propagandy
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-08-17, 21:57 15
Zgłoś
Avatar
nelbox 2017-08-17, 22:04 50
aż sprawdziłem i to prawda. Ale nie taki jednak google zły, bo dał w pierwszej dziesiątce białą parę


Zgłoś
Avatar
d................k 2017-08-17, 22:34 4
marksistowskie skurwysyny

ps: gender was zeżre
Zgłoś
Avatar
pakicito 2017-08-17, 22:35 1
white couple należy stwarzać a nie szukać na googlach !!
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-08-17, 23:00
a jak się wpisze black couple to same węgliczki wychodzą przypadek? No nie sądzę!
Zgłoś
Avatar
JPablo 2017-08-17, 23:30 5
Wpiszcie "white scientist" już tyle czarnych gęb nie wyskakuje ciekawe czemu :coffe:
Zgłoś
Avatar
raynor 2017-08-18, 0:17 3
a sprawdźcie sobie "black man working" i "white man working" lol
Zgłoś
Avatar
Batlook 2017-08-18, 0:21
Ale po wpisaniu ''normal couple'' wszystko jest w normie
Zgłoś
Avatar
Biały_Orzech 2017-08-18, 0:55
Polecam duckduckgo, jakaś alternatywa by nie sponsorować google.
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2017-08-18, 1:54 3
A oto przykład dyskryminacji na tle rasowym, który nie dawno znalazłem (białych nie ma, czarni są - jak by było odwrotnie to...):



Zgłoś
Avatar
natking 2017-08-18, 1:57 9
Takie są efekty nierozumienia działania wyszukiwarek internetowych. Google szuka dwie frazy "white" i "couple", a następnie znajduje te zdjęcia, które są najpopularniejsze. W tym wypadku opisane np. tytułem "Black And White Couple". Akceptuje zatem z tytułu słowo "Black". Polecam zamiast tego wpisać np.: "white couple" -black

Samo windowanie na górę zdjęć par czarno-białych świadczy wyłącznie o naszym zainteresowaniu tym ewenementem. Czyli właściwie nawet przez sam fakt publikowania takich rzeczy, jak tutaj, podbijacie pozycję zdjęć przedstawiających pary różnorasowe. W tym momencie 4 i 6 zdjęcie w google (oba widnieją w tym temacie) pochodzi z Reddita. Jeśli nazwałeś temat "white couple" i wwaliłeś do niego masę zdjęć kobiet z czarnym, to nie ma się czemu dziwić, że takie wyniki pojawiają się w wyszukiwarkach.

Sami tworzycie lewactwo, mówiąc o nim w necie.

Mogę dodać jedynie to, że ludzie zazwyczaj interesują się rzeczami odbiegającymi od normy lub dziwnymi. Kto i po co miałby szukać lub pisać o białej parze skoro są wszędzie dookoła? Tak więc sam fakt pojawiania się tego typu zdjęć świadczy raczej przeciwko słuszności ideologii lewicowej. Cokolwiek słowo "słuszność" miałoby tutaj oznaczać

Poza tym, na chuj Google miałoby robić takie rzeczy? Ludzie są ślepi, będą myśleć, że zdjęcie przedstawia białą parę, gdy widzą na nich czarnego? Jest jednostka do zadań specjalnych, która siedzi i selekcjonuje wyniki, by podawały wizję zgodną z ich prawda? Nie róbcie jaj. Na Polskę chyba nie starczyło kasy od żydów, bo "biała para" zwraca zdjęcia butów, kotów, gołąbków i kaczyńskiego z żoną
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2017-08-18, 2:00 1
@up

...powiedział koleś z bambusem w avatarze. Niggerlover?
Zgłoś
Avatar
natking 2017-08-18, 2:03 1
@up, tak. Wszystko prawda i poważnie, podobnie jak tytuł "administracja kwejka" i podpis "Pedicabo ego vos et irrumabo".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie