18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Przyszedł facet do spowiedzi i mówi:
- Wybacz mi Ojcze, bo zgrzeszyłem... strasznie przeklinałem, i to w niedziele.
- No cóż. Odmów trzy razy "Zdrowaś Mario" i staraj się uważać na swój język.
- Ale ojcze chciałbym wytłumaczyć okoliczności - otóż w niedziele zamiast do Kościoła wybrałem się z przyjaciółmi na partyjkę golfa. Już na pierwszym dołku nie wyszło mi uderzenie i posłałem piłeczkę miedzy drzewa...
- I to Cie tak zdenerwowało, że zakląłeś?
- Nie, ponieważ okazało się, ze piłeczka szczęśliwie upadla w miejsce,z którego można było oddać czysty strzał w kierunku dołka.
Ale jak podchodziłem do miejsca, w którym leżała piłeczka, nagle przybiegła wiewiórka, porwała mi ja i uciekła na drzewo...
- I wtedy właśnie zakląłeś?
- Nie, ponieważ zaraz potem wiewiórkę chwycił orzeł i odleciał...
- I to Cie tak zdenerwowało, że zacząłeś kląć?
- Otóż nie, bo wiewiórka wypuściła piłeczkę, a ta spadła jakieś 10cm od dołka...
- No kurwa nie mów że to spierdoliłeś?!
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2011-01-03, 13:27
Widzę, że ostatnio na sadisticu moda na trolling chujowymi dowcipami.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-01-03, 13:36 34
LegendarnyZiom napisał/a:

Widzę, że ostatnio na sadisticu moda na trolling chujowymi dowcipami.


a ja widzę, że jest moda na krytykowanie wszystkiego co się tylko pojawi
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2011-01-03, 15:59
Kozogłowy napisał/a:

http://www.sadistic.pl/legendarnyziom,u,77134.htm

Zauważyłem, że narzekają osoby wrzucające suchary, albo powtórzone materiały.



O rly? I kto to mówi?

sadistic.pl/kozoglowy,u,110508.htm
Zgłoś
Avatar
Borek91 2011-01-03, 18:22 1
@up sorry, ale kurwa nie porównuj, się z człowiekiem, który w dwa miesiące zarobił 10 tys. piw i wypierdalaj.

A kawał chujowy.
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2011-01-03, 19:46
Borek91 napisał/a:

@up sorry, ale kurwa nie porównuj, się z człowiekiem, który w dwa miesiące zarobił 10 tys. piw i wypierdalaj.

A kawał chujowy.



Jakbym wrzucał co popadnie to też pewnie by się uzbierało. Podziel sobie ilość otrzymanych piw przez założone tematy a dojdziesz do tego samego wniosku. Pomijając już ilość tematów w Sucharach. A wypierdalaj to możesz sobie mówić do swoich starych, internetowy kozaku.
Zgłoś
Avatar
IIWW 2011-01-03, 20:00
LegendarnyZiom napisał/a:

Podziel sobie ilość otrzymanych piw przez założone tematy a dojdziesz do tego samego wniosku.



acha, czyli jeśli ktoś pisze dużo postów, za które te piwa dostaje, ergo wnosi coś do serwisu, to jest gorszy od tego co napisze coś od czasu do czasu? tak, wiem, sam nie mam wielu postów, ale nie chodzi o porównywanie Was, tylko o sam argument...
Zgłoś
Avatar
eboleq 2011-01-03, 20:08
żarty gdzie ksiądz na końcu przeklina są równie dobre co żarcie dla psów (tak kosztowałem nie polecam)
Zgłoś
Avatar
Borek91 2011-01-03, 23:14
@LegendarnyZiom wychodzi 6,5 piwa na każdego Twoje posta, dla odmiany na każdego mojego posta przypada 14,43 piwa, wiec dalej podtrzymuje to żebyś wypierdalał.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-01-04, 7:25
Wróćcie do tematu
Zgłoś
Avatar
Morning 2011-01-04, 16:45 1
kurwa. komentarze na sadistic ostatnio zawsze prowadzą bardziej do tyrania niż do komentowania kawałów. Co wy za dużo energi macie. gimbusy na redtube i se zwalić reszta niech kogoś porucha ew. coś (kserokopiarke ew. drukarke). Od razu sie spokojnie zrobi.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-01-04, 19:42
@up poleciałeś
w tych urządzeniach nie ma otworków
Zgłoś
Avatar
Morning 2011-01-04, 21:14
@up podnosisz skaner, wkładasz chuja i z całej siły zamykasz. bardzo sadystyczne ale dla niektórych konieczne
Zgłoś