18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
____ 2014-05-27, 11:17 15
taka lekka niezamierzona manipulacja poza tym, Korwin dziś odjebał z tekstem że trzeba sprywatyzować przemysł energetyczny, widocznie nie wie że prywatną spółkę w ciągu paru godzin przejmie kapitał zagraniczny :]
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-05-27, 11:27 393
więc jesteś chujem - tak jak reszta, która pozwoliła pierdolonym złodziejom wybrać się sama!
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-05-27, 11:30 11
Tylko Korwin kurwaaaaa !
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2014-05-27, 11:46 2
RockyWood napisał/a:

więc jesteś chujem - tak jak reszta, która pozwoliła pierdolonym złodziejom wybrać się sama!



Przynajmniej się potrafię do tego przyznać, pomimo, że Korwin to mój faworyt włączając w to KNP. I nie jestem jebanym hipokrytą, który miałby mówić OOO BYŁEM GŁOSOWAŁEM, X TAKIEGO POSTAWIŁEM, ŻE SIE W KRACIE NIE ZMIEŚCIŁ!
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-05-27, 12:06 61
Za olanie wyborów karny kutas!
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-05-27, 12:12 106
DR_DRE napisał/a:



Przynajmniej się potrafię do tego przyznać, pomimo, że Korwin to mój faworyt włączając w to KNP. I nie jestem jebanym hipokrytą, który miałby mówić OOO BYŁEM GŁOSOWAŁEM, X TAKIEGO POSTAWIŁEM, ŻE SIE W KRACIE NIE ZMIEŚCIŁ!



Nie pierdol jesteś zdrajcą NARODU
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-05-27, 12:28 13
Co nagonkę na wyborców będą robić? To sie zdziwia, że większość potrafi składnie mówic w przeciwieństwie do POzostałych...
Zgłoś
Avatar
limon 2014-05-27, 12:31 11
Korwin zbajerował dzieciarnię, powiedział to co wszyscy wiedzą (dlatego tak mu wszyscy klaskali), wykorzystał moment i spierdolił z Polski...
Zgłoś
Avatar
Artis23 2014-05-27, 13:06 17
Politycy grzeja dupy na stolkach i sie nie wychylaja zbyt bardzo tylko po to zeby sobie problemow niepotrzebnych nie robic, jeszcze sie zmecza. Akcja z Korwinem pokazuje ze jak sie ludzie normalni wkurza potrafia sie zmotywowac i nastraszyc troszke te swinie przy korycie. Jak w wyborach nagle Nowa Prawica dostanie z 15 % to moze to da zrozumienia rzadzacym zeby zaczac nas szanowac.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-05-27, 13:36 8
Artis23 napisał/a:

Jak w wyborach nagle Nowa Prawica dostanie z 15 % to moze to da zrozumienia rzadzacym zeby zaczac nas szanowac.



Zdążycie wyrosnąć już z Korwina.
Zgłoś
Avatar
Artis23 2014-05-27, 13:46 69
A do kogo dorosne? Bawia mnie takie manipulacje okreslajace ludzi jako niedojrzalych bo mysla inaczej niz ty, jedynie co mnie strasznie irytuje to ten typek z tvn kuzniar ktory nie potrafi zachowac chodz odrobine obiektywizmu ale wlasnie dzieki takim postawom ludzie zaczynaja w koncu cos dzialac.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-05-27, 13:55 4
Jedyne słuszne "wyrośnięcie' z Korwina nazywa się tak pl.wikipedia.org/wiki/Libertarianizm
Zgłoś
Avatar
mhrocznakaszana 2014-05-27, 13:55 62
ale lewackie ścierwa mają soczysty ból dupska mmmmmmmm wagony z medykamentami już do was jadą
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2014-05-27, 14:03 6
RockyWood napisał/a:

więc jesteś chujem - tak jak reszta, która pozwoliła pierdolonym złodziejom wybrać się sama!


Salamanca napisał/a:



Nie pierdol jesteś zdrajcą NARODU



Niegłosowanie nabiera sensu, gdy się weźmie pod uwagę to, że całe te wybory są ustawione, a wyniki przekłamywane (jak również mówił JKM). Jest to szopka dla ludzi, którzy myślą, że ich zdanie ma znaczenie, demokracja istnieje naprawdę, a władza ich słucha. Ma to za zadanie trzymać ludzi dalej w systemie, dalej w grze. Podczas gdy jedyną wygraną dla człowieka jest móc przestać grać, kiedy się tylko chce (bez konsekwencji) i móc tworzyć "grę" samemu wedle własnych racji, lub racji zbioru ludzi.
Zgłoś