18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wyborcza vs Internety
brudny • 2013-11-27, 20:34
Sadole szykujcie się na pozew albo na seryjnego samobójcę

,,Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście wszczęła śledztwo w sprawie fanpage'a "Gdańsk miastem bez islamu". To efekt publikacji "Gazety Wyborczej Trójmiasto" z 15 listopada. Za nawoływanie do nienawiści na tle religijnym grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

Na powstałym w czerwcu fanpage w komentarzach pojawiały się rasistowskie uwagi. Treścią wpisów zajmie się prokuratura."

dlaczego obrażacie ich uczucia religijne>>?


tfu źródło
trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,14912986,_Szkoda_ze_meczet_nie...

m.trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,106540,15031535,Jest_sledztwo_w_sp...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-27, 20:39 35
Buhahahaha! Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-11-27, 21:21 5
aaaa, czyli jak jakiś "fanpage" pokazuje prawdę jak wygląda islam to jest ok, a jak sobie takie gówno siedzi facebook.com/pages/Meczet-w-ka%C5%BCdej-gminie-TAK-dla-Islamu-w-Polsce... po setkach zgłoszeń to jest ok i tym się nikt nie zainteresuje, nieważne że jest to troll, w takim razie ja też mogę założyć stronę obrażającą islam, a potem powiem że to tylko troll...
Zgłoś
Avatar
Flugzeug 2013-11-27, 21:28 13
Haaaa,Juz tak mam lep zryty przez sadistic,że zobaczyłem kutasa na głowie tego brudasa
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-11-27, 22:15 1
wchodźmy im w dupę i zapraszajmy do Polski / "ciapaci" "brudasy" i "bydło" - straszne określenia ciapatych...szkoda gadać
Zgłoś
Avatar
leon666 2013-11-28, 1:18
jak nic nie zrobimy to nas zjedza wzór na przecietna polska rodzine teraz to 2+1 u nich 1m+3k=12!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
djoshin 2013-11-28, 14:28 10
całe szczęście że to dalsza rodzina ale mam dwie kuzynki jedna wchuj brzydkia i tłusta jak wieprz a druga tępa jak but...maciora wyszła za jakiegoś kozojeba poznała w Tunezji tam ją wyruchał i zlał się piździe w pizdę przywiozła 2 "pamiątki z wakacji" jedno gówno w brzuchu i kochanka egzotiko na szczęście spierdolili do niemiec gdyż parę razy jej fagas kozojeb dostał srogi wpierdol od miejscowej młodzieży za co chwała im za to zaś druga ta tępa jak to nieudacznik życiowy spierdoliła na wyspy w celu zarobkowym i lepszego bytu tam poznała ciapka również ją zalał i niedawno wysrała młode na szczęście tu nie wraca cała rodzina targa z nich łacha jak chuj zawsze najmądrzejsze gwiazdunie co zawojują świat ...kończąc napiszę jeszcze jedno chuj im w dupe a allahowi nawet dwa
Zgłoś
Avatar
fuNny 2013-11-28, 17:12 3
Najwazniejsza rzecza w ich religii jest ksiazka ktora nawoluje do nienawisci religijnej,wiec samo posiadanie koranu powinno byc z gory rozpatrywane przez prokurature. KAZDY ciapek to ekstremista, nie istnieje gownoglowy ktory nie ma radykalnych pogladow, NIE ISTNIEJE. Oni tylko nie mowia o tym glosno jak jest ich malo w spoleczenstwie.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2013-11-29, 12:00
Niech prokuratura się zajmie tą stroną - facebook.com/pages/Jeba%C4%87-Polsk%C4%99/209487992407709?fref=ts
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-11-29, 12:02
Gazeta Wyborcza rzuca się, bo ktoś Islam obraża? To jakby Hiter był wstrząśnięty faktem, że żołnierze Amerykański jeńców wykańczają.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-11-29, 12:25 1
przepraszam bardzo, a gdzie jest napisane że słowa "miasto bez islamu" to nawoływanie do nienawiści na tle religijnym????
czy ktoś tymi słowami każe ci kogoś nienawidzić?
a jak brudasy wołają allach jest wielki to mnie to nie obraża?
i to że uważają że to ich bóg jest jedynym najważniejszym bogiem to mnie to nie obraża?
jeśli ty zaprzeczysz ich ideologie to cię zajebią tępym nożem w biały dzień nawet w supermarkecie
ale jeśli my napiszemy głupi temat jakieś tam miasto bez jakiejś tam religii to cię kurwa zamkną na 2 lata no kurwa gdzie tu sens??!!
te skurwysyny robią nam potop szwecki a my ich zapraszamy i dajemy jeszcze kapcie żeby się rozgościli
zadajcie sobie pytanie skoro ich obraża krzyż na jakiejś wieży kościoła czy na szyi prezenterki w tv to czy nas może obrażać ich pół księżyc?
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2013-11-29, 12:30
Nasza Wspólnota Europejska nie broni naszego państawa bo nasze państwo prawie już nie istnieje! to jest jakaś masakra jesteśmy świadkami tragedii;-( boje sie
Zgłoś
Avatar
N................y 2013-11-29, 12:37
Brak mi słów, nie ma to jak żyć w kraju demokratycznym bez demokracji.

Naprawdę, media balansują na cienkiej czerwonej linii. Ludzie już są wkurwieni, a oni jeszcze dokładają do pieca.
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-11-29, 12:38 1
"Poprawność polityczna to piękna rzecz, pozwalająca mówić to co chcesz w ramach przyzwoitości... No chyba że jesteś biały, ty jebany rasisto!"

Zgłoś
Avatar
mofos 2013-11-29, 12:45 1
Bo to brudne ścierwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie