18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
F................m 2013-12-29, 15:28
DUST DEVIL napisał/a:



Obrazek

Ty tak na serio? To ty nie byłeś w Rosji, bo nie wiesz, że codziennie ginie np w komunikacji miejskiej co najmniej kilka imigrantów o ciemniejszej karnacji, a policja nawet nie pyta się świadków kto to robi. O tym co się dzieje w urodzinki Hitlera wspominać nie będę... Taka tolerancyjna jest Rosja.

Zasiłki w Dagestanie czy Czeczenii? Tego nie wiem, bo nie jeżdżę w takie zadupia, a skoro ty jesteś taki obeznany to wrzucaj źródło. Ale wiem, że Rosja po główce ich na pewno nie głaszcze:
konflikty.wp.pl/kat,1020229,title,Rosja-sciaga-tysiace-zolnierzy-do-Da...

No ale atakowanie mnie bo się brzydzę ludźmi którzy cieszą się z tragedii zwykłych Rosjan najlepsze, co nie?



Buahaha ... a wiesz ile osób codziennie tam ginie w wyniku zwykłych bandyckich napadów?

Ile tysięcy imigrantów rok rocznie do Rosji przyjeżdża? Czemu Ramzan Kadyrow, człowiek który pierwszego Ruska zabił w wieku 16 lat, dostał gwiazdę bohater Rosji? Czemu Rosjanie nazywają Moskwę "Maskwabadem"? Ile zamachów miało miejsce w Rosji od "zakończenia" II wojny czeczeńskiej? (Podpowiem młotku, że miała miejsce Dubrowka, Biesłan, zamach na lotnisku Domodiedowo) Czemu w Groznym stoi jeden z NAJWIĘKSZYCH i NAJDROŻSZYCH meczetów na świecie?

I tak można długo wymieniać .... .

I gdzie ty w Rosji byłeś? W Moskwie Plac Czerwony zobaczyłeś i już wielki kozak co zna Rosję na wylot? Dobre sobie ... ale ty robiłeś z siebie tutaj pajaca wiele razy, więc następny mnie nie zdziwi, a twój pech polega na tym, że są tutaj osoby które naprawdę znają na niektórych tematach i które się brutalnie rozprawią z twoim gówniarsko-rusofilistycznym pierdoleniem.

Źródeł ci ni będę wrzucał, bo nie jestem pracownikiem Google, aby robić kursy z używania wyszukiwarki.

PS. Link z wp ... może mi jeszcze artykuł z pudelka wrzuć jako źródło?

Wracaj już na ten swój zmywak.

A żebyś miał jeszcze większy ból swojego ślepego proruskiego zadu:

Piękny i pachnący meczet "Serce Czeczenii" w centrum "pokonanego" Groznego.

Kurban-bajram w Moskwie
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-29, 15:51 1
DUST DEVIL napisał/a:

Buahahahaha... wiedziałem, że polactwo od razu zacznie coś pierdolić, że nie żal Rosjan. Szkoda tylko, że teraz jest to jedyna siła, która walczy z tak bardzo znienawidzonymi przez was muzułmanami.

No ale widać grupa polskich śmieci nadal uważa, że Rosjanie są winni temu że są jebanymi nieudacznikami i wszystko co złe podpisują pod Rosjan

Tak na marginesie mam nadzieję, że Putin kiwnie palcem i rozpierdoli te jebane Czeczenie i Dagestany...



znowu ty niewydarzony durniu?Widzę,że jesteś taki komunistyczny bongman wszystko wie,wszędzie był :] tyle,że bongman nie obraża ludzi, polactwo by cię w dupe wyjebało ty pseudo polako-rosjaninie :] w rosji to ty byłeś chyba ręką na mapie albo na you tubie idź trolować gdzie indziej.

Aa i nie pisz mi na pw, bo skoro ci nie odpisuję to znaczy,że mam cię w dupie. nara chwieju
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-12-29, 16:16 1
Falka11 napisał/a:

To tylko kolejny dzień w raju


Raczej wstąpienie do raju.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-12-29, 16:39 1
Tabernak napisał/a:

Ramzan Kadyrow, człowiek który pierwszego Ruska zabił w wieku 16 lat, dostał gwiazdę bohater Rosji?



Ano dlatego, że w II Wojnie Czeczeńskiej stanął po stronie Rosjan i stał się później de facto sługusem Putina, bo doskonale sobie zdawał sprawę, że wojny z Ruskimi nie ma szans wygrać.

Tabernak napisał/a:

Czemu Rosjanie nazywają Moskwę "Maskwabadem"?



Chyba o dwóch różnych Rosjach mówimy, bo nie spotkałem się z takim określeniem. Sądząc po Twoich infantylnych wpisach, to byłeś w FR tylko przez Internet.

Tabernak napisał/a:

Czemu w Groznym stoi jeden z NAJWIĘKSZYCH i NAJDROŻSZYCH meczetów na świecie?



Możesz wskazać źródło, bo najwyraźniej nikt poza Tobą tak nie uważa.

Tabernak napisał/a:

Piękny i pachnący meczet "Serce Czeczenii" w centrum "pokonanego" Groznego.



Grozny po dwóch Wojnach Czeczeńskich był niemal w całości zrównany z ziemią (wg ONZ). Później był odbudowywany, między innymi dzięki pomocy FR. Zapewne właśnie dlatego główna arteria miasta nazywa się Prospekt Putina.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-29, 16:50 1
Dodam coś od siebie. Oczywiście odbudowany przez Rosjan. Na zasadzie - patrzcie co możecie mieć, jak będziecie "grzeczni".

Ale wcale się nie zdziwię, jak @Tabernak i tak nie zrozumie co napisałeś.

To ludzie, z którymi nie ma żadnej dyskusji. Każde argumenty wprawiają takiego w szał. On i tak wie lepiej. Nie trać sił kolego. Jedyne co uzyskasz po wymianie zdań to obelgi. Wyzywanie od komuchów, lewaków, zdrajców i co tam jeszcze ślina na język przyniesie. Daj mu spokojnie podwieczorek zjeść, pewnie mama właśnie owsianki cieplutkiej przyniosła.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-12-29, 21:55
zincum napisał/a:

Dodam coś od siebie. Oczywiście odbudowany przez Rosjan. Na zasadzie - patrzcie co możecie mieć, jak będziecie "grzeczni".

Ale wcale się nie zdziwię, jak @Tabernak i tak nie zrozumie co napisałeś.

To ludzie, z którymi nie ma żadnej dyskusji. Każde argumenty wprawiają takiego w szał. On i tak wie lepiej. Nie trać sił kolego. Jedyne co uzyskasz po wymianie zdań to obelgi. Wyzywanie od komuchów, lewaków, zdrajców i co tam jeszcze ślina na język przyniesie. Daj mu spokojnie podwieczorek zjeść, pewnie mama właśnie owsianki cieplutkiej przyniosła.



Jak jakieś przedstawisz to może wpadnę, bo na razie nie masz ŻADNYCH. Tak samo jak dyżruna komunistyczny obciągacz tranzystor.

Jak typowe niedorozwinięte lewusy mylicie skutek z efektem, hossę z bessą ... no ale to typowe przy waszej chorobie.

Oczywiście tranzystorek z całego mojego posta wybrał kilka punkcików, bo aby się do całości odnieść już mu wiedzy wyczytanej z Wikipedii i iq nie starczyło, ale czego od lewackiego głupka wymagać?

Grozny nie został odbudowany "w nagrodę" tylko jest to haracz, tak jak zasiłki i specjalne zniżki na ceny dosłownie wszystkich mediów w Kaukaskich republikach, które putrelowska Rosja płaci, aby republika siedziała cicho . A Ramzan Kadyrow dostaje wszystko czego tylko zapragnie, tak jak i cały Kaukaz bo Rosjanie PRZEGRALI obie wojny Czeczeńskie, w których sukcecy kończyly się po medialnym, ale nic nie znaczącym zajęciu Groznego. I Ruscy doszli do wniosku, że jeśli Czeczenców nie można pokonać, to trzeba ich kupić.

I o dziwo sami Rosjanie tak twierdzą. Ale wy idioci łykacie putinską propagandę duuuużo lepiej niż przeciętny Rosjanin.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-29, 22:07 1
No to jednak jesteś idiotą i właśnie dałeś upust swojej maliźnie umysłowej.

Nie Rosjanie tylko jakieś zasrane stronki typu plotek. "Haracz" w sensie odbudowy? Wojny? Przecież ty nawet nie wiesz co pleciesz. Naczytałeś się z jakieś durnej stronki i pleciesz. Podstawowej sprawy nie rozumiesz, po co Rosji jest potrzebna Czeczenia. To jest punkt wyjścia ćwoku, mistrzu bzdur internetowych. Zrównać to równo z ziemią mogli, gdyby tylko chcieli. Ale nie o to chodziło napuszony człowieczku.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-29, 23:38
lewacy na stos, nara
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-12-30, 0:40 2
@tabernak

żal mi ciebie. Masz jakieś kompleksy i próbujesz coś komuś udowodnić a nawet nie wiesz za jakie pieniądze zostało odbudowane i jaki był cel. Z zasiłkami pierdolisz, bo sprawdzałem i dalej są głodowe.

Artykuł na wp to kalka źródeł TASS i Reutersa, ale jesteś gotów jak rasowy cebulak go zignorować bo nie pasuje do twojej wersji wydarzeń.

W Moskwie jest mnóstwo ciapatych bo to "prezent" po 10 ciapackich republikach typu Tadżykistan czy Uzbekistan. Nie oznacza to jednak, że Rosja z tym nie walczy. Na odwrót! Kto w ciągu jednej nocy wyłapał i deportował 500 ciapatych co pisali źle w internecie o Rosji? Kto co parę dni wydala uczennice które mają problem z ściąganiem szarf w szkole? Kto zakazał tłumaczyć Koran bo jest zbyt ekstremistyczny? ROSJA.

Odbudowali im miasto? Jebnęli najdroższy meczet? Super, ale większość z wyłożonych pieniędzy to petrodolary pochodzące z Czeczeńskich pól naftowych! Na dodatek piszesz tak, jakby Rosja ustępowała Czeczenii, a jak co przyjdzie do czego, to Konstytucja Czeczenii jest narzucona, a każda wzmianka o oddzieleniu od FR czy wprowadzeniu szariatu kwitowana jest ciosem w pysk. O tym, że Kadyrow to maskotka Putina wspominać nie będę.

Zamachy? Cóż, zamachy są nie tylko w Rosji. Idealne i nieskazitelne USA też kilka zamachów miały, mimo, że są niby najpotężniejszym gospodarczo i ekonomicznie krajem świata i wydają więcej w ciągu roku na szpiegowanie niż Polska zarabia w ciągu 5 lat. Zamachy to ogromny problem i bardzo trudno je wyłapać. Nie tylko Rosja ma z nimi problem - UK, USA, Hiszpania... przedtem Niemcy w Monachium... zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie gotów się wysadzić czy podpalić tylko po to, żeby podkreślić swoją rację.
W sumie nie zaskoczyłeś mnie i pokazałeś skrajnie rusofobiczną postawę i dotykasz tylko jednej strony problemu, ignorując inne aspekty.

@polaczek88
Oj, chyba muszę przestawić się na styl pisania "dla idioty" bo normalnej mowy pewnie nie zrozumiesz wieprzu.
To że ci wysyłam link oznacza że dbam żebyś przeczytał co o tobie myślę i nie oczekuję odpowiedzi na pw bo i tak nic dobrego nie napiszesz. Wracaj do czytania Mein Kampf neonazisto.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2013-12-30, 0:44
Kurwa naprawde konkretnie pierdolnęło!
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-12-30, 6:47
DUST DEVIL napisał/a:

@tabernak

żal mi ciebie. Masz jakieś kompleksy i próbujesz coś komuś udowodnić a nawet nie wiesz za jakie pieniądze zostało odbudowane i jaki był cel. Z zasiłkami pierdolisz, bo sprawdzałem i dalej są głodowe.

Artykuł na wp to kalka źródeł TASS i Reutersa, ale jesteś gotów jak rasowy cebulak go zignorować bo nie pasuje do twojej wersji wydarzeń.

W Moskwie jest mnóstwo ciapatych bo to "prezent" po 10 ciapackich republikach typu Tadżykistan czy Uzbekistan. Nie oznacza to jednak, że Rosja z tym nie walczy. Na odwrót! Kto w ciągu jednej nocy wyłapał i deportował 500 ciapatych co pisali źle w internecie o Rosji? Kto co parę dni wydala uczennice które mają problem z ściąganiem szarf w szkole? Kto zakazał tłumaczyć Koran bo jest zbyt ekstremistyczny? ROSJA.

Odbudowali im miasto? Jebnęli najdroższy meczet? Super, ale większość z wyłożonych pieniędzy to petrodolary pochodzące z Czeczeńskich pól naftowych! Na dodatek piszesz tak, jakby Rosja ustępowała Czeczenii, a jak co przyjdzie do czego, to Konstytucja Czeczenii jest narzucona, a każda wzmianka o oddzieleniu od FR czy wprowadzeniu szariatu kwitowana jest ciosem w pysk. O tym, że Kadyrow to maskotka Putina wspominać nie będę.

Zamachy? Cóż, zamachy są nie tylko w Rosji. Idealne i nieskazitelne USA też kilka zamachów miały, mimo, że są niby najpotężniejszym gospodarczo i ekonomicznie krajem świata i wydają więcej w ciągu roku na szpiegowanie niż Polska zarabia w ciągu 5 lat. Zamachy to ogromny problem i bardzo trudno je wyłapać. Nie tylko Rosja ma z nimi problem - UK, USA, Hiszpania... przedtem Niemcy w Monachium... zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie gotów się wysadzić czy podpalić tylko po to, żeby podkreślić swoją rację.
W sumie nie zaskoczyłeś mnie i pokazałeś skrajnie rusofobiczną postawę i dotykasz tylko jednej strony problemu, ignorując inne aspekty.

@polaczek88
Oj, chyba muszę przestawić się na styl pisania "dla idioty" bo normalnej mowy pewnie nie zrozumiesz wieprzu.
To że ci wysyłam link oznacza że dbam żebyś przeczytał co o tobie myślę i nie oczekuję odpowiedzi na pw bo i tak nic dobrego nie napiszesz. Wracaj do czytania Mein Kampf neonazisto.



Brawo, brawo! Dalej łykaj propagandową pokazuchę!

500 wydalili, pewnie następnego dnia wrócili po odpaleniu doli celnikom na granicy. Te wszystkie "działanie" moją właśnie taki target na jakim ty jesteś poziomie - powiedzieli w TV to robią! I plebs myśli, że Putin coś robi. O tym, że niedługo w Rosji będzie 20% muślimów nie wspomnę. Ty się tasuj pod 500 złapanych pod publiczkę brudasów. Przed wyborami w Moskwie też urządzono wielką łapankę na imigrantów zapoczątkowaną tym, że Dag spuścił wpierdol milicjantowi. Po wyborach łapania zaprzestano, bo i po co?

Jeśli chodzi o przyjezdnych i ich panoszenie się, to Moskwa niczym nie ustępuje Paryżowi czy Londynowi. Tylko gimby z sadola myślą, że Matuszka Rossija to ostoja białego człowieka.

A konstytucję to sobie możesz w sadzić w żyć, bo w Rosji papierki i tak nie mają żadnego znaczenia. A i Kadyrow byłby głupi, gdyby kopnął w dupę kraj, który daje się doić i ruchać.

Chodzić w chustach to i we Francji zakazali, a Francuzi za szczególnie wojowniczych nie uchodzą.

Ile było w USA zamachów po 11/9? No ile? Podpowiem Ci, że jeden -w Bostonie.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-12-30, 11:37 2
Idź chopaku pisac w inym miejscu swoje gówniane wywody.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-12-30, 15:42 1
Tabernak, Rosja tolerancyjna i przypominająca zachód? Otóż wśród moich znajomych jest uzbecki kucharz, który gotował w knajpie w Moskwie, ale przejechał do Kijowa. Dlaczego? Otóż opowiadał nam, że w Rosji zarobić można, ale jest baaardzo dużo morderstw na tle rasowym. Z tego co pamiętam, to we Francji było "aż" jedno morderstwo kiedy to muzułmance wbili kosę w brzuch i na tym się skończyło (dodam, że popierdoleni Szwedzi w geście solidarności zapuścili brody i pozakładali chusty...). Natomiast w Rosji jest kilkanaście przypadków dziennie kiedy to imigrant wyszedł po papierosy i nie wrócił.

Ataki terrorystyczne w USA? Cóż, po pierwsze zapomniałeś o 2010 Times Square car bombing, kiedy to matoł terrorysta pomylił PM z AM dzięki czemu bomba nie wybuchła. Na dodatek nie wiem dlaczego, ale wszystkie cykliczne masakry w szkołach z jakiegoś powodu nie są uważane za akty terroryzmu...
Zapominasz również, że USA nie ma na swoim terytorium Dagestanu czy Czeczenii, a jedyne co im grozi to kartele narkotykowe od południa i wściekłe łosie od północy. Natomiast W Rosji jest kilka stref w których aż się roi od brudu. Na dodatek kraj graniczy z znacznie "gorszymi" państwami przez które o wiele łatwiej przerzucić kontrabandę (szczególnie, że nawet USA z ma z tym problem...). Nie zapominajmy również o wielkości tego państwa.

Kadyrow kopiący Rosję w dupę? Piękna wizja, tyle że byłby on pierwszym do odstrzału po niepodległości. Na dodatek po II Czeczeńskiej tak bardzo rozpierdolono Czeczenię, że jeszcze z 50 lat nie osiągnie poziomu z przed upadku ZSRR. Na dodatek zapominasz, że trzymając Czeczenię i Dagestan Rosja robi przysługę całemu światu - daj niepodległość tym regionom to dostaniesz kalifaty ala Afganistan + północ Pakistanu, gdzie 95% PKB będzie stanowić handel narkotykami i terroryzm. Utrzymując te żywe gówna Rosja płaci ogromną cenę, ale i zapobiega tym samym wieelu problemów. Jakich? Cóż, poczytaj sobie o pierdolonych czeczenach panoszących się na wschodzie Polski to będziesz miał odpowiedź :/
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2014-01-18, 23:37
Inny filmik z wybuchu w Wołgogradzie.



@Crazy_Edek, gamoniu bez szkoły, to jest inny filmik, niż ten, który krąży po necie od czasu wybuchu.

[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2014-01-18, 23:49 ]
Suq-Madiq, gamoniu
4.9 Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.
Zgłoś