18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
baronturbina 2021-11-26, 14:30
Zgadzam się. Zacne pierdolnięcie. Szkoda Tylko ze calego bloku nie wyjebalo.
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2021-11-26, 14:31 30
Zesrała się i wyłączyła nagrywanie w najlepszym momencie
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-11-26, 14:32 4
Lekki niedosyt,myślałem że się pojawi płonąca postać.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-11-26, 14:52 1
fajnie się zapowiadało, szkoda...
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-11-26, 15:06 7
Głupia pizda chętnie złamałbym jej nadgarstek pod kontem prostym i tak zostawił do zrośnięcia aby telefon podczas nagrywania filmu tylko w poziomie mogła trzymać . W dodatku wystraszyła się zamiast filmować dalej a szkoda bo akcja naprawdę była rozwojowa.
Zgłoś
Avatar
t_zg 2021-11-26, 15:32 50
Gaz ma niezle pierdolniecie. U mnie na osiedlu w 2010 roku byla awaria glownego reduktora gazu na osiedle i ludziom poszlo za duze cisnienie gazu do mieszkan. Ewakuowali cale osiedle - okolo 6 tysiecy ludzi. To byly Andrzejki i - 15 na dworze. My z kolegami stalismy i z oddali patrzylismy jak sie jaraja chaty i dochodzi do mniejszych lub wiekszych wybuchow.

i.ibb.co/H7gJGdr/blok.jpg

Tutaj na fotce efekt. Widzialem to na zywo. Lecaca kilkadziesiat metrow wielka plyta ze starego bloku robi wrazenie. Nie wszystkim sie udalo przezyc tamta katastrofe. Jednego sasiada z tego bloku co ta dziura w scianie sila wyrzutu przez te grube metalowe drzwi do windy wbila i spadl z 7-8 pietra. Cale osiedle bez pradu / gazu...wszedzie tylko koguty policyjne i strazy pozarnej.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-11-26, 16:20 6
t_zg napisał/a:

Gaz ma niezle pierdolniecie. U mnie na osiedlu w 2010 roku byla awaria glownego reduktora gazu na osiedle i ludziom poszlo za duze cisnienie gazu do mieszkan. Ewakuowali cale osiedle - okolo 6 tysiecy ludzi. To byly Andrzejki i - 15 na dworze. My z kolegami stalismy i z oddali patrzylismy jak sie jaraja chaty i dochodzi do mniejszych lub wiekszych wybuchow.
Tutaj na fotce efekt. Widzialem to na zywo. Lecaca kilkadziesiat metrow wielka plyta ze starego bloku robi wrazenie. Nie wszystkim sie udalo przezyc tamta katastrofe. Jednego sasiada z tego bloku co ta dziura w scianie sila wyrzutu przez te grube metalowe drzwi do windy wbila i spadl z 7-8 pietra. Cale osiedle bez pradu / gazu...wszedzie tylko koguty policyjne i strazy pozarnej.



Nie zaprzeczam, ale też nie kojarzę z prasy doniesień, czy telewizji. Ukręcono sprawie łeb czy jak?
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-11-26, 16:23
Jak zwykle w najlepszym momencie koniec nagrania -_-
Zgłoś
Avatar
wielimks07 2021-11-26, 16:27
Wybuch gazu, byłem pewny ze będziemy szukać trupów a się okazało ze dwóch panów mocno strutych siedziało w srodku i dalej oglądali telewizje
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2021-11-26, 16:32
Ja pierdolę, co za bunkry
Zgłoś
Avatar
Halo 2021-11-26, 16:52 1
el_kadafi napisał/a:

Ja pierdolę, co za bunkry



No bo to sosnowiec
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-11-26, 16:53 6
t_zg napisał/a:

Gaz ma niezle pierdolniecie. U mnie na osiedlu w 2010 roku byla awaria glownego reduktora gazu na osiedle i ludziom poszlo za duze cisnienie gazu do mieszkan. Ewakuowali cale osiedle - okolo 6 tysiecy ludzi. To byly Andrzejki i - 15 na dworze. My z kolegami stalismy i z oddali patrzylismy jak sie jaraja chaty i dochodzi do mniejszych lub wiekszych wybuchow.
Tutaj na fotce efekt. Widzialem to na zywo. Lecaca kilkadziesiat metrow wielka plyta ze starego bloku robi wrazenie. Nie wszystkim sie udalo przezyc tamta katastrofe. Jednego sasiada z tego bloku co ta dziura w scianie sila wyrzutu przez te grube metalowe drzwi do windy wbila i spadl z 7-8 pietra. Cale osiedle bez pradu / gazu...wszedzie tylko koguty policyjne i strazy pozarnej.



A ja potwierdzam znam nawet ten blok na osiedlu Pomorskim bo też jestem zgredem z ZG
Zgłoś
Avatar
Testodemon 2021-11-26, 17:37
o kurwa mocne
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-11-26, 18:49
Halo napisał/a:

No bo to sosnowiec


Teraz to juz chuj wie co gorsze… Sosnowiec czy Białystok….
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie