18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wybuch puszki z colą
torro • 2013-01-25, 1:43
Miałem dokładnie to samo zeszłej zimy. Zostawiłem puszkę Dr.Peppera przy -15°C. Mam uchwyt na napoje między fotelami, więc musiałem nie tylko czyścić deskę, ale prać pokrowce i sufit. Auto wyglądało jak po strzale Vegi w Pulp Fiction.





Zapomniałem napisać czemu puszka wybuchła, ale od czego mamy tu ekspertów...
Zgłoś
Avatar
kih0n 2013-01-27, 1:02
właśnie panowie! zajmijmy się rzeczą najważniejszą
gdzie można kupić dr.peppera? oczywiście u nas, bo w uk wszędzie
Zgłoś
Avatar
MapleLeaf 2013-01-27, 1:27
@tomaj. Jaka różnica, czy dr Pepper jest robiony na licencji, czy został importowany skądkolwiek? Analogicznie Coca-Cola, Pepsi-Cola i cała masa innych napojów też Ci nie odpowiada, bo zostały wyprodukowane na licencji w Polsce? Jeżeli kolega zostawił w samochodzie puszkę z logo Dr Pepper, opowiadając historię, nie musi zaznaczać gdzie i na czyjej licencji oraz na której zmianie napój został wyprodukowany. Miejsce zdarzenia nie wnosi nic do tematu. Logo to logo. Dr Peppera można kupić w Polsce i w wielu innych miejscach w świecie i tyle w temacie. To że faktycznie jest różnica w smaku (zapewne ma tu znaczenie smak i jakość użytej wody) to już inny temat.

W temacie napojów rozlanych w samochodzie i ufajdanej nimi tapicerki. Kiedyś miałem niesamowitego pecha zapomnieć zimą o szklanej butelce z mlekiem (krajowym od krowy imieniem Karolina - info dla dociekliwych) w bagażniku. Butelka pękła pod wpływem mrozu. Obyło się wprawdzie bez rozbryzgu, ale kiedy przyszły nieco cieplejsze dni, w samochodzie zaczęło wonieć, jakby zdechło w nim coś naprawdę paskudnego. Pranie wykładziny bagażnika nie pomogło. Musiałem kupić inną.
Słyszałem o przypadkach, kiedy mleko wsiąkło w gąbkę fotela przez płócienną tapicerkę. To dopiero kłopot, kiedy trzeba wymienić fotel. Nie wiem, czy istnieją środki do wywabiania trupiego swądu z samochodowych foteli.
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-01-27, 1:39
jebło to jebło , na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
torro 2013-01-27, 7:13
Oczywiście, że Dr. Peppera można kupić w Polsce,choć nie wszędzie. Ja kupuję w Piotrze i Pawle. A smakował tak samo jak ten kupowany zagranicą, dopóki nie zmniejszyli zawartości cukru. Teraz smakuje jak cola light czyli jak siki hipopotama ...
Zgłoś
Avatar
3Pomarańcze 2013-01-27, 9:28
joemonster.org/art/22168/Pepsi_zostawiona_zima_w_samochodzie

Skopiowane jak chuj
Zgłoś
Avatar
Pener 2013-01-27, 9:51
3Pomarańcze napisał/a:

http://www.joemonster.org/art/22168/Pepsi_zostawiona_zima_w_samochodzie

Skopiowane jak chuj


no, to straszne....

sam idź w chuj z takim debilnym komentarzem
Zgłoś
Avatar
torro 2013-01-29, 13:56
Zgłoś