18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
T3RMINATOR 2023-01-29, 14:28
Widać że misterne wyliczenia musieli zrobić.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-01-29, 14:39
We Polsce lepsze specjalisty byly bo koparki całe.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-01-29, 16:10
Cytat:

Policja zatrzymała dziś rano kierownika budowy w Rishon Lezion po tym, jak dwie koparki spadły z mostu podczas prac infrastrukturalnych, mocno i umiarkowanie raniąc dwóch pracowników.


rishon lezion czyli aj waj...
Zgłoś
Avatar
Montana4666 2023-01-29, 17:12 7
Tak m i się skojarzyło lokalnie


Zgłoś
Avatar
Wojtass84 2023-01-29, 17:19 4
Sam pracuję na koparce i zawsze gdy oglądam tego typu filmy, zastanawiam się co mają w głowie ci operatorzy, oraz kierownictwo. Przecież tu ewidentnie widać że ryzyko by coś poszło nie tak jest zbyt duże. Nigdy nie wiadomo do końca jak zachowa się taka betonowa konstrukcja. Ale nie "może się uda" Przynajmniej jeden z tych dwóch nowych CAT-uw, które spadły na pewno jest więcej wart niż ta cała robota. Nie licząc już ryzyka że ktoś zginie. U nast też odstawia się czasem tzw "maniany" ale jednak jest o wiele lepiej pod tym względem. Nikt by nie brał na siebie takiej odpowiedzialności.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-01-29, 17:32 2
Żydzi w handlu sobie radzili, a do pracy nigdy ich jakoś nie ciągnęło. Łatwiej byłoby im ten most sprzedać niż naprawić. Ktoś ich kiedyś próbował nauczyć pracy przy budowie autostrad, czy w kopalniach, ale z marnym skutkiem. Szybciej umierali, niż pracowali.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-29, 17:33 1
Wiadomo jak się zachowa.

Tam było połączenie przegubowe, aby konstukcja była statycznie wyznaczalna. W momencie odcięcia wyburzanego odcinka przestała być i przesunęła się w lewo.

Proste jak drut.
Zgłoś
Avatar
niefrasobliwamariola 2023-01-29, 17:45
Najważniejsze że kierownik był na miejscu.
Zgłoś
Avatar
K.Jah 2023-01-29, 19:32
"Zaufaj mi, jestem inżynierem." Wcale mi ich nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
htp 2023-01-30, 10:04
Antoni79 napisał/a:

Żydzi w handlu sobie radzili, a do pracy nigdy ich jakoś nie ciągnęło. Łatwiej byłoby im ten most sprzedać niż naprawić. Ktoś ich kiedyś próbował nauczyć pracy przy budowie autostrad, czy w kopalniach, ale z marnym skutkiem. Szybciej umierali, niż pracowali.



Nie słyszałeś o żydowskich szewcach, krawcach? To nie była praca?
Zgłoś
Avatar
roninpolska 2023-02-06, 14:35
Przy specach z Koszalina, to ci wyszli na budowlane pizdy...
Zgłoś